Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Westbrook a to czym Boston dopłaca...???Swoja drogą to Butler i Lakers to komedia, zamiast dac tu 190/4+1PO to jest jakas jebanka, podchody, Jimmy dzwonil do mnie i chyba z Kings pojdzie kontroferta bez zadnych glupot typu klepanie po tylku Lakers. Butler chce byc doceniony a nie czuc sie jak worek ziemniakow na targu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, shevcu napisał:

Westbrook a to czym Boston dopłaca...???

Ależ Westbrook przypomina casus zeszłorocznego Blake Griffina. Do dziś trzymam pierwszą rozmowę z BMF, chociaż przez Niego już dawno zamkniętą jako dowód, że GM Clippers na trading block dał ofertę, że do zrzucenia Blake dopłaci first pickiem :) A potem zdziwko, że łyknąłem go za Solo Hilla i Biyombo w wymianie :)

Rok temu Westbrook był w TOP25 trade value, rok w rok wymieniany jako superstar i w każdych rankingach TOP10 ligi i po jednym gorszym sezonie, gdzie przecież wciąż jest borderline all-star playerem całe forum jedzie Nim jak z gównem. W międzyczasie walka na pięści o Butlera...

Jakiś klub mający ambicje to powinien już dawno mieć Russella dogranego jako wabik na FA.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz poważna sprawa.

Mówiło się, że Kawhi nie chce krótszej umowy, ale wziął 2+1 od LAC.

On czasem nie zrobił tego, bo chce dostać jak najszybciej super maxa, ale musiał wziąć dwuletni kontrakt od Clippers, bo po roku by nie mógł?

Więc u nas od Knicks powinien brać ... 1+1, bo za rok będzie mógł dostać super maxa?

@człowiek...morza

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Teraz poważna sprawa.

Mówiło się, że Kawhi nie chce krótszej umowy, ale wziął 2+1 od LAC.

On czasem nie zrobił tego, bo chce dostać jak najszybciej super maxa, ale musiał wziąć dwuletni kontrakt od Clippers, bo po roku by nie mógł?

Więc u nas od Knicks powinien brać ... 1+1, bo za rok będzie mógł dostać super maxa?

Idealnie by było, jak by ktoś wyrwał PG13 z Bostonu i zaproponował Kawhiemu 3+1. Obojgu się skończą kontrakty w tym samym momencie, obaj PO, obaj dali by sobie i GMowi trzy lata na pierścionek.

Damn. Może jeszcze zdążę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

?

Serio? Cały czas pisałem, że dostanie 5y maxa. Lud mi napisał, że to traderequest, a teraz się z tego wycofuje. I to ja niby robię komedię? 

Jeszcze z tekstami "wiadomo że to żarty były" ?

Ktos cos napisal a ty sie tym niby przejmujesz... Szkoda ze nie dajesz maxa extension Ingramowi skoro wszyscy tak mowia... 

7 minut temu, BMF napisał:

Teraz poważna sprawa.

Mówiło się, że Kawhi nie chce krótszej umowy, ale wziął 2+1 od LAC.

On czasem nie zrobił tego, bo chce dostać jak najszybciej super maxa, ale musiał wziąć dwuletni kontrakt od Clippers, bo po roku by nie mógł?

Więc u nas od Knicks powinien brać ... 1+1, bo za rok będzie mógł dostać super maxa?

@człowiek...morza

Za dwa lata Leonard moze miec maxa od 35% stad taki a nie inny deal z LAC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Czyli jak Miami/Toronto (xDDD) da Kawhiego jak priorytet z 2+1 to wygra?

Na to wychodzi:)

6 minut temu, january napisał:

?

Serio? Cały czas pisałem, że dostanie 5y maxa. Lud mi napisał, że to traderequest, a teraz się z tego wycofuje. I to ja niby robię komedię? 

Jeszcze z tekstami "wiadomo że to żarty były" ?

Przeciez Ty na okraglo probujesz sondowac rynek przed uprawnionymi okresami. Postanowilismy Ci w koncu utrzec nosa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, january napisał:

Czyli jak Miami/Toronto (xDDD) da Kawhiego jak priorytet z 2+1 to wygra?

Nie no, ale to jest poważna sprawa. Ale źle to opisałem.

Kawhi w 2021 roku będzie mógł dostać tego 10-year maxa za 35% salary zaczynającego się od 40+.

Teraz podpisał dwuletni kontrakt z Clippers, żeby dostać w 2021 roku właśnie 166/4 (bo chyba nie może 5-letniego).

Więc u nas bierze 2+1 od Knicks i dostaje w 2021 roku pięcioletniego maxa za 35% salary na tej samej zasadzie, co KD mógł teraz.

A nie żadne 4+1.

Mówiło się, że Kawhi nie chce krótszej umowy, ale przecież z Clippers wziął krótszą umowę.

Więc Camby jest tutaj temat, przeoczyliśmy to.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

(bo chyba nie może 5-letniego).

Nie może, bo Clippers nie mają praw Birda do Niego. A Knicks owszem, więc czemu Leonard ma czekać dodatkowe dwa lata?

To jest właśnie ten sam casus co Duranta, tylko że on w momencie kiedy doczekał się możliwości dostania tej oferty powiedział Warriors, że stawia sobie inne cele.

Tutaj jakby czekał to chyba tylko z czystej kalkulacji, że lepiej mu wejść ponownie na rynek FA w wieku 31/32 lat niż 33/34 lat, ale raczej takie sytuacje w NBA nie zachodzą.

Wciąż Knicks w pięciu. Zwłaszcza przy kartotece zdrowotnej Leonarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

A Knicks owszem, więc czemu Leonard ma czekać dodatkowe dwa lata?

Bo teraz dostaje 190/5, a za dwa lata dostanie ~240/5? :P 

Argument ze zdrowiem byłby słuszny gdyby Kawhi wziął pełnego maxa teraz, a on wziął rok krótszego, zeby więcej zarobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Bo teraz dostaje 190/5, a za dwa lata dostanie ~240/5? :P 

Argument ze zdrowiem byłby słuszny gdyby Kawhi wziął pełnego maxa teraz, a on wziął rok krótszego, zeby więcej zarobić.

Czyli optujesz za kalkulacją. Finansowo oczywiście lepiej mu wziąć teraz dwa lata, a potem dopiero pięć, ale raczej agenci tak nie postępują, a przecież wiedzą jak ten system działa. LeBron przełamał barierę, poszedł za tym Durant, ale to jednak wciąż duże ryzyko. Sytuacja z Clippers nie jest taka sama.

Ja tu się skłaniam wciąż bardzo mocno ku Knicks w pięciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, january napisał:

Czyli jak Miami/Toronto (xDDD) da Kawhiego jak priorytet z 2+1 to wygra?

Niezbadane są wyroki demokracji :P 

25 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ależ Westbrook przypomina casus zeszłorocznego Blake Griffina. Do dziś trzymam pierwszą rozmowę z BMF, chociaż przez Niego już dawno zamkniętą jako dowód, że GM Clippers na trading block dał ofertę, że do zrzucenia Blake dopłaci first pickiem :) A potem zdziwko, że łyknąłem go za Solo Hilla i Biyombo w wymianie :)

Rok temu Westbrook był w TOP25 trade value, rok w rok wymieniany jako superstar i w każdych rankingach TOP10 ligi i po jednym gorszym sezonie, gdzie przecież wciąż jest borderline all-star playerem całe forum jedzie Nim jak z gównem. W międzyczasie walka na pięści o Butlera...

Jakiś klub mający ambicje to powinien już dawno mieć Russella dogranego jako wabik na FA.

 

On i Jednoręki George na Magic jednak wystarczyli :( 

Ciekawe więc jaką moi gracze maja opinię, skoro sobie z nimi nie poradzili.. 

Jedynie pociesza mnie to, że chociaż nie powinni wziąć zbyt wysokich kontraktów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, shevcu napisał:

Bo dal mu wiecej gwarantowanych lat...

Wiem, ale to jest własnie bez sensu. Dla Knicks Kawhi biorący 2+1 teraz i 5-letniego maxa w wieku 30 lat to dużo gorsza sytuacja niż 28-letni Kawhi biorący 5-letniego maxa za mniejsze pieniądze. Więc jak nie pozwolimy tego zmienić, to człowiek..morza i tak będzie miał Kawhiego (sorry, Shevcu), ale na dużo lepszych dla siebie warunkach. Zwłaszcza u nas i naszych zasadach finansowych ogromną różnicę może zrobić czy ktoś ma 190/5 czy 240/5 (nie wiem ile będzie full max wynosić w 2021). 

Camby, Kawhi teraz kalkuluje tak samo jak Durant idąc do Warriors, w 2021 będzie mógł wyoptować, podpisać 1+1 i podpisać w 2022 roku pełnego, pięcioletneigo maxa. Niczym to się nie różni, jedyna różnica jest taka, że KD podpisał dwuletni kontrakt, a Kawhi 2+1, ale to szczegół.

Sami się prosicie żeby człowiek...morza Was ogrywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Rany, jak ty nudzisz.

George grał MVP sezon, a sam Bogdanovic z ławki był więcej warty niż te twoje chłopki roztropki.

Spoko Marcus i Ty lajkujący wszystko przeciwko Magic SlaKB, tylko bądźcie z tą narracją konsekwentni przy wycenie moich graczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.