Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, BMF napisał:

 

Wyjdzie, że się czepiam, a dla mnie Spurs są nieźli - no ale pls, january mógł dać Butlerowi 190/5 i realne szanse na tytuł, a on odpuścił, bo dostał feedback, że nie ma szans na Butlera.

Poza spurs ktorzy planuja zrobic ruchy stawiajace na mlodziez i oszczednosci nikt nie ma butlera na 1 slocie. Gdyby january dal butlerowi 5-letni max to by go mial:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

@BMF czyli kluczowe dla Ciebie w przypadku Butlera będzie to, ze idzie do dużego marketu , czy to, ze dostanie realna szanse na walkę o tytuł jako lider?

Nie wiem, tangiers trochę popsuł, że dał KD na pierwszym miejscu i nie wiem czy to może zmienić w kontrofertach. Ale albo Butler pójdzie do wymarzonego marketu (Heat), albo grać o tytuł (Raptors), nie widzę jakoś trzeciej drogi.

Granie o tytuł jako lider nie miało dla niego większego znaczenia w realu, przecież był g2g w Sixers, więc przychylałbym się do Heat. Ale tam jest drugą opcją na rynku...

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Wyjdzie, że się czepiam, a dla mnie Spurs są nieźli - no ale pls, january mógł dać Butlerowi 190/5 i realne szanse na tytuł, a on odpuścił, bo dostał feedback, że nie ma szans na Butlera.

Normalnie to Butler w Lakers powinien być no brainer, bo wszystkie argumenty są po jego stronie, ale tu idzie pokuta za przechwyt LeBron. Inaczej się tego wyjaśnić nie da.

Moim zdaniem zbyt pewnie dopisujesz tangiersowi Vucevica. Shevcu ma w pytę wolnej kasy z którą coś musi zrobić. Kawhi nie przyjdzie, Walker bardzo wątpliwy. Nie mając pewności co się stanie z Davisem być może nie zainwestuje w czteroletnie kontrakty, ale może spokojnie dawać bez ryzyka przepłacone dwuletnie umowy. Jak Vucevic dostanie 70/2, to Tangiers ze swoim 100/4 jest bez szans.

Fox lub Doncic za George? W RL NBA tak, ale u Nas? Negocjowałem Davisa, wiem co mówię. Nie wiem czy czytałeś w ogóle post Januarego w którym przedstawił swoją ofertę za Antka i moją kontrpropozycje. W RL NBA LeBron by już pakował walizki. Inne realia rynkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, BMF napisał:

przeciez tangiers będzie mógł oddać Doncicia np. za George'a, jeżeli byłby do wzięcia, co jest przecież realne, a taką wartość ma Luka jako asset.

Czyli jak Tangiers pakuje Oladipo z Donicićem za PG13 to Kahwi w Heat to tylko formalność wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Normalnie to Butler w Lakers powinien być no brainer, bo wszystkie argumenty są po jego stronie, ale tu idzie pokuta za przechwyt LeBron. Inaczej się tego wyjaśnić nie da.

Przeciez pare osob tutaj chcialo tylko zdenerwowac jaśka a ten sie nabral jak dziecko i nawet oferty nie zlozyl:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.07.2019 o 17:58, LONGER01 napisał:

Raptors idą i po Butlera i po Duranta, który maxa miał obiecanego od dawna i kontuzja zmieniła tylko to że chce lidera zrobić z Jimmyego.

hi-res-b58b8d23cdcc47f09428758b7c8385fb_

Jak to nikt nie miał go na jedynce? Ja nie mogłem ale raczej jasno przedstawiłem jak się sprawy mają 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Przeciez pare osob tutaj chcialo tylko zdenerwowac jaśka a ten sie nabral jak dziecko i nawet oferty nie zlozyl:)

Ja uwielbiam denerwować Jaśka i grillować przy każdej okazji Lakers, ale na PW uczciwie mu napisałem że dla mnie Butler = Lakers. Przyznaje się, że byłem w tej 9/26 Butlera.

@january zastanawiający się w co wierzyć bardziej, czy w snt Butlera, czy w Butlera zostającego w Lakers

tumblr_m4uu7i1ILU1qk9z3lo1_500.jpg

Multiple sources beGM. Powodzenia Jaś.

Dodam tylko tyle od siebie, że oddanie w snt Butlera przez Lakers nie będę miał za złe Jaśkowi, ale to będzie mocny krok wstecz dla jego teamu. CJ to półka niżej niż Jimmy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, karpik napisał:

@ignazz skoro masz zamiar zachęcić Butlera szybszą grą, to jaki masz pomysł w tym układzie na LMA?

Dieta jak u Cousinsa. 

Na poważnie po prostu LMA dostaje więcej touches i akcji dwójkowych z JB przy spowolnieniu gry tym bardziej ze jako podkoszowy w obronie będzie wyprowadzał po zbiórce coś na wzór Duncana i jego last Man stop 

jego nie forsuje w szybkim ataku jego plus dużo minut będzie grał gdy JB siądzie na ławce 

trudno dziś to opisać gdy brak ludzi ale sporo ustawień będzie:

Murray Jimmy Collins szybka gra 

Brogdon Bertans LMA spowolnienie 

Sytuacyjne przy okazji na kontrę oczywiste jest to ze do przodu wyrywać się będzie Collins młodszy szybszy i w ramach możliwości ustawiony on top w obronie 

rytm gry musi być zmienny ale przejmowanie gracza wysokiego grożącego dystansem bedxie Collinsa jako tego bliżej łuku a LMA z racji masy i zajmowania zadań obronnych będzie pod koszem 

przeciez kontry nie będę wyprowadzał w 5 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tam miałem Heat na pierwszym miejscu, bo po prostu chciał tam iść. I tu nie ma w sumie dyskusji żadnej, bo on tam chciał trafić od roku. Jak wyżej - Butler, Dipo, Vucevic, Doncic - tu można zbudować konkurencję dla Knicks na tej bazie w przeciągu dwóch lat.

Ale tangiers zamiast pójść allin w Butlera na narracji ''koniecznie chciał iść do Heat, a ja mu daję lepszy team niż w realu'' to postawił na KD na pierwszym miejscu, i trochę czar prysł. 

Butler w Raptors dostanie 142/4, Foxa, Siakama i Duranta za rok. W Lakers miałby 190/5, LeBrona, Ingrama i Russella. Wprawdzie wszyscy wiedzą, że january nigdy nie odda Ingrama i Russella, co obniża ich wartość jako assetów, ale Lakers grają w słabszej konferencji, więc w sumie co takiego lepszego spotyka go w Toronto? 

Teraz faktycznie Raptors są faworytem po duet KD+Jimmy, ale dla Butlera to jest słabsza opcja niż Lakers (gorszy market, mniejsze pieniądze, rok zimowania, bo nie ma KD). A tak w ogóle Heat mieli świetną pozycję wyjściową, ale na 1. miejscu postawili KD.

Nie ogarniam co tu się stało. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sylvinho. napisał:

W kwestii Duranta to chyba zapomniałeś o Wizards :)

Pisałem o Jimmym w sumie, ale faktycznie, zakładając scenariusz, gdzie Butler trafia do Miami (IMHO powinien), to Durant nie idzie do Raptors, tylko do innego zespołu, albo zostaje w Warriors. 

Ale teraz to ja już nic nie wiem. Heat zepsuli, Lakers zepsuli, przez co Raptors mają szanse na obu, bo jak ktoś z duetu Butler-Durant ma trafić do Ontario, to raczej obaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.