Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Lucas napisał:

Nie no jeszcze oprócz pogody, dostępu do plaży mamy brać pod uwagę podatki w tej grze i jednocześnie olewać trenerów. To się kupy nie trzyma. 

Butler szanuje w rl Pata Rileya i był to także przyczynek ze idzie do takiej a nie innej organizacji która nie tankuje. 

W naszej grze mi blisko do wielu cech które tsk ceni Jimmy a przecież Pata u nas nie ma tak jak Doliny Krzemowej i szkół dla dzieci Brona (?) ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeplacales jakichś przeciętniaków i oddałeś większość przyszłych wyborów, że tak blisko Ci do Rileya do którego poszedł Butler?

Wydaje mi się, że raczej pilnowales wydatków i pickow, ale może się mylę. 

A moje zdanie o LeBronie i szkole syna znasz, więc nie do tej osoby kierujesz pytanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Wooden napisał:

Acha czyli nie mogę się troszczyć o graczy i nawiązywać relacji przed podjęciem pracy jako GM danego klubu?

Troszczyć zawsze możesz :)

Ja miałem rok na przekonanie KATa do PO i widzę, że się waha, przypuszczam, że trudno mu jest odmówić i to jeszcze przy Udonisie, który właśnie dzięki wzięciu mniejszych pieniędzy przez Gwiazdy mógł zostać w swoim macierzystym klubie, zatem sam podejmuję decyzję o tym PO, którego równie dobrze mogło nie być. 

Natomiast Ty w 2 tygodnie Duranta, który jest wściekły na Golden State przekonujesz do tego, żeby został sidekickiem Hardena. Brawo Ty ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, january napisał:

 

Ale mam przez Was dylemat co z Butlerem łajzy, wiadomo że go chcę na 4+1 PO maxie, wrrrrrr.

No to zloz:) chocby ze wzgledu na pr. Bo dopoki nie zlozysz to trudno traktowac na powaznie ze chciales go zatrzymac. A brak checi zatrzymania butlera bedzie zle odczytywane w przyszlosci. Butlerowi nie przedstawiasz umowy a ingram i russell sa nietykalni. To bardzo zle wizerunkowo wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Przeplacales jakichś przeciętniaków i oddałeś większość przyszłych wyborów, że tak blisko Ci do Rileya do którego poszedł Butler?

Wydaje mi się, że raczej pilnowales wydatków i pickow, ale może się mylę. 

Spurs po pierwszym roku byli 40mln w plecy. Dla przykładu Clippers o których mówiło się jako bankrucie 47mln w plecy.

Ci drudzy totalnie się zaorali, by odbić się w perspektywie 4-5 lat. Spurs w tym czasie utrzymali poziom sportowy, odrobili 25mln strat i odpadli po pięknej walce z Rockets 3-4.

Ignazz wykonał kawał cholernie dobrej roboty, pewnie jakieś TOP3 GMów za poprzedni sezon. A tu kolejna osoba wypomina mu oszczędności...

Notabene pchnięcie Jamala Murraya z jego cholernie podejrzanym łbem i ogólnym skillsetem, gdy lata moment przyjdzie mu płacić 170/5 to też moim zdaniem dobra decyzja. Stawiam tezę, że Jamal nie zagra nawet jednego sezonu, by spłacić swoją wartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Kary za tampering ida na wybrany cel z siepomaga:)

Jeśli nie słyszałeś nigdy o opcji typu "nowy GM/trener klubu X był wcześniej niezwykle cenionym i lubianym przez graczy w całej lidze asystentem" to się wycofam z twierdzenia o relacji z KD.

Jeśli mi udowodnisz że przed podjęciem pracy w Knicks nie pracowałem w Oakland w bliskiej relacji z KD też :)

5 minut temu, fluber napisał:

Jak mamy go oddac wizards skoro gm-owi wizards zalezy mniej niz gm-owi warriors:)

Rzadziej wchodzi na forum - sam obiecywałeś mi ściągając mnie do gry że nie będzie kar za relatywnie niską aktywność jak w tym przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wooden napisał:

Jeśli nie słyszałeś nigdy o opcji typu "nowy GM/trener klubu X był wcześniej niezwykle cenionym i lubianym przez graczy w całej lidze asystentem" to się wycofam z twierdzenia o relacji z KD.

Jeśli mi udowodnisz że przed podjęciem pracy w Knicks nie pracowałem w Oakland w bliskiej relacji z KD też :)

Nie bede kopiowal naszych prywatnych wiadomosci w ktorych tuz przed objeciem przez Ciebie posady w knicks, tlumaczylem Ci co to za liga bo nie wiedziales:) ale mysle ze to wystarczajacy dowod:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MarcusCamby napisał:

Spurs po pierwszym roku byli 40mln w plecy. Dla przykładu Clippers o których mówiło się jako bankrucie 47mln w plecy.

Ci drudzy totalnie się zaorali, by odbić się w perspektywie 4-5 lat. Spurs w tym czasie utrzymali poziom sportowy, odrobili 25mln strat i odpadli po pięknej walce z Rockets 3-4.

Ignazz wykonał kawał cholernie dobrej roboty, pewnie jakieś TOP3 GMów za poprzedni sezon. A tu kolejna osoba wypomina mu oszczędności...

Notabene pchnięcie Jamala Murraya z jego cholernie podejrzanym łbem i ogólnym skillsetem, gdy lata moment przyjdzie mu płacić 170/5 to też moim zdaniem dobra decyzja. Stawiam tezę, że Jamal nie zagra nawet jednego sezonu, by spłacić swoją wartość.

Dodatkowo w wymianie z Hawks oddałem jeszcze martwe 4.400.000 Melo za Korkmaza 26 wybór 2016 który ma więcej szansy na granie niż Melo ;) 

Lubie Eurosow i go obserwuje co dalej 

to mi zapadło w pamięci :

 

2018–19 seasonEdit

In Philadelphia's first game of the 2018 NBA Summer League, Korkmaz scored 40 points (including 8 three-pointers) in 28 minutes during an 89–95 loss to the Boston Celtics. It was the fifth-best scoring performance in Summer League history.[12][13] On December 10, Korkmaz scored 18 points off the bench in a win over the Detroit Pistons. On December 12, he had his first career start in place of the injured Jimmy Butler.

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Alonzo napisał:

Natomiast Ty w 2 tygodnie Duranta, który jest wściekły na Golden State przekonujesz do tego, żeby został sidekickiem Hardena. Brawo Ty ;) 

David Griffin w dwa tygodnie totalnie odwrócił kulturę organizacyjną w RL Nowym Orleanie. Mistrzowski GM przychodzący do klubu mającego problemy z zarządem... Z czymś Ci się to kojarzy? 

Czy u nas też jest wściekły? To dla mnie mega naciągane.

Plus jeśli uważasz że KD będzie sidekickiem Hardena to go obrażasz. To najlepszy gracz w lidze. Do kontuzji nie było wątpliwości. Macie krótką pamięć.

 

4 minuty temu, fluber napisał:

Nie bede kopiowal naszych prywatnych wiadomosci w ktorych tuz przed objeciem przez Ciebie posady w knicks, tlumaczylem Ci co to za liga bo nie wiedziales:) ale mysle ze to wystarczajacy dowod:)

Nie wiem o czym mówisz - w świecie beGM pracowałem w Warriors przed objęciem posady w Knicks a Ty mi mówisz o jakimś RL. W c***u mam RL w tym momencie. KD to mój człowiek i nie pozwolę go skrzywdzić przez wysłanie dziwnym głosowaniem tam gdzie nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawhi próbował przed pozyskaniem George'a rekrutować Duranta do pójścia do Los Angeles, a on z jakichś powodów wybrał Brooklyn i Irvinga. Harden w Wizards bez Duranta zanotuje kolejny ~MVP sezon, a jak Durant wróci po roku, to będzie musiał się ponownie dostosowywać do ekipy innego zawodnika.

23 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Spurs po pierwszym roku byli 40mln w plecy. Dla przykładu Clippers o których mówiło się jako bankrucie 47mln w plecy.

Clippers nie zrobili nawet playoffów, a Spurs wygrali 57 meczów (bez Kawhiego), więc to porównanie nie ma większego sensu. No i -40 mln samo się nie zrobiło, biorąc pod uwagę jak wyglądała sytuacja ze salary Spurs w realu. 140 mln vs 114 mln...

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wooden. 

Kolejny raz stawiasz znak równości pomiędzy Irvingiem a Hardenem, proszę Cię. Irving jako ta drugą gwiazdą obok KD jest fajny, taki nie za dobry. Skoro twierdzisz, że Irving pod nieobecność Duranta przejmie Nets to przy Gardenie nikt nawet nie zwróci uwagi na powrót KD🙂 Waszyngton, jako home town KD, akurat w jego przypadku, jeśli ma w jakikolwiek sposób mieć tutaj znaczenie, to działa raczej na niekorzyść po tym co KD na temat ew. gry w Wizards mówił. 

Powody decyzji KD w real NBA są raczej znane i faktem jest, żeby Nas nikt nie spełnia ich w całości. Gdzieś jednak musi trafić, na moje wychodzi że zdecydowanie najwięcej argumentów mogą mieć Heat. Paradoksalnie uważam, że Wizards mogliby być faworytem, gdyby nie zrobili wymiany po Hardena. 

Ignazz

Doceniam Twoje dbanie o finanse, robisz to dobrze. Ale dla Butlera nie ma to znaczenia. Przed wymianą miałeś skład lepszy od Raptors (z punktu widzenia Butlera). Po wymianie masz gorszy. Gdyby nie ta wymiana zagłosowałbym na Ciebie, teraz bliżej mi nieznacznie do Raptors. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem wszystko. Naprawdę :) Postanowiłem napisać, gdyż jest narracja, że to że ktoś gdzieś pójdzie, czy zostanie to oczywista oczywistość, a mnie to się właśnie takie oczywiste nie wydaje. 

Nie sprawdzałem jeszcze czy wszystkie oferty to maxy, gracze zapewne chcieliby też PO w ostatnim roku - dyskusyjni tu mogą być co najwyżej Vucevic i Gallo.

Starałem się wyrobić sobie zdanie jak najbardziej obiektywnie - nie ukrywam swoich ocen odnośnie klubów/graczy itp.Na chwilę obecną przed kontrofertami i reofertami widzę to tak:

Jimmy Butler

Jakby Jasiu zaproponował mu 5-letniego maxa zagłosowałbym za tą ofertą w ciemno. Z dostępnych ofert Butler idzie do Spurs, gdyż to jest drużyna najbardziej podobna do real Miami, a pisze to jako kibic Miami. Znając postępowanie Pata, to w drafcie nie wybrałby Doncicia (nie żebym się z tym zgadzał - ja też bym brał Doncicia) tylko JJJa lub czego się obawiam Aytona. Choć stawiałbym na JJJa. Ale nie chcę Tangiersowi robić pod górkę, zatem nie będę tej kwestii rozwijał. Początkowo chciałem głosować na Raptors, ale oferta Ignasia byłaby zbyt intrygująca, żeby przejść obok niej obojętnie. 

Kevin Durant

Raptors. Jest młody core - Siakam, Fox i do tego McCollum, podpiszą też Van Vleeta, będzie zapewne Gallinari. Longer uzupełni jeszcze skład i Durant ma idealną drużynę pod siebie. 

 

Leonard

Kings. Kawi ma drugą gwiazdę, nikogo nie musi sprowadzać, bo Davis już tam jest. Shevcu to sobie spokojnie obudowuje i mamy contendera. Tu te propozycje 2+1 to dyskusja czysto akademicja, gdyż i tak z tego co się orientuję nie można niższego. 

 

Klay 5-letni max z 76ers

Kemba chce maxa (nie wiem jeszcze czy może 5 lat?)

Middleton podpisuje tam gdzie mu dają 5-letniego maxa

Brogdon najwyższy na stole. Ignaś raczej bankowo przebija.

Vucevic prosi o 100/4 i podpisuje z Heat

Gallo bierze to co jest najlepsze na stole - a wygląda na to, że będzie to oferta od Raptors.

Z Porzingisem nie wiem jeszcze na 100% co zrobić. Niby argument, że idzie za Hardena z Bealem jest ok, ale to jego 4 klub. Ja bym się na jego miejscu wqrwił i poszukał innej opcji, ale przy jakiejkolwiek propozycji może być wyrównany. Tu nawet QO mi do głowy przyszło. Ale tu naprawdę jeszcze nie wiem.. 

 

Irving chce PO do swojego 5-letniego maxa.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

 

Z Porzingisem nie wiem jeszcze na 100% co zrobić. Niby argument, że idzie za Hardena z Bealem jest ok, ale to jego 4 klub. Ja bym się na jego miejscu wqrwił i poszukał innej opcji, ale przy jakiejkolwiek propozycji może być wyrównany. Tu nawet QO mi do głowy przyszło. Ale tu naprawdę jeszcze nie wiem.. 

 

Porzingis się wqrwia że to jego czwarty klub i postanawia poszukać piątego.

Yeah.

whooooooooo-fuck-logic.jpg

Choć z mojego punktu widzenia niech bierze QO. Za rok jak będzie zdrów będę miał miejsce na maksa dla niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Regis napisał:

Wooden. 

Kolejny raz stawiasz znak równości pomiędzy Irvingiem a Hardenem, proszę Cię. Irving jako ta drugą gwiazdą obok KD jest fajny, taki nie za dobry. Skoro twierdzisz, że Irving pod nieobecność Duranta przejmie Nets to przy Gardenie nikt nawet nie zwróci uwagi na powrót KD🙂 Waszyngton, jako home town KD, akurat w jego przypadku, jeśli ma w jakikolwiek sposób mieć tutaj znaczenie, to działa raczej na niekorzyść po tym co KD na temat ew. gry w Wizards mówił. 

Powody decyzji KD w real NBA są raczej znane i faktem jest, żeby Nas nikt nie spełnia ich w całości. Gdzieś jednak musi trafić, na moje wychodzi że zdecydowanie najwięcej argumentów mogą mieć Heat. Paradoksalnie uważam, że Wizards mogliby być faworytem, gdyby nie zrobili wymiany po Hardena. 

To czyja jest dana drużyna to jest wyłącznie spin narracyjny. Harden jest nieporównywalnie lepszy od Irvinga ale Irving ma większą siłę przebicia u dzieciaków dzięki całemu temu Uncle Drew. Jest dużo większa szansa że przejmie narrację Brooklynu pod nieobecność KD niż to że zrobi to Harden w mieście KD. To jest kompletnie nieistotne dla narracji kto jest lepszym koszykarzem. Ważne jest kto lepiej pasuje do narracji. Media przy NBA to narracja, nawet stawianie u buka, kursy, wynikają z narracji a nie przwidywań Vegas dotyczących wyniku. Wiec tu nie ma znaku równości, tu prawdopodobnie Irving > Harden.

@BMF z jaką inną gwiazdą by KD się nie sparował to po roku nieobecności będzie musiał "zabrać" jej drużynę. IMO jeśli wróci zdrowy to mógłby zabrać ją każdemu w lidze poza LeBronem gdziekolwiek lub Stephem w Warriors. Jeśli nie będzie 100% sobą to nie zabierze jej Irvingowi ale grając u siebie będzie miał na to dużą szansę w przypadku Hardena.

@Regis Wypowiedzi KD na temat Waszyngtonu są z innego etapu jego kariery. LeBron po odejściu do Miami też nie wypowiadał się najpochlebniej o Cleveland a jednak potem wrócił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Wooden napisał:

@BMF z jaką inną gwiazdą by KD się nie sparował to po roku nieobecności będzie musiał "zabrać" jej drużynę. IMO jeśli wróci zdrowy to mógłby zabrać ją każdemu w lidze poza LeBronem gdziekolwiek lub Stephem w Warriors. Jeśli nie będzie 100% sobą to nie zabierze jej Irvingowi ale grając u siebie będzie miał na to dużą szansę w przypadku Hardena.

Naaaah, Durant jest lepszym koszykarzem od Irvinga, Butlera czy Oladipo (lol), więc po roku jak wróci w formie to ma pewność, że wokół niego będzie budowana poważna ekipa. Harden to nie dość, że jest graczem pokroju Duranta, to jeszcze przez ten rok będzie absolutną gwiazdą Wizards, który w pojedynkę zaprowadzi ich do playoffów, zrobi szósty raz top3 w MVP voting, może dostanie nagrodę drugi raz. KD może być z DC, ale jak wróci po roku to znowu do ekipy, która zbudowana była wokół innego gracza, i wcale nie jest powiedziane, że będzie tam najlepszym zawodnikiem. Już nie wspominając, jak Harden zmarginalizował rolę CP3 przez dwa ostatnie sezony.

Do momentu kontuzji narracja była taka, że jak KD odejdzie, to do big marketu, gdzie będzie miał szansę powalczyć o swoje legacy jako pierwsza opcja. W Wizards znowu byłoby kwestionowane, czy w ogóle jest najlepszym graczem - w Raptors czy Heat - nie. 

Może dalej wybierze Wizards, ale to jest ogromnym minusem Washington w tej rozgrywce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.