Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Wolves to się powinni cieszyć, że ten Khris nie przyszedł. Naprawdę. Otto w o wiele mniejszych pieniądzach a jakiejś nie wiadomo jakiej różnicy miedzy nimi nie ma. Otto ma również bardzo fajny trejdowalny kontrakt pod ewentualne wzmocnienia.

Na ten moment Sota to spokojnie top4 wschodu. 

Brakuje mi tam tylko jakiegoś wysokiego skrzydła. Taj Gibson był by jak ulał 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Kings moga pojsc w pewne rozwiazania z rl nba i zgarnac rubio i favorsa. Do tego beverley i jakis sf. Mocny team na zachodzie

Tak, tylko wiemy jak to się skończy abyśmy mogli już typować? Nie bardzo. Po drugiej turze FA będziemy o wiele mądrzejsi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LONGER01 napisał:

Ja się cieszę że @shevcu centra nie potrzebuje, bo to raczej nie będzie tura na szukanie w Kings rezerwowych 🙂 Obstawiam Rubio, Winslow, Harris, T.Young w pierwszej ofercie 

Sacramento nie będzie szło w RFA mając taką wolną gotówkę, bo liczba ofert jest ograniczona i szkoda tracić jeden slot na gościa, który pewnie zostanie wyrównany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Qcin_69 napisał:

Tubio,Favors,Green, J.Allen i Sacramento walczy o HCA

Winslow juz dzwonil i prosil o sowity kontrakt bo chcesz na nim oszczędzać :) pięknie byloby za te 64 baniule podpisać 4 graczy i mieć semi rotację PO bez rookasów ale będzie o to cholernie ciężko. Z tym Favorsem to zagwozdka w końcu traktować go jak Pf czy centra bo w Utah pewne rozwiazania klikały, pytanie czy u mnie by kliknęły.

 

No i przechodzimy do podsumowania, że przegrana w pierwszej rundzie bolała ale Kings i tak nastawiali sie bardziej na druga rundę. Jest kasa, sa argumenty do gry w s5, jest szansa na PO (na razie nikla ale jest) no i u mnie Walton nie trenuje Kings :) DJ pozostal na stanowisku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.