Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, ozzy110 napisał(a):

a krzyczałem, że wszystko poniżej mle to żart, to nieeee. Ale 65+ dla Avdiji to już tak

Już ci dobrze ktoś napisał ze to taki efekt psychologiczny, nie widzialem w tym dziale żadnych zachwytów nad Okongwu przez 3 lata, avdija był na tapecie z highlights za każdym razem jak tylko wykręcił dobry statline :)
Piniondz lubi ciszę, hehe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Już ci dobrze ktoś napisał ze to taki efekt psychologiczny, nie widzialem w tym dziale żadnych zachwytów nad Okongwu przez 3 lata, avdija był na tapecie z highlights za każdym razem jak tylko wykręcił dobry statline :)
Piniondz lubi ciszę, hehe. 

Bo okongwu to kasztan!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wiadomo, że @Alonzo często przesadza ale z jednym mu trzeba przyznać racje, to jak żonglowani są niektórzy gracze jest beznadziejne. Drew Eubanks połasił się na gwarantowane 16/4 od Bulls, a mówiłem wtedy ze skończy bardzo szybko przehandlowany. Wybrał marne 4mln rocznie przez 4 lata, ponad klubem w którym był ponad dwa lata, i w którym dalej by grał w tym sezonie. Efekt ? Skończył po dwóch miesiącach w Hornets, najgorszej druzynie ligi. Czasem może jednak warto wziąć pod uwagę lojalność? U mnie dalej by w tym momencie grał jako back-up C i walczył o jak najwyższe cele. A ja mu proponowałem podobna kasę, tylko krótszy kontrakt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Eubanks jest w Cavs

póki co jest w Minnesocie i walczy o tytuł jako backup dla Bama :P także spokojnie @RonnieArtestics myślę że nie żałuję powrotu do Minneapolis, tego samego z którego go ściągałeś płacąc puckiem którego nie miałeś xd (tak dla przypomnienia) xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.