Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem. 

Pokazuje kierunek spurs w który idą i wy jako głosujący wskazujące ze z jednej strony przeszkadza Wam 35 letni LMA a z drugiej strony złe ze chce wymienić 36 latka na pakiety o których pisze. 

Wierzac w Dejounte uważam ze cała sekwencja wymian jest z zyskiem dla Jimmiego jak i spurs. 

Zamiast siedzieć cicho z 13 slotami wolnymi podjąłem uczciwa decyzje ze pokaże już większy zakres graczy. 

 

Odwroce pytanie. 

Co jeżeli Jimmy wyląduje w ekipie która ma wolne sloty i w milczeniu „ obiecuje” ze będzie dobrze ale rynek się tsk ułoży ze po naszej decyzji nikt pasujący nie przyjdzie i będziemy mieć Lakers meme team vol3?

 

5 minut temu, january napisał:

Wytłumacz się z tego o co Ci chodzi, skoro mnie atakujesz..

Pytaj o co chcesz jak chodzi o mnie :) Chętnie wyjaśnię jak są jakieś wątpliwości^

Real lakers 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jimmy to konkretny Gość. 

Mamy nierealna sytuacje z tyloma wyczyszczonymi slotami. 

Ciężko coś takiego kupić. 

 

No i szkoda ze tematu bilansów ekip nikt nie rozważa. 

 

Przy czystych slotach i milczeniu GM ja widzę KONKRETNEGO JB wybierającego między Lakers a spurs. 

Reszta GM niestety nie pokazała pomysłu na niego poza sałary ale zaciera ręce ze jestem grillowany 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pisałem, że LMA mi przeszkadza. Zakładam że osoby którym przeszkadza chwała Twoja wymianę po młodość. Dlatego musisz wybrać do której części agenta chcesz dotrzeć, bo każdy dobro Butlera rozumie inaczej.

Te zespoły z pustymi slotami mają już trzon drużyny z tego co widzę i będą tylko rolesow uzupełniać, a u siebie to kwestia wymiany 2 z 3 najlepszych graczy drużyny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Aaaa to tu wyglądało troszkę inaczej jak napisałeś, lepiej precyzować^.

Bo jak coś to nasi Lakers z Butlerem mają tu jako jedyni kompletny skład (13 osób) i kasę z wyjątków by podpisać pozostałych dwóch graczy na FA. Więc nie wiem czemu miałbym robić coś na siłę, skoro właściwie wszystko mam tu ładnie ułożone już :)

O tym pisze i Ciebie się obawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

Pierwsza rzecz którą Jimmy zrobił w Heat to próba rekrutacji Beala z  tego co czytałem. A chwilę po jego zakontraktowaniu uderzali po Westbrooka

Pat rekrutowal, a nie Butler, ktory w calej karierze nigdy sie w takie rzeczy nie mieszal.

8 minut temu, january napisał:

Nie chcę prowadzić brudnej tu kampanii, ale skoro Ty się w stosunku do mnie nie krępujesz... to ten egocentryk Butler jak zobaczył, że Heat właśnie stawiają nad nim kontuzjowanego Duranta i dopiero potem - jeżeli Durant im odmówi to się nim łaskawie zainteresują to właśnie od Miami nie odebrałby już telefonu...

To nie jest brudna kampania tylko przypominam ci twoje ruchy, ktorych juz po prostu nie wybronisz. Ja moge napisac, ze postawiles nad nim CJa McColluma, Kawhiego Leonarda, Klaya Thompsona, Kembe Walkera i kolege z druzyny Brandona Ingrama, ktory dostal oferte od razu.

Co do 5letniego maxa, to serio uwazasz, ze Sixers woleli zaproponowac Harrisowi 180/5 i Horfordowi 109/4 niż maxa Butlerowi? Od poczatku jasno wiedzieli, ze Butler chce grac w Miami, bez wzgledu na to czy dostanie 5 rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Ja nie pisałem, że LMA mi przeszkadza. Zakładam że osoby którym przeszkadza chwała Twoja wymianę po młodość. Dlatego musisz wybrać do której części agenta chcesz dotrzeć, bo każdy dobro Butlera rozumie inaczej.

Te zespoły z pustymi slotami mają już trzon drużyny z tego co widzę i będą tylko rolesow uzupełniać, a u siebie to kwestia wymiany 2 z 3 najlepszych graczy drużyny. 

Patrząc na to od czego startuje po Lidera uwierz mi ze marzy mi się taki pakiet w Real spurs gdzie byłby Jimmy ( Real nie ma szans) oraz Collins i Brogdon zamiast DDR ( Real) 

 

spojrzmy na to jak już tak patrzymy na Real nba na ten aspekt. 

3 minuty temu, Lucas napisał:

To wtedy głos powinni dostać Heat, bo zrobili super wynik i mają największy upside. 

I to jest argument 

Tylko spojrz w okienku trzyletnim 

Bo taka perspektywę mamy grając 3 lata 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucas. 

 

Wyslalem informacje ze zamiast czekać bezczynnie wykonałem telefon aby uzgodnić jeżeli cześć wahających się części JB chciałaby kropki nad i ze dla niego jestem w stanie wzmocnić klub Jae który grał z nim w NCAA dwa sezony. 

To sygnał dla samego gracza ze będzie miał tu dobrze i tak jak sobie życzy. 

Plus jako GM wykazałem się choć trochę pomysłowością i fabularna i konkretna bo Jb ma ten deal na stole po kumpla i on decyduje. 

 

Nie można z tego typu propozycji robić zarzutu jak Ty właśnie uczyniłeś ze jest niestabilnie bo nic nie wiedziałeś 

po prostu to jest pytanie do gracza. 

 

2 minuty temu, Lucas napisał:

No ale Butler chyba wybiera zespół, w którym spędzi następne sezony, a nie powrót do przeszłości? ;)

Oczywiście ale wyniki to ważny element oceny klubu i pracy GM. 

Moze najważniejszy o czym zapominamy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Lucas napisał:

No to Miami zrobiło bardzo godny wynik i do takiego zespołu potencjalnie przyszedłby Butler. 

Irving i KD też podpisali z Neta, którzy byli w Playoffs, a nie z zespołem który grał 3 lata wcześniej 😛

Ja w tym roku tez grałem czego nie można napisać o niektórych ekipach 

A kontuzja Brogdona przeszkodziła mi iść wyżej 

a w RS kontuzja Millsapa 

Jako miłośnik Denver& Millsapa myśle ze byś pakiet Brogdon Butler Collins do Denver przytulił nawet jakbyś musiał się rozstać z dwoma graczami 

 

pod warunkiem ze miałbyś komfort grania Dejounte którego wiem ze cenisz. 

marwilbys  się akurat o Millsapa? 

Któremu Denver dałoby 2x30.000.000 bo ma chyba rok 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Z czego? Przecież tu jest jasna sprawa jak 2+2=4. Miał być 5y max, poszło od agenta, że chce odejść, potem poszło że nie chce i jest 5y max, bo LAL spełniają fanaberie Butlera i... stawiają go jako wyższy priorytet niż Kawhiego na którego mają całkiem spore szanse. Dlaczego? Bo taka jest kultura tej organizacji, która chce zatrzymać Butlera.

 Jak to porównać z tym, że Miami wolą iść po połamanego Duranta niż JB?

W naszej grze nie ma agentow. Glosowanie na 1 ture jest od 15.07, a ze robiles przedtem jakies sondaze, ktore byly bledne badz nie sklonily cie najwyrazniej do blednej decyzji i nie zlozyles mu oferty. Sondaze na PW, ktore maja niby byc rowne zaleceniom wyimaginowego agenta Butlera nie sa czescia tej gry.  Przegamblowales, a teraz probujesz z tego wyjsc. Jest juz za pozno, mleko sie rozlalo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, tangiers napisał:

Jakby Buford z Popem nie spartolili tradu Kawhiego to by mieli miejsce. Zobacz co dostali OKC za Georga, Westbrooka czy NOP za Davisa. Jakby byli zainteresowani Butlerem, a on nimi to by zrobili miejsce

No i właśnie ja to robię. 

Nie spieprzyłem wymiany i zrobiłem miejsce teraz po Jimmiego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

No i właśnie ja to robię. 

Nie spieprzyłem wymiany i zrobiłem miejsce teraz po Jimmiego 

Tylko, ze Spurs tez mogli to zrobic, ale najwyrazniej nie bylo zadnego zainteresowania z obu stron. Mieli przeciez lepsza sytuacje niz Miami Pata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Primo oczywiście, że są jak coś. Nazywać możemy to różnie - mógł równie dobrze sam Butler mieć fanaberie, a Lakers spełniać jego wszystkie zachcianki "pan każe, ja łażę", bo go szanują. Secundo jak głosowanie na 1 turę jest 15.07 to... Butler 15.07 właśnie ma przedstawioną ofertę 4+1 PO max 190 mln od Lakers i mamy end of story?

Tertio mleko rozlałeś stawiając Duranta nad Butlerem i tu właśnie nie ma odwrotu,

 

To nie Butler mial fanaberie, tylko ty miales z tym tradem. Decyzja odnosnie odejscia z Sixers(LAL) do Miami, to juz jednak nie jest fanaberia tylko fakt.

Przeciez jak skladam oferty danym graczom, to nie zbieram ich przeciez wszystkich do jednego pokoju i nie mowie,  na ktorym miejscu sa na liscie. Troche realizmu. Nie mowie im tez przeciez komu zlozylem jeszcze oferte i na jaka kwote, kazdemu skladam indywidualnie, a dopiero po odpowiedzi decyduje sie z ktorym graczem podpisze kontrakt. W twoim przypadku przespales pierwsze dni, kiedy Jimmy juz ma gotowe oferty na stole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja mogę wstrzymać się od głosu ws. Butlera?

Ewenement. Każdy z chętnych odwala kawał piepszonej wspaniałej roboty. Dochodzę do punktu, gdzie jako 1/29 czy 1/26 Butlera wolał bym chyba zakończyć karierę niż któregoś z Was urazić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

Nic nie przespałem, Jimmy na starcie FA będzie miał ofertę 4+1 PO od Lakers.

To chyba ja coś przespałem, bo FA u nas zaczęło się 3 lipca. Sam wielokrotnie podkreślałeś, że te tury i fakt, że wszystko tyle trwa to trochę paradoks czasowy, bo w rzeczywistości negocjacje trwają krócej. No cóż, wszystko zależy od tego o co gramy, ale ja tylko tak przypominam :P

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

 

Nic nie przespałem, Jimmy na starcie FA będzie miał ofertę 4+1 PO od Lakers.

@tangiers @LONGER01

Czy mozecie Panowie, jako ze ignazz juz to zrobil, krotko przedstawic jaka widzicie role butlera przez kolejne 5/4 lata w swoim zespole? Ktora opcja w zespole bedzie? Jak dlugo? Jaki bedzie core druzyny w przyszlosci? Jakie macie plany?

1 minutę temu, january napisał:

 

Zawirował, zakręcił - chciał odejść - Lakers się dostosowali, chce zostać - Lakers się dostosowali.

To jest mocno sprzeczne ze jak mowie iz widze butlera w lakers jako 1/29 butlera to tworzysz cala historie z agentem i twierdzisz ze butler cos chce a z drugiej strony jak 20 razy deklaruje ze podpisze ingrama za maksymalne pieniadze to rzucasz mu extension 80 milionow ponizej maxa bo przeciez klamie. 

Tylko sobie szkodzisz w ten sposob. Nikt nie lubi byc traktowany jak idiota:)

Ja glosowalbym na miami, gdyby dali butlera na 1 miejscu. Dziwie sie ze nie dali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.