Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

ej panowie ja licze, ze da rade zmienic ta moja oferte na butlera?

wiadomo, ze chodzilo mi o maxa. z rozpedu dalem takiego jak kd

Ja bym się zgodził bo to taki częsty ctrl c, ctrl v błąd ale niech Rada decyduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

@LONGER01dobrze wyobraziłem sobie potencjalną piątkę zamykającą mecze: Fox - CJ - Butler - Gallo - Siakam? ;) 

Wygląda dużo lepiej na papierze niż na boisku - przecinik każde posiadanie będzie grał do zdobytych punktów, to ultimate no-rebound 5

Edytowane przez Wooden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do Jimmiego w spurs

Nacopoco - 436. odcinek serialu Świat według Kiepskich.

Ferdka zaczyna nurtować egzystencjalny problem – w jakim właściwie celu istnieje On i cały Świat... Kiepski zaczyna zadręczać otoczenie swoimi wątpliwościami. Niestety, nikt nie jest w stanie udzielić mu zadowalającej odpowiedzi. Ferdek postanawia więc skorzystać z porady zawodowego filozofa. 

Ferdas przez cały odcinek pyta się „ po co”?

 

W całych naszych dyskusjach widzę ze cały czas ucieka nam coś na co w Real nba zwracamy uwagę ...kibicując swoim ekipom 

w beGM mamy inaczej!!!!

u nas tak dziwnie kończymy sezon tak bez refleksji na temat wyników końcowych czasem nawet finały przechodzą bez echa gdy GM brak i każdy już szykuje się na Draft i letnie okienko. 

Tylko po co? Na co? Zapytam jak Ferdek  

Skoro nam ucieka istota gry czyli wyniki!!?

Właśnie zwróciłem uwagę oceniamy w bardzo dziwny sposób prace GM z przewrócona hierarchia. 

W nba liczą się WYNIKI 

u nas odwrotnie 

 

Ten GM dba o młodych ten GM świetne robi wymiany a tamten finanse ma opanowane 

po co?

kolejny zebrał kolekcje pickow!

Po co?

Inny GM ma świetne wpisy i cięte riposty

po co?

no i Decydująca Cecha u nas Wielkiego GM 

Ten GM rewelacyjnie wyczyścił skład wywalił 13 nazwisk świetnie koordynując date „ ważne do spożycia lato 2019” graczy i może kupić wszystko  

po co? 

Dlaczego w naszej grze oceniając prace GM tak bardzo daleko odeszliśmy od istoty nba wyników?

gramy w to 3 lata i o ile każdy ma w głowie swoje ulubione nicki GM które ceni wyżej od innych czy i stworzył własna hierarchie czy ma ona odzwierciedlenie w wynikach końcowych? 

 

San Antonio spurs cierpiące na brak Lidera zamiast filmiku ( bez pokrycia bo tam są same symbole zwycięstwa a tych Toronto brakowało ostatnio ) ma do zaoferowania Jimmiemu kulturę wygrywania wpisana w DNA, nieprzerwana serie w PO ( wszystkie nasze sezony ) w tym obecność po 2 wygranych seriach w Finale Konferencji Zachodniej 2017 vs GSW ( 1:4 vs świetny zespół) oraz obie świetne serie 2018 z OKC ( bez Leonarda 3:4 gdzie patrzcie Spurs – Thunder 4:3, 4:2, 2:4, 3:4, 4:3, 2:4, 2:4, 4:3, 3:4, 2:4, 2:4, 3:4, 2:4, 4:2, 4:2, 2:4, 2:4, 4:3, 4:3, 2:4, 4:2, 3:4, 4:2 rok później z Houston ( bez Brogdona 3:4) 4:2 - 11 razy 4:3 - 9 razy 3:4 - 4 razy 4:1 - 2 razy

oraz coroczna świetna postawę w RS:

2017 San Antonio 64-18

2018. San Antonio Spurs 57-25

2019  San Antonio Spurs 49-33

gdzie widoczny jest w wynikach brak lidera ale poziom dobry i dlatego zabiegam o Niego. 

Mimo takiej potrzeby wybrałem tylko jedno nazwisko z listy wielu świetnych graczy i tylko na niego stawiam widząc IDEALNE DOPASOWANIE 

na koniec chce nas wszystkich zapytać czy my rzeczywiście mamy odejść od wyników sportowych w kierunku prostej inżynierii finansowej wywalę wszystkich skoordynuje koniec kontraktów i pchne niezależnie od poprzednich wyników hasło w świat BIORĘ 3/2 MAXY z powietrza ? 

 

Spurs spotkali się z różnymi zarzutami o za dużej liczbie wymian czy o wiekowym graczu czy młodzieży o mniejszym upside ( który jest tak naprawdę niezmiezalnym elementem domysłów i dobrych pobożnych życzeń co przy Murrayu czy Collinsie mogę tylko odpowiedzieć pożyjemy zobaczymy ) ale nigdy nie poddawali się. 

Jezeli miałbym wskazać podobnie niezłomnego gracza upartego dążącego mimo przeciwności ( kontuzje) do celu to jest nim 

 

 

Jimmy Butler 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Ej lol, w sumie Knicks przecież właśnie jako jedyni poszli po Irving+KD i to w NY...  

 

No, ale czy KD poszedłby drugi raz na gotowe? Do GSW jak dołączył, to przegrał z nimi w PO, teraz Warriors przegrali z Knicks i KD ma tam iść? Przecież on chce budować legacy, a nie drugi raz słuchać tego samego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.