Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ignazz napisał(a):

Same very late pierwsze rundy. I odpady.  Ani mój swap ani młody gracz z talentem którego cenie. Najsłabsza oferta jaka dostałem. 

Jak 4x1st to najsłabsza oferta jaka dostałeś za OG to nie rozumiem tu teraz dyskusji o jego extension o wartości 20mln rocznie mniej niż jego max, który może latem dostać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LONGER01 napisał(a):

Devin Vassell podpisał u nas extension 120/5, podczas gdy w realu dostał 135/5 + 11 mln w bonusach.

Ty w lato chciałeś żeby Markkanen podjął opcje 15,7mln 🙂

No, żebym za rok to mógł od razu rzucić mu największego maxa. Kwestia oszczędności a kontrakt nadal by dostał.

No, ale dostał średnio te 24 mln na rok. Williams to zobaczył i uznał, że on też może dostać okolice tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zupelnie powaznie, to troche mi szkoda tych glosow garuby za cavs.

badz co badz, knicks maja u nas spora historie wypromowania grajkow z czelusci ligi, w tym two-way. wiec zawodnicy widza, ze moga sie fajnie wypromowac.

akurat sie trafil okres kontuzji mobleya i collinsa, wiec byloby pole do gry.

garuba przy tym jezeli na kims sie powinien wzorowac to na horfordzie. wiec mialby fajnego nauczyciela (ogolnie pasuje do charakterystyki wysokich knicks, gdzie liczy sie IQ. Garuba tym sie charakteryzuje).

a co przemawia za cavs?

no poszło sporo głosow, wiadomo tzw. "z rzędu", kopiuj-wklej. ale no za duzo ich poszło, żeby walczyć.

niemniej walcze. bo tak knicks sa wychowani. na małych ruchach m.in zostala zbudowana nasza tozsamosc.

jak macie chęć i czas, to zapraszam do zmiany

 

@Principe @kolader @Tecu @LONGER01 @Pablo81 @ozzy110  @RonnieArtestics  @evitacre  @LAF  @Alonzo @Sylvinho.  @karpik @Regis  @kuba2419 @MarcusCamby  @ignazz  @LeweBiodroSmoka  @Qcin_69  @bogans2 @Ashigaru @Szulim  @Reikai  @january @Braveheart22  @fluber

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

tak zupelnie powaznie, to troche mi szkoda tych glosow garuby za cavs.

badz co badz, knicks maja u nas spora historie wypromowania grajkow z czelusci ligi, w tym two-way. wiec zawodnicy widza, ze moga sie fajnie wypromowac.

akurat sie trafil okres kontuzji mobleya i collinsa, wiec byloby pole do gry.

garuba przy tym jezeli na kims sie powinien wzorowac to na horfordzie. wiec mialby fajnego nauczyciela (ogolnie pasuje do charakterystyki wysokich knicks, gdzie liczy sie IQ. Garuba tym sie charakteryzuje).

a co przemawia za cavs?

no poszło sporo głosow, wiadomo tzw. "z rzędu", kopiuj-wklej. ale no za duzo ich poszło, żeby walczyć.

niemniej walcze. bo tak knicks sa wychowani. na małych ruchach m.in zostala zbudowana nasza tozsamosc.

jak macie chęć i czas, to zapraszam do zmiany

 

@Principe @kolader @Tecu @LONGER01 @Pablo81 @ozzy110  @RonnieArtestics  @evitacre  @LAF  @Alonzo @Sylvinho.  @karpik @Regis  @kuba2419 @MarcusCamby  @ignazz  @LeweBiodroSmoka  @Qcin_69  @bogans2 @Ashigaru @Szulim  @Reikai  @january @Braveheart22  @fluber

Faktycznie nie zwróciłem uwagi jak c***owi pod koszem są w 2T Knicks i jak wiele będzie mógł grać Garuba - już poprawiłem swój głos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ernie9005 napisał(a):

Zamiast oznaczac wiekszosc graczy i w blagalnym tonie przyznawac oczywistosc, ze nie masz kim grac wystarczylo sprawdzic, ze moja propozycja dla Garuby jest nieaktualna z uwagi na podpisanie Alondesa Williamsa na two way.  #dyzma beGM

@człowiek...morza

wole, żeby trafił do mnie na czysto, a nie od niechcenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pamiętam, że była u nas zacięta dyskusja odnośnie Goodwina podczas FA

takie no namey raczej ZAWSZE biorą kontrakty gwarantujące im jak najwięcej $$$$ jak mają do wyboru dwa przypadkowe teamy. Inaczej by mogło być przy macierzystym teamie, ale ten i tak miałby go wtedy pewnie jako RFA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał(a):

Pamiętam, że była u nas zacięta dyskusja odnośnie Goodwina podczas FA

takie no namey raczej ZAWSZE biorą kontrakty gwarantujące im jak najwięcej $$$$ jak mają do wyboru dwa przypadkowe teamy. Inaczej by mogło być przy macierzystym teamie, ale ten i tak miałby go wtedy pewnie jako RFA.

On byl u mnie z two waya, wiec macierzysty team.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Alonzo napisał(a):

I podpisał z Tobą 3+PO czyli gracz u nas podjął dobrą decyzję. 

Oczywiscie

Histeria @LAF byla spowodowàna tym, ze gosc gral w Suns I tylko tym :P

po powrocie Beala zabraklo minut, ciekawi mnie czy ktos go nie podpisze. Chodzace hustle w D, troche kasztan w ataku ale jako energizer spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2024 o 16:01, Reikai napisał(a):

Oczywiscie

Histeria @LAF byla spowodowàna tym, ze gosc gral w Suns I tylko tym :P

po powrocie Beala zabraklo minut, ciekawi mnie czy ktos go nie podpisze. Chodzace hustle w D, troche kasztan w ataku ale jako energizer spoko.

Podpisal 10 dniowy kontrakt z Memphis, dostal minuty i:

10/3/3/1/1

11/7/3/2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.