Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM: Free Agency - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Potwierdzam aktywne zainteresowanie Qcina Durantem przynajmniej od ostatnich chwil przed startem tego sezonu. 

Po krótkim zastanowieniu nawet trochę więcej, bo regularnie przy każdej okazji już w tamtym sezonie dopytywał o wszystkich z 3 najważniejszych graczy Warriors oraz o plany organizacji na przyszłość. 

Edytowane przez Tomek9248
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, january napisał:

Ten Drummond to jako wabik na FA śmierdzi. :P 

wciąż lepszy wabik niż caphold Vucevicia :P no i wiadomka, że największymi atutami są Lillard z Tatumem- Tobie chyba nie muszę tego tłumaczyć ? :)

@Eld - no a to myślałeś, że po co zbieram picki? Po co oddawałem dwa 1 rundowe picki za pick GSW? No serio, myślisz że to wszystko było przypadkiem? To czy ostatecznie Durant do mnie przyjdzie czy nie- wyjdzie w głosowaniu, ja się cieszę, że wszystko udało mi się zrobić mniej więcej tak jak chciałem, no tego Drummonda tylko nie planowałem i był efektem alkoholu, ale w zasadzie wyszło niekulawo z nim, więc jest git :D

no i jak Tomek wspomniał, Durantem byłem zainteresowany nie od wczoraj, no ale bez Lillarda nie miałem najmniejszych szans, teraz z kolei czuję się mocno niedoceniany w tym wyścigu i to tylko dlatego że sporo handlowałem :P no ale jeszcze raz- Lillard-Winslow-Tatum-Durant-Drummond i średnio po 2 picki na rok ( w tym kilka ciasteczek) i kilku ciekawych mldziaków jak Bell i Melton+ chęć GMa do dalszych wzmocnień by Durant mógł odbudować swoje legacy i zdobyć tytuł jako lider dla Minnesoty, gdzie johnny walker będzie płynął mu z kranu- no k****, gdzie mu miałoby być lepiej:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w miami, gdzie bedzie mial bezpiecznie i nie bedzie musial miec z tylu glowy, ze gm zaraz go wymieni na ziona. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, Tomek9248 napisał:

Po krótkim zastanowieniu nawet trochę więcej, bo regularnie przy każdej okazji już w tamtym sezonie dopytywał o wszystkich z 3 najważniejszych graczy Warriors oraz o plany organizacji na przyszłość. 

Ja bym chętnie się dowiedział od GM-ów o jakich graczy @Qcin_69 się ich nie zapytał

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 minuty temu, fluber napisał:

Ja bym chętnie się dowiedział od GM-ów o jakich graczy @Qcin_69 się ich nie zapytał

i ktorym z graczy nie handlowal z obecnego zespolu :)

choc chyba lepiej, zeby nie odpowiadal.

dipo&doncic=lillard&tatum

a powiedzialbym nawet, ze peirwszy duet lepszy, bo lepiej fituje. 

Edytowane przez człowiek...morza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Mając hard cap może być ciężko obudować tego Duranta w Wolves. 

Edytowane przez BMF
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, fluber napisał:

no o dziwo lista o których zapytałem jest bardzo krótka :)

Curry, Durant, Green, Harden, Gobert, Beal, Davis - zapytałem też o McColluma jak wiedziałem, że będę miał wolne miejsce w capspace, ale Longer dawał więcej :P no i jeszcze kilku graczy na rookie kontrakcie, no ale w rozmowach nie brali udziału gracze z mojego s5 :P że czasami dla utrzymania formy zapytam kogoś co mi da za X czy Y, nie oznacza że będę nim handlował:)

No dostaliście moją shortlistę- nieprzewidywalna co?

2 minuty temu, BMF napisał:

Mając hard cap może być ciężko obudować tego Duranta w Wolves. 

mogę go obudować na mistrzowskim poziomie nie wchodząc w luxury, a co dopiero hard cap :) spokojnie, tak jak mówiłem, Durant na rozmowie w biurze pozna dokładne plany Organizacji, Wy dostaliście i tak już duuuuuuużo, no ale spoko, wiedziałem że to nie będzie łatwa kampania przez dość kontrowersyjny styl prowadzenia zespołu, ale chyba udowodniłem wszystkim w Minnesocie, że było warto- O CZYM TEŻ PISAŁEM OD POCZĄTKU- w co nie wierzyli ci sami, którzy teraz sieją zamęt :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co to tutaj za tamperowanie, zaraz napiszę donos do Silvera :) a tak w ogóle wszyscy o te plany Warriors pytają, choć to oczywiste, ale dla jasności napiszę: nie, nie będzie blowupu - Sztefek i Green są jeszcze w prime i zamierzają nakurwiać, aż im się nie znudzi.

p.s. ale coś czuję, po decyzji Duranta to się w tej grze zrobi niezła gównoburza, temat Lakers-Warriors to pikuś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, BothTeamsPlayedHurd napisał:

Co to tutaj za tamperowanie, zaraz napiszę donos do Silvera :) a tak w ogóle wszyscy o te plany Warriors pytają, choć to oczywiste, ale dla jasności napiszę: nie, nie będzie blowupu - Sztefek i Green są jeszcze w prime i zamierzają nakurwiać, aż im się nie znudzi.

p.s. ale coś czuję, po decyzji Duranta to się w tej grze zrobi niezła gównoburza, temat Lakers-Warriors to pikuś

Dla mnie to Ty jesteś faworytem jeśli chodzi o zatrzymanie Duranta. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Qcin_69 napisał:

mogę go obudować na mistrzowskim poziomie nie wchodząc w luxury, a co dopiero hard cap

Pisałem o hard capie na poziomie luxury tax apron po snt, nie wiem co tam zrobiłeś z Drummondem, ale teraz (z Noelem) masz 115 mln licząc cap hold Winslowa - do zrobienia pewnie, ale jakby ktoś potem rzucił Winslowowi jakieś 60/3, to mogłoby się okazać, że musiałbyś z niego zrezygnować. 

No i kto wie czy decydujący się nie okaże ten super max który mogą rzucić Warriors, bo w realu to pewnie rekompensuje NY/LA.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, BMF napisał:

Pisałem o hard capie na poziomie luxury tax apron po snt, nie wiem co tam zrobiłeś z Drummondem, ale teraz (z Noelem) masz 115 mln licząc cap hold Winslowa - do zrobienia pewnie, ale jakby ktoś potem rzucił Winslowowi jakieś 60/3, to mogłoby się okazać, że musiałbyś z niego zrezygnować. 

No i kto wie czy decydujący się nie okaże ten super max który mogą rzucić Warriors, bo w realu to pewnie rekompensuje NY/LA.

wszystko będzie picobello, może też wziąć PO jak CP3 i podpisać supermaxa u mnie :) to są już detale.

Ogólnie zgadzam się, ż GSW wciąż są faworytem i tu nie będę zakłamywał rzeczywistości, ale poza tym ? no na pewno nie czuję się być na straconej pozycji, 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może, ale wtedy równie dobrze może iść np. do Sixers. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, BMF napisał:

Może, ale wtedy równie dobrze może iść np. do Sixers. :)

Wszystko jest możliwe :) wiadomo jedynie, ze Durant pod względem gownoburz byłby o 3 skale nad Lebronem, jedynie to, ze poza mna (na ten moment) nie ma w tej rywalizacji awanturniczych dusz :) ale coś czuje ze jakiś przysłowiowy January dołączy w ostatniej chwili i będziecie mieli Igrzyska :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

January tym razem będzie siedział z popcornem :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, january napisał:

January tym razem będzie siedział z popcornem :P 

Obaj wiemy, że tak nie będzie, bo decyzja Davisa zatrzęsie rynkiem FA i całe te rozważania będą nic nie warte.

Faworyt jest jeden!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czas na mniej poważne sprawy na FA, ale chcieliście zamiast więcej ofert extension to macie.

Ingram 50/4 po tej straszliwej kontuzji już bierze, czy troszkę muszę dołożyć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, january napisał:

Czas na mniej poważne sprawy na FA, ale chcieliście zamiast więcej ofert extension to macie.

50 jest okej, tylko 4 z 2 Ci się pomyliło :)

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Qcin_69 napisał:

50 jest okej, tylko 4 z 2 Ci się pomyliło :)

4 jest okej tylko 5 z 10 mu się pomyliło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, Qcin_69 napisał:

50 jest okej

7 minut temu, Wooden napisał:

4 jest okej

Wszystko się zgadza, dzięki chłopaki 😉 

• Like 2
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, january napisał:

Nie wiem co oferujesz ale hornets w 2020 beda oferowac ingramowi maxa bo pochodzi z karoliny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi