Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM: Free Agency - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

Popieram słowa GM NY 

nie róbmy bezrefleksyjnej kalki z Real nba gdzie zamiast finałów z NY KI ma do przemyślenia co nie wyszło w Bostonie 

zupełnie inna sytuacja 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lol, to w Cleveland pewnie też był współliderem. Knicksi to wielka niewiadoma, niewiele mlodego talentu, prawie caly zespol na FA w tym roku. Dużo niepewności ;]

btw. jak zaczynalismy gre to jednym z zalozen było to, że market nie liczy sie podczas free agency

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, fluber napisał:

Durant ma 31 lat i jesli ma stracic caly rok jak cousins to wroci w wieku 32 lat po zerwanym achillesie. Tylko ze durant jest tak dobry ze na pewno ktos zaryzykuje.

Ciekawie tu i w NBA....

5 minut temu, Wooden napisał:

Idea że Irving będzie dostępny jest poroniona - nigdzie indziej nie trafi do równie dobrego zespołu, na równie dużym rynku, na podobnym poziomie zainteresowania i gdzie byłby współliderem zespołu, który ma tak dobre long term perspektywy.

Knicks to idealny zespół dla niego a Irving to idealny zawodnik dla Knicks. Wszelkie inne pomysły to pieprzenie hejterów z zawiści próbujących odwrócić jego uwagę od Finałów.

Który z nas pierwszy zdradzi zainteresowanym, że najlepsi "być może dostępni" FA to Vucevic i Middleton :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak na moje to kyrie w ramach sign-and-trade idzie za stareym gm'em do utah!

i leo tez

mam assety

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

mam assety

same srassety nie wystarczą, musi być jeszcze jeleń, który weźmie chrisa paula, a z tego co kojarzę jego największy psychofan już z nami nie gra

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, january napisał:

Który z nas pierwszy zdradzi zainteresowanym, że najlepsi "być może dostępni" FA to Vucevic i Middleton :P

Ja moge pierwdzy zdradzic jak to wplywa na szanse podpisywania promocyjnych extensions:) 

Ekipy z najwieksza kasa beda musialy przelozyc zakupy o rok. W 2020 szykuje sie eldorado dla graczy.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, BothTeamsPlayedHurd napisał:

same srassety nie wystarczą, musi być jeszcze jeleń, który weźmie chrisa paula, a z tego co kojarzę jego największy psychofan już z nami nie gra

cp3 jest zajebisty.

nie wiem po co mialbym go oddawac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, fluber napisał:

Ja moge pierwdzy zdradzic jak to wplywa na szanse podpisywania promocyjnych extensions:) 

Ekipy z najwieksza kasa beda musialy przelozyc zakupy o rok. W 2020 szykuje sie eldorado dla graczy.

Zdrowi by odrzucali :P Ale już Ingram po takiej INJ? I jeszcze case Duranta pokazuje, że nie zna się dnia ni godziny... :P 

+ nie do końca tak, nie zawsze sie na 1y umowach kończy, tu dużo i mocno o rolesów trza będzie walczyc 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, tangiers napisał:

Lol, to w Cleveland pewnie też był współliderem. Knicksi to wielka niewiadoma, niewiele mlodego talentu, prawie caly zespol na FA w tym roku. Dużo niepewności ;]

btw. jak zaczynalismy gre to jednym z zalozen było to, że market nie liczy sie podczas free agency

1. W RS Kawhi raczej bez problemu dzielił się rolą z innymi graczami. I tu i w RL. W play-offs przejął większą rolę ale Kyrie to klucz, zresztą styl Kawhi'a to nie jest styl dominujący ofensywę zespołu jak LeBrona, o czym świadczą przypadki Lowrego i zwłaszcza Siakama z RL.

2. Faktycznie bo młody talent jest kluczowy u kontendera. Kto w choćby finałach konferencji w RL miał go dużo?

3. Za to w Knicks big3 ma identyczny timeline: Kyrie 27 lat, Gobert 27 lat, Kawhi 28 lat. Taki trzon to okno na mistrza otwarte na jeszcze co najmniej 5 kolejnych lat.

4. Warto dodać że mam też idealnie dobranych pod talenty i wady Kyriego role playerów i, a jakże, całkiem kozacki młody talent w póki co drugoplanowych rolach: BB, Saric, Dotson, Wilson, Juancho.

5. Mam wrażenie że rynek i MSG się jednak liczą... Inaczej LeBrona nie byłoby tu w Lakers.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale ta uwaga z samymi FA nie taka głupia, Tucker+Rubio+Morris, no 50 baniek jak nic łącznie 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, tangiers napisał:

nie było takiego założenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, człowiek...morza napisał:

nie było takiego założenia

było było, pamiętam nawet jak przy okazji wymyślania systemu luxury tax chciałem podzielić teamy wg. marketu to spotkało sie to ze świętym oburzeniem

licza się generlanie dwie rzeczy przy fa:  hajs i potencjalne pierścienie

ale oczywiście każdy może sobie głosować jak chce wedle własnego sumienia i rozeznania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak a potem nagle się okaże gdy te większe drużyny będą miały dobrych trenerów że i oni mają wpływ na naszą rozgrywkę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spurs nie mogą korzystać z przywileju ze świetnie zarządzano klubem 20 lat i jest tam Pop i dobry sztab podczas gdy big Markéts i tak maja przewagi w rekrutacji. 

Mi oba scenariusze pasują tylko musi być konsekwencja. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Człowieku morza bredzisz strasznie terazzGdyby bigmarkety miały sie liczyc na FA to bym na pewno nie brał Indiany a jestem od początku tej gry i miałem możliwość wyboru drużyny.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I tak nieświadomie większość ludzi będzie brało markety pod uwagę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie hołubienie u nas Big Marketom jest bez sensu. Jestem za tym, żebyśmy sami tworzyli kulturę organizacji i jak jest stabilizacja w klubie, są osiągnięcia, to FA przychylniejszym okiem na takie kluby patrzą. A jak jest chaos, czy słaba organizacja, to już niekoniecznie. Pasowałoby bardziej doceniać pracę GMów, a nie ślepe odwzorowywanie - bo to jest New York, czy Los Angeles (i nie chodzi mi tu o to, żeby krytykować Woodena, czy Januarego). 

Poprostu z tego co my tu robimy niech wynika jaką klub ma rangę. 

1 minutę temu, ozzy110 napisał:

I tak nieświadomie większość ludzi będzie brało markety pod uwagę 

Ja nie :) 

• Like 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepszy przypadek to Warriors, którzy 15-20 lat temu byli wyśmiewani równie mocno jak Clippers jako pato-organizacje. A oba kluby teraz stanowią czołowe marki.

A jak big markety się liczą to może zamieńmy się nazwami drużyn? Bo przecież taki January to kiepski GM, a cała jego potęga wzięła się z prowadzenia Lakers i wzięcia w ten sposób LeBrona. Nie tak to powinno wyglądać.

• Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
43 minuty temu, Alonzo napisał:

Poprostu z tego co my tu robimy niech wynika jaką klub ma rangę. 

Czyli nowy gm Jazz może liczyć na bonus od Ciebie na FA?

A jazz to destynacja nr 1?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi