Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, MarcusCamby napisał:

Skąd ta informacja?

Współpraca ich na boisku wyglądała jednak tak sobie. Francuz i Rubio to ofensywnie był kiepski fit, który nie optymalizował potencjału Hiszpana.

wspolpraca wygladala bardzo ok.

ale o przyjazni to ja nie wiem skad te rewelacje.

z reszta serio, dla kogo glownym argumentem za wybraniem roboty jest to czy kumpel tam pracuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Mam inne zdanie. Rubio to zajebisty kreator, a Francuz nie był idealny do dwójkowej współpracy jako finisher na pickach.

i dlatego notowal zajebisty numery na pickach i rozgrywal najlepszy sezon w ofensywie i stal sie mocnym argumentem w ofensywie a nie balastem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, january napisał:

 z trzeciej rynek C będzie bardzo ograniczony.

To są/byli najlepsi centrzy na FA w tym offseason: Towns, Vucević, Harrell, Favors, Zubac, Kanter, WCS.

To są najlepsi centrzy na FA za rok : Anthony Davis, Hassan Whiteside, Brook Lopez, DeMarcus Cousins, Domantas Sabonis, Marc Gasol, Andre Drummond, Al Horford i Jonas Valanciunas

Ostatnia rzecz jaką zrobi Favors to wzięcie rocznej umowy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywistym jest ze po wzieciu rocznej umowy za 9 milionow, gracz rok pozniej nie wezmie rocznej umowy za 12 milionow jak ktos mu da 50-60 milionow gwarantowanych. To mu sie finansowo nie zwroci a w lakers jest tym najgorszym w piatce, wiec jak niby ma sie pokazac w walce o wysoka umowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Nie wiem czemu ma być to oczywiste, skoro w ten sposób dostanie early birds w Lakers również 😉 A za rok od innych ekip, gdy połowa ligi będzie walczyć o centrow to może i 20 baniek rocznie.

Ja nie znam przypadkow zeby gracz bral krotszy kontrakt i jeszcze bral mniejsze pieniadze. I to w prime. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

A jak Vucevic dostaje 106/4 to za rok Fav, gdy rynek na C i dostępne capspace będzie zupełnie inne może ile dostać? 100/4?

Bez jaj. Ingramowi dajesz 90/4 extension i przekonujesz ze to duzo a favors za rok ma dostac 100/4. Znowu probujesz robic z nas idiotow.

Zaden gracz po rocznej umowie na 9 milionow nie odpusci 4x15 zeby wziac roczna umowe za 11 bo za rok moze dostanie 25. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

A jak Vucevic dostaje 106/4 to za rok Fav, gdy rynek na C i dostępne capspace będzie zupełnie inne może ile dostać? 100/4?

No, na pewno dostanie 100/4.

A Markieff Morris czeka w tym roku na 40/4 ( full MLE ) jakie bez problemu ma podobno dostać.

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Czy to już pora na słynne zdjęcie z Michnikiem? :)

Jeszcze nie. Jaś jeszcze nie pokazał wszystkich kart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Czyli za rok na lepszym rynku musiałby nadrobić tylko jakieś 3 mln w umowie (tyle wyższy będzie kontrakt w 1 roku)? Oj easy reject :) 

Moja część Favorsa nie chce nic nadrabiać. Chce mieć klepnięty nowy dom i kolekcje Bentleyów już teraz.

3 mln w umowie/rocznie zapomniałeś dodać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.