Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, ignazz napisał:

Tylko ze spurs maja jedna koncepcje i jest nim Lider z listy numer jeden. 

W międzyczasie widzę ze konkurencja zmienia zdanie lub koncepcje lub ma priorytety inne i nie widzę na czele listy rodowitego Teksanczyka. 

W Teksasie wszystko jest prostsze. 

To chyba trochę nie fair podejście w stosunku do Toronto.

Oni po Butlera poszli nawet wymiana i longer nie powinien być teraz poszkodowany za to, że w LA zmienili zdanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Eld napisał:

Sam zadecyduj a nie pozwól sobie narzucić zasad. Nie mieszkamy w Turcji, że jak zagłosujesz zgodnie ze swoim sumieniem to ktoś powtórzy wybory bo powie, że oszukiwałeś.

Oj tam od razu powtórzy ;)

Nie ważne jak ludzie głosują, ważne kto liczy głosy - jak mawiał wielki miłośnik demokracji Josif Wisarionowicz Dżugaszwili :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toronto akurat dobrze na tym powinno wyjść. McCollum i picki zostają, a szanse na Butlera takie same. 

To, że chcieli snt też na plus, widać że bardzo im zależy. U mnie nadal na drugim miejscu za Heat, ale jak Durant trafi do Miami to Butler ląduje w Raptors. Lakers na szarym końcu że względu na obecność LeBrona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeleciałem jednym okiem dyskusje. Porównywanie Kings do Knicks w naszej grze to policzek w twarz. Niektórzy w takim razie sugerują, ze powinienem cały skład wyprzedać żeby mieć luz w sałary. Nie byłoby to problemem bo nie mam ani jednego złego kontrastu.      Chyba nie którzy za mało ogarniają i dalej nie rozumieją faktu, ze jest bardziej prawdopodobnym iż Davis za rok odejdzie aniżeli zostanie. A wtedy przyjście leonarda jest pozbawione sensu. Wtf ze trzeba to Wgl tłumaczyć 

Czuje niesmak 

9 godzin temu, MarcusCamby napisał:

 

Knicks tak mocni jak w tym sezonie nie będą już nigdy, więc Kawhi może gdzieś tam rozważać pomysł sparowania się z drugim superstarem.

A to policzek dla mnie. Z jazz tez chjja miało dać się zrobić, a jakoś się udało. Kolejny przypadek pewnie :) tera doczytałem ze alonzo głosuje za Kings. Czyli do tego sprowadza się ten twój milion postów o tożsamej treści o braniu pod uwagę przede wszystkim pracy gm"a? Taka rada w takim razie, daj se siana na przyszłość z tym spamem. Ciekawa kwestia ogólnie z czego to wynika. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, ignazz napisał:

Od kiedy gramy w nasza grę i przerzucamy graczy nba zaczęła robić to samo ;)

nie pamietam takiego roku od 1990. 

Butler

Leonard 

Davis 

george 

durant 

kyrie

kemb

cp3

RW 

to top topów 

więcej się pakowało niż siedzi w domu 

Wydaje mi się, że część tych przenosin pozbawiona jest sensu w perspektywie fitu i walki o wyższe cele właśnie dlatego, że to zrobiła sie Liga Graczy, którzy decydują z kim chcą grać. Przecież duet Harden i Westbroży pozbawiony jest jakiegokolwiek sensu imho. 

29 minut temu, człowiek...morza napisał:

Przeleciałem jednym okiem dyskusje. Porównywanie Kings do Knicks w naszej grze to policzek w twarz. Niektórzy w takim razie sugerują, ze powinienem cały skład wyprzedać żeby mieć luz w sałary. Nie byłoby to problemem bo nie mam ani jednego złego kontrastu.      Chyba nie którzy za mało ogarniają i dalej nie rozumieją faktu, ze jest bardziej prawdopodobnym iż Davis za rok odejdzie aniżeli zostanie. A wtedy przyjście leonarda jest pozbawione sensu. Wtf ze trzeba to Wgl tłumaczyć 

Ogólnie nasza gra ma tyle kolorytu, gdyż każdy z nas ma zupełnie inną hierarchię wartości i postrzegania różnych rzeczy w koszykówce. Dla części z nas liczy się rynek itd.- przedstawiane jest to jako silne argumenty - bo to Knicks, czy Lakers. A dla mnie nie ma to najmniejszego znaczenia. U nas Knicks czy Kings to tylko nazwy, które rozpoczynają się na literę K. Liczy się fit, perspektywy, organizacja drużyny przez GMa. Jak czytam, że Durant nie poszedłby do Kanady, to nie mam ŻADNYCH wątpliwości, że zagłosuję po prostu za Kanadą, bo dla mnie u nas to taka sama organizacja, jak każda inna. Dla mnie takie argumenty są nie fair. Jeszcze podczas sezonu była narracja, że rynki nie mają znaczenia, a teraz kilku szanowanych przez większość GMów pisze, że wg nich mają, a inna grupa jest niezdecydowana. Dla mnie jak wiadomo nie mają, ale każdy niech ocenia po swojemu i nie narzucajcie proszę tej narracji innym bo to jest nie fair. 

Leonard sam u Ciebie dźwigał team w playoffs. Irving był zwyczajnie słaby. Do tego nie jesteś w stanie utrzymać tych wszystkich graczy. Kawhi potrzebuje solidnego wsparcia w ataku, a takie mu daje młody Davis. - to nie jest zła narracja. Jak tak bardzo pasuje do niego Rubio, to przecież Shevcu będzie na niego stać. Może też dobry przyjaciel Kawhiego - Danny Green skusi sie na lekki pay cut by podążyć za swoim kolegom jeszcze z czasów San Antonio. 

Oczywiście równie dobrze Leonard może zostać w Knicks :)  - tu zdobył mistrzostwo, tu zbudowana została pierwsza prawdziwa potęga w BeGM, masz prawa Birda do kilku bardzo ważnych graczy, którzy byli niezbędni w tej fantastycznej batalii w tegorocznym playoffs i jako jedyny możesz mu zaproponować 5-letniego maxa. Wszystko jest możliwe :)

Możliwe jest również to, że Kawhi poczuł się urażony brakiem PO w pierwszej ofercie ;)

Wszystko C_M zależy od naszej narracji :) 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoja narracja jest ze shevcu wykonał lepsza robotę. 

Bo o pracy gm"a dzwoniłeś w każdym kosciele. 

Widocznie zrobiłem za mało. Pytanie czy komuś uda się równie mało zrobić :) 

Niezależnie jak ubierasz w słowa swoje dywagacje, robisz po prostu kurwe z logiki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to ze gwiazdy musza wybierać zespoły z pustymi rosterami ciekawie by było jakbyśmy odwrócili kolejność tur ;)

gwiazda wie gdzie idzie a 6 tura to by była dogrywka dla tych co nie podpisali i przepłacanie średniaków których by było mniej 

więcej szachów by było i wężyk 

4 tier... 3 2 1 2 3 4 tier 

Nie podoba mi się po prostu metoda zrobię zero ludzi w tabelce i biorę każdego 

Brać w jednym roku szrot za picki z koordynacja aby kontrakty kończyły się w tym samym roku i pokazać nam excela z zerowym składem poza 4 rookie contract guys i jakimś przehandlowanym za swoją gwiazdę graczem typu Siakam czy Muray to żaden wyczyn 

a kibice dwa lata się nudzą i chodzą na nfl 

Jeżeli to jest geniusz GM i kultura organizacji to inaczej na to patrzymy 

ps. Nazwiska to przykłady i nie mam nikogo konkretnego z GM na myśli bo równie dobrze może to być Booker lub inny ZION 

Chodzi mi tylko o te skrajne sezony gdzie ma ktoś 3 Diengow lub Andersonow 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddał bardzo dużo za Davisa - analogicznie jak Clippers za Georgea. 

Nie ma co prawda Lou Williamsa, Harrella i Shameta, ale ma sporo kasy na obudowanie duetu Davis/Leonard. 

Dla mnie jesteś jednym z najlepszych GMów u nas (choć można się do pewnych rzeczy przyczepić - ale to na Priv jak chcesz ;) bo publicznie takich kwestii nie będę poruszał), jednak ja lubię stabilizację. Zobacz w ilu Ty byłeś / lub prawie byłeś organizacjach w ostatnich 4 miesiącach. Wróciłeś do Knicks i  bardzo z tego powodu się cieszę, bo dla mnie C_M to GM związany tylko z Knicks i mam nadzieję, że będziesz miał tu silna organizacje na dłuugie lata, której naturalnie moje Orlando Magic będzie spuszczało manto rok rocznie w playoffs :P 

10 minut temu, ignazz napisał:

Patrząc na to ze gwiazdy musza wybierać zespoły z pustymi rosterami ciekawie by było jakbyśmy odwrócili kolejność tur ;)

gwiazda wie gdzie idzie a 6 tura to by była dogrywka dla tych co nie podpisali i przepłacanie średniaków których by było mniej 

więcej szachów by było i wężyk 

4 tier... 3 2 1 2 3 4 tier 

Nie podoba mi się po prostu metoda zrobię zero ludzi w tabelce i biorę każdego 

U nas raczej to nie przejdzie Ignaś, bo jak przepłacisz rolesa, to nie będzie kasy na max dla Gwiazdy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej odwracasz kota ogonem. 

Co jest bardziej karygodne? Fakowe konto shevca i to ze prowadził dwie drużyny, czy to ze odszedłem na jakiś czas bo mi się nie chciało grać?  To tak a propo kultury gm"a

Piszesz o pracy i kulturze, a wychodzi na to ze c***a dla ciebie znaczą. Także przestań pierdolic :)

Jakby tu tylko te kwestie miały być brane pod uwagę, to knixks powinni zostawić resztę z tylu o lata swietlne. 

A Orlando może co najwyżej possać knicks i ogarnąć wpierw realnie sile swojej drużyny a nje mieć nieustające pretensje o to ze cały świat co do nich się mylil

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie tu jak Shevcu miał drugie konto, zatem nieco inaczej na to patrzę niz Wy, co nie zmienia faktu, że to jest karygodne. Zapytam z ciekawości, bo nadal nie wiem które to konto - Tim Hardaway, czy inne? 

Ale czy dlatego, że na początku gry popełnił jeden - olbrzymi, ale jeden błąd - teraz go mamy cały czas za to piętnować? 

Nie przepadam za Irvingiem i nie uważam, że Leonard chciałby z nim grać - choć Twój punkt widzenia jest dla mnie całkowicie zrozumiały - bronisz swojego FA. Leonard ma jakies dziwne problemy z tym kolanem i raczej nadal będzie oszczędzany w przyszłości, a Davis sobie spokojnie może ciągnąć team w ataku podczas regulara. Naprawdę nie chcę tu sie rozpisywać, żeby ktoś nie uznał, że Shevcu mi się wdarł na konto ;)  Chce tylko napisać, że dla co poniektórych FA są inne ciekawe alternatywy warte przemyślenia, a część GMów sporadycznie sie wypowiada, ale zakładam że jednak czyta przynajmniej część z tego co piszemy. :)

W moich Orlando lwia część pracy już została wykonana. Na dokładną analizę przyjdzie jeszcze czas tu na forum w offseason. Powiem Tobie tylko w zaufaniu - ale to rozmowa prywatna pomiędzy nami dwoma, nie powtarzaj tego Kellemu- , że jedynym graczem, który mi może zaburzyć harmonijne kompletowanie składu jest właśnie Kelly - podpisałbym sobie teraz odpowiednich rolesów, na spokojnie przecież zamiast niego mógłby grać Taurean Prince, z ławki od początku spore minuty bym dał Grantowi Williamsowi, który jest rewelacyjny, ale Kelly to człowiek organizacji, Dnc sporo w niego zainwestował, Oubre pomimo jego licznych wad się rozwinął  i są u nas ludzie, którzy bardzo w niego wierzą. Nie oszukujmy się - raczej mało który GM go u nas ceni, a jednak ja o niego walczę - bo jest naszym graczem. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.