Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, fluber napisał:

Maja early bird po roku czyli moga mu dac umowe startujaca od 175%  ostatniego roku kontraktu.  Czy zle kojarze?

Jasiek może dać maks 12mln- ma 120% , po 2 latach jest early 175, a po 3 full ;) także szanse na zatrzymanie Favorsa w L.A są takie jak na przybycie Khrisa do Minnesoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Eld napisał:

Favors to może grubą cyfrę dostać na FA. Jakieś 50/3 mnie kompletnie nie zdziwi.

Popieprzylo mi sie... czyli jasiek moze dac favorsowi maksymalnie jakies 50/4. Moze byc malo.

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Jasiek może dać maks 12mln- ma 120% , po 2 latach jest early 175, a po 3 full ;) także szanse na zatrzymanie Favorsa w L.A są takie jak na przybycie Khrisa do Minnesoty

Ponoc deal juz dogadany przeciez:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

No tak 19/20, bo my te kontrakty podejmujemy już w październiku poprzedniego roku w przypadku rookie.

Widzę, że wszystko w arkuszu jest ok i Yabusele widnieje w dead money.

Tak jest, to się zgadza. Mała cena za wzmocnienia ; ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, january napisał:

Jak dobrze liczę to oferty (wyłączając capholdy swych FA/RFA, wtedy lista bardzo się rozszerza) mogą złożyć :

-Kings : po zrzuceniu capholdów 66mln$ capspace (oczywiście 6 pustych slotów po 1 mln, czyli zależnie od tego ilu podpiszą tyle kasy w przedziale 61-66 mln$). W rosterze center do s5 i jego zmiennik (Gobert, Williams), 6man/starter na PF (Saric) i raczej dalsi gracze ławki (Smith, Forbes). Przede wszystkim pozycje obwodowe, może i comboforward. Rubio-Gobert reunite? Winslow/Oubre za grubsze pieniądze? Co dalej? Dużo pytań przed shevcu...

-Spurs : nowy gracz na rynku. Po niepowodzeniu w 1 rundzie FA chyba ignazz powinien dać sobie spokój z swymi RFA i capholdami (może poza tym Gaya). Wtedy miałby 30 mln na dwóch graczy, całkiem niezła pozycja wyjściowa, gdy brakuje niemal wszystkim pieniędzy. Do wyboru do koloru jakie pozycje wzmacniać.

-Raptors : ponad 32 mln $ na 2 graczy. Fox, van Vleet, Lou, McCollum, Gallinari, Siakam - pachnie tu zdecydowanie pójściem w frountcourt. Próba przekonania do powrotu złego na Raps Favorsa? A może Harrell? Young na PF? 

-Heat : drogi tangiersa i LONGER1a dość mocno krzyżują się podczas tego FA. Kto wie czy znów nie powalczą tym razem o Tadka Younga. W Miami pilnie potrzebują piątego startera, ale muszą pamiętać teraz o uzupełnieniu pustego rosteru. 

-Bucks : Danny Green z capholdu+ pełne MLE + BiA lub niemal równe 10 mln capspace + room. Raczej Danny...

-Pacers : bardzo wątpliwe by odpuszczali Lamba i wszystkie pozostałe capholdy,, ale Ronnie lubi zaskakiwać (Barton zamiast LaVine rok temu). Zobaczymy.
-Nets : raczej kolader wyduszać będzie assety za swoje capspace, ale może zaatakuje kogoś konkretnego na dobrej dłuższej umowie do młodych (Caris, Walker, Hunter, Herro, Okogie) zamiast większego capspace za rok? Kto wie, obecne FA mogło dać do myślenia.

-Hornets : kto wie czy fluber dalej nie będzie szalał na rynku, ma wystarczające capspace by składać ofertę, a potem kombinować (trade/stretch) z uzyskaniem reszty pieniędzy. Nie można na pewno tego wykluczyć przy karuzeli w Charlotte.

Kings będą mieć do wydania w tej rundzie 63-64 mln jak liczyłem. A na celowniku sama śmietanka z tej rundy FA :)

 

Odniosę sie do FA w Lakers. Dla mnie to będzie nieprawdopodobne jak nawiniesz ludzi na 12+12 bo gość spokojnie może liczyć na 18+18. 

 

No i jestem ciekaw, ile tych snt będzie chodzić i kto będzie szedł na takie układy... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, shevcu napisał:

Kings będą mieć do wydania w tej rundzie 63-64 mln jak liczyłem. A na celowniku sama śmietanka z tej rundy FA :)

Zachód jest niesamowicie słaby w tym momencie. Masz bardzo duże szanse na stworzenie solidnej drużyny, która nie tylko awansuje do playoffs, ale będzie mogła w nich postraszyć czołową czwórkę. Możesz sobie całkiem fajnie zbudować bardzo głęboki team. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo my mamy na Zachodzie z pewniaków zakładając, ze nie będzie jakiś masakrujących kontuzji? Widzę sześć teamów.

1. Lakers, Denver, Houston, GSW, Wolves, Spurs - pewniacy

2. Pelicans, Dallas, Kings ( tylko dlatego niżej niż szóstka bo jeszcze nie wiem co Shevcu zrobi ) - semi pewniacy. Forma, rozwój młodych, nowi gracze z FA.

3. Jazz, Suns - ciekawe w którą stronę pójdą

4. OKC - wiadomo w którą stronę idę. Grupa nr 3 jest silniejsza ode mnie, ale jeszcze nie jestem tak słaby jak grupa nr 5.

5. Memphis, Portland, Clippers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość podobnie to widzę, ale pomiędzy Twoją gr 1 i 2 wcisnąłbym gr. 1,5, gdzie są - Rockets, Spurs , Pels, no i oczywiście nie wiadomo co zrobią Kings. Fluber ma rację - Kings mogą sobie kilku baardzo solidnych graczy podpisać i z miejsca są drużyną playoffową - co na Wschodzie takiej gwarancji by nie dawało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.