Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Favors ze swoimi plecami po najlepszym sezonie w karierze na pewno weźmie dłuższa umowę - jak dla mnie to nobrainer. 

No i sorry Jasiek, ale akurat urok L.A nie będzie żadnym argumentem w przypadku Fava, on nie raz się wypowiadał ze Salt Lake City jest jego wymarzonym miejscem, zreszta odejście do Pelicans tez pokazuje ze mu na big markecie nigdy nie zależało . To piekny muskularny poczciwy Murzyn, ja tam zagłosuje za miejscem w którym dostanie najdłuższy kontrakt za godziwe pieniądze i najlepiej z małego /średniego marketu, a nie Nowy Jork czy L.A . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Czyli 87/4 mogę mu dać za rok

91/4 z raise 5%.

Może więcej ale musiał byś mi podać ile dokładnie Favors zarobił w tym roku.

Choć znając życie za rok będziesz go znów namawiał na 1+1 po to aby mieć full bird dla niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Trzeba to zmienić w CBA. Jakoś powinno być, że mi płacą za grę w Lakers!

Inna sprawa, że 24/1+1 PO + obietnica 87/4 nie byłaby zła jak coś :)

Nie byłoby złe , byłoby jak najbardziej ok, ale jeśli Toronto albo Sacramento da mu 80/4 już teraz to dla mnie sprawa jest prosta , choć tu fakt wyżej mam Sacramento bo Toronto trochę popsuło relacje tym odrzuceniem TO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

 A team may use the Early Bird exception to re-sign its own free agent for up to 175% of his salary in the previous season (not over the maximum salary, of course) or 105% of the average salary in the previous season3, whichever is greater (see question number 31 for the definition of "average salary"). Early Bird contracts must be at least two seasons in length, which prevents teams from using the Early Bird to sign a one-year contract, then signing the same player with the full Larry Bird exception the following season. Early Bird contracts can be up to four years in length, with raises up to 8% of the salary in the first season of the contract.

No to więcej możesz mu dać za rok niż to co policzyłeś w takim razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Myślę, że kalkulator w arkuszu się nie myli^

Favors miał teraz 10M/rok.

Możesz mu teraz dać max 12M/rok.

Za rok będziesz mógł mu dać 175% z 12M czyli 21M.

21M + 8% co rok:

8% 4y
$21 000 000
$22 680 000
$24 494 400
$26 453 952
$94 628 352
2 minuty temu, fluber napisał:

Moze mu dac 11 z hakiem teraz tylko a nie 12 i stad wychodzi mniej za rok

Nie widzę nigdzie ile Favors zarobił w tym roku. Jeśli to nie było równe 10M to rzeczywiście zgoda.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, january napisał:

Podniosłem lojalność Favorsa, przy której Raptors np mają przerąbane jak mu TO zdjęli rok temu.

Jakie TO? Favors nie miał nigdy TO w kontrakcie, można to łatwo sprawdzić. Po prostu skończył mu się kontrakt 

Edytowane przez LONGER01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.06.2018 o 15:49, LONGER01 napisał:

Derrick Favors zostaje zwolniony

 

10 minut temu, LONGER01 napisał:

Jakie TO? Favors nie miał nigdy TO w kontrakcie, można to łatwo sprawdzić. Po prostu skończył mu się kontrakt 

Widziałem Longer, że wcześniej też tak zwolniłeś McDermotta, a później Arthura. 

Czy to był tylko cap hold? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fluber napisał:

Czy my serio jestesmy na etapie w ktorym zeby przebic 11mln jaska trzeba dac 80 czy mi sie to tylko sni?

Wiadomo ze Jasiek już zaczyna swoje psychogierki , niemniej jak na stole będzie te 12 od Jaśka albo 14 z innego miejsca to w przypadku Fava wątpię żeby chciało mu się wyprowadzać , niemniej jak będzie 11 od LAL a 60/4 to już Lakersi będą w pizdzie , choć Fav jest luźno wart 80/4 w tym momencie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.