Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Wooden napisał:

@Alonzo :

to przeze mnie zagłosował @SlaKB :) Dalem głos zanim doczytałem a zanim zdążyłem skasować on dał swoją riposte a @MarcusCamby dał nam obu reprymende :)

pobrane.gif

Nie chodziło mi tu o to głosowanie nad ważnością głosu SlaKB, miałem na myśli wcześniejsze z I rundy FA. 

Ty nie mogłeś głosować w sprawie s&t Duranta, bo w przypadku trafienia przez niego do Wizards, miałeś z tego zysk - Bledsoe itd. 

To, że SlaKB głosował jako ostatni doprowadziło do tego, że on też z głosowania na Duranta miał zysk - czyli s&t Middletona. 

SlaKB tu był ewidentnie stroną i byłem pewien, że nie głosował, dlatego że zadecydował u niego konflikt interesów i chciał być fair. Początkowo, jak napisał, że chce głosować, to myślałem, ze to taki żart na wysokim poziomie, ale SlaKB faktycznie zamierzał głosować. 

Poza tym głosowanie się skończyło o 22.00, Ty z Sylwkiem się cieszyliście, Qcin przyjął porażkę z klasą (tu szacunek dla Qcina). Odbieranie Wam tej radości iles minut po zamknięciu głosowania, które trwało tydzień dla mnie jest słabe. 

Nie jestem zwolennikiem Duranta w Wizards, ale odbieranie Wam tego sukcesu po zakończeniu głosowania na które czekało ponad 20 GMów jeszcze bardziej mi się nie podoba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

No robię te same ruchy co Heat - oddałem wszystkie kontrakty, zostawiłem wielkiego Oladipo i wymieniłem cały skład w rok- no to chyba jasne ze wolni agenci będą bili do mnie drzwiami i oknami- czy coś się zmieniło w ostatnie 2 dni?

Wydawalo mi sie ze heat przegrali leonarda, przegrali duranta i przegrali butlera.  Ale moze inne glosowanie widzialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Wydawalo mi sie ze heat przegrali leonarda, przegrali duranta i przegrali butlera.  Ale moze inne glosowanie widzialem

Leonard grał w mistrzowskim zespole wiec tego nie ma co liczyć , Butler został bo Jasiek to mistrz propagandy i dał hajsu jak lodu- Duranta o 23 wygrali, o 10 rano przegrali :wink::wink: wygrali Khrisa i Duranta :) jakbym wiedział ze ten Oladipo jest takim wabikiem na gwiazdy to bym go z tym Rijo załatwił 2 lata temu xq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Leonard grał w mistrzowskim zespole wiec tego nie ma co liczyć , Butler został bo Jasiek to mistrz propagandy i dał hajsu jak lodu- Duranta o 23 wygrali, o 10 rano przegrali :wink::wink: wygrali Khrisa i Duranta :) jakbym wiedział ze ten Oladipo jest takim wabikiem na gwiazdy to bym go z tym Rijo załatwił 2 lata temu xq

Bo jako jedyni dali mu maxa. Spurs, kings i raptors tez mieli cap space i koncza 1 ture jako przegrani. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie na Raptors - Fox, Siakam, McCollum, Gallo, Lou Williams - aż prosi się o jakiegoś franchise playera. Jak dla mnie bardzo mądra przebudowa właśnie pod Gwiazdę - dlatego głosowałem tu na Duranta.  Szkoda, że taka dobra przebudowa Longera nie została u nas doceniona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Bo jako jedyni dali mu maxa. Spurs, kings i raptors tez mieli cap space i koncza 1 ture jako przegrani. 

Przecież Shevcu gdyby nie wymiana Davisa nie wiadomo czy by nie skończył z Leonardem (mając tylko capspace i Davisa), Spurs postawili na złego konia bo Butler dostał faktycznie ofertę nie do odrzucenia od Lakers co w połączeniu z ostrymi manipulacjami faktami Januarego było z miejsca przegrana sprawa - Raptors to w sumie nie wiem czemu nic nie wygrali w tej rundzie, ale to tylko potwierdzenie tego , ze u nas dla wolnych agentów najważniejszym czynnikiem wyboru miejsca gry jest capspace LOL , na c*** budować składy, na c*** wizja zespołu jak na końcu k tak wygrywa ten który ma capspace bo to taaaaaakie seksowne . 

Wszystko jest tu oceniane tylko przez pryzmat pieniędzy, jakby faktycznie tak było to taki West nie odchodziłby z Pacers, Gobert grałby za maksa , a zdaje się ze w rl NBA taki Durant nie wziął maksa żeby zrobić miejsce dla Jordana , ale u nas to c***, gracz dostaje o 2 mln mniej. A rok to już urabura urażona duma gracza ze jak tak można , to ze ma iść do gotowego zespołu ? Łeeee a kogo to obchodzi, hajs hajs hajs- Khris miał w Socie wszystko, miał fit, gotowy skład, miejsce na upside, ale jebac , 2 miliony łoooo łoooo Minnesota chciała przycyganić!!! LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.