Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ignazz napisał(a):

Zarząd pracował nad sprowadzeniem dla Dejounte Jeremiego Sochana a nie drinki i kobiety. 

Dlatego że swoim spranym beretem się obraził i poszedł do Suns, a następnie zalogowal się na Twittera

https://www.poundingtherock.com/platform/amp/2022/7/19/23270034/dejounte-murray-san-antonio-spurs-social-media-losing-15-years-problem-bigger-basketball

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w beGM nie dokładałem mu Derozanow tej ligi co by mu zabrali rzuty. U mnie ma pole do popisu gdy zainstalowałem mu dobre obronne zaplecze w osobach OG czy Sochana. U mnie Dejounte to szef i mimo jego emocjonalności nie wchodzę z butami w jego życie. Jest to o tyle proste ze nie używam instagrama. Wiec nawet tych wpisów nie czytam. 

Co do rekrutacji to proponuje mocne i sprawdzone nicki z forum. 
o tu np. Jest nowy user uczestnik zaraz w innej grze 

cytuje bo wpis mnie rozbawił 

 

3 godziny temu, KamilŚlimak napisał(a):

Ja wybieram sobie drużynę Toronto Raptors. 

Na FB znajdziecie mnie jako Kuba Makulec (tak, wiem że to może być mylące ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, january napisał(a):

O ci chodzi z tymi głosami na tak przy extension Davisa? 

Typ jest u nas na etapie (wieloletni brak gry w contenderze i brak superstara obok) na jakim był w RL Pels, gdy machnął TR. Tu niema żadnych sukcesów drużynowych, żadnego legacy, żadnego SS obok jak w RL.

Jak dobrze pamiętam to Davis ma w składzie trzech gości, którzy w ostatnich sezonach byli all starami ( nie pamiętam żeby miał takich w pelicans), zrobił w obu sezonach ponad 50 wygranych ( nie pamiętam żeby robił tyle w pelicans) i dwa razy zrobił 2 rundę w obu swoich sezonach ( jak dobrze pamiętam przez 8 sezonów w pels wygrał jedna serie w po).

Generalnie komuś się tu chyba ulalo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze ze january twierdzi ze sytuacja davisa w dallas begm znacznie gorsza niż w realu, a Lakers w realu również odpadli w II rundzie, z tym ze w RS byli dużo gorsi, rok wcześniej byli dużo gorsi, no i mają 40-letniego Lebrona jako najlepszego zawodnika xD 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał(a):

Generalnie wlasnie AD, który w RL miał wywalone na superperspektywy Pels, bo chciał iść do superstara i zrobić tytuł tu ma z wlasnej woli iść w extension z zespołem opartym na chokerze youngu i upasionym zionem, cxyli skazywać się na dożywotnią egzystencję bez zadnego SS obok , bez szans na tytul. I to kiedy może sobie spokojnie za rok iść np do Giannisa do Grizzlies na FA, ogólnie sam podjąć decyzję co dalej.

Po co on tu ma extension klepać? W RL miał zupelnue inna historię, tu nie ma  zadnego argumentu za extension, bo sie skazuje na los przegrywa.

On ma tu lepszy team niż ten w którym klepnal extension. 

Superperspektywy pelicans w rl NBA? Xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał(a):

Tylko w RL to jest jego team, który wybrał, z którym zrobił tytuł i w którym chciał i chce grać.Tu został wypierdolony z Knicks i od dwóch lat się musi męczyć z takim shitem nie trawionym w lidze jak Young i Zion. Czemu ma brac tu extension?

Iksdeluj sobie dalej, jak nie pamiętasz co mieli w offseason 2019 na starcie PELICANS, ale to sam pokazujesz że nie ogarniasz.

Pelicans w offseason 2019, po 8 sezonie Davisa w pels mieli trade request Davisa po sezonie na 33 wygrane gdy 20-30 minut co mecz grali tam tacy ludzie jak elfrid Payton, etwaun moore, Darius Miller, Salomon hill, Nikola mirotic czy kenrich Williams.

W Dallas jest po 2 sezonach na ponad 50 wygranych i 2 drugich rundach mając w składzie trzech all starów.

A jak masz argumentować pisząc o youngu i zionie per "shit" a na argumentację odpowiadać, że "nie ogarniasz", to raczej Twoje kolejne irracjonalne płacze pozostaną bez odpowiedzi 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

a może za te całe mistrzostwo była jednak jakaś realna kasa albo chociaż ręka księżniczki tylko mi c***ki nie powiedzieliście? 

 

Mogę za tytuł zaprosić Ciebie na kawior z twoich okolic. Dxis nawet ma to cudo swoje święto. 

Zimna biała ciecz gratis 

Jesteś przecież aktualnym. Nagroda się należy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, january napisał(a):

Generalnie wlasnie AD, który w RL miał wywalone na superperspektywy Pels, bo chciał iść do superstara i zrobić tytuł tu ma z wlasnej woli iść w extension z zespołem opartym na chokerze youngu i upasionym zionem, cxyli skazywać się na dożywotnią egzystencję bez zadnego SS obok , bez szans na tytul. I to kiedy może sobie spokojnie za rok iść np do Giannisa do Grizzlies na FA, ogólnie sam podjąć decyzję co dalej.

Po co on tu ma extension klepać? W RL miał zupelnue inna historię, tu nie ma  zadnego argumentu za extension, bo sie skazuje na los przegrywa.

I tytul z 2020 u nas zobaczy tak jak naiwni cnotę filipnskich kurewek.

Podoba mi się te myślenie 😉 chyba przemyśle jeszcze swoje TAK 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, january napisał(a):

Tylko w RL to jest jego team, który wybrał, z którym zrobił tytuł i w którym chciał i chce grać.Tu został wypierdolony z Knicks i od dwóch lat się musi męczyć z takim shitem nie trawionym w lidze jak Young i Zion. Czemu ma brac tu extension?

ja nikogo nie wypierdalałem xd

niemniej zabawne, że zostałem zmuszony do wymiany davisa, a janis bedzie sobie spokojnie grał w grizzles z duzo c***owszymi perspektywami xd

no chyba, ze działalność @kuba2419 jako gm cieszy sie duzo wiekszym zaufaniem niż moja i opieramy sie na wierze, ze bedzie lepiej xd

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę January już zaczyna propagandę, ale  nie dajcie się zwieść, ten Davis to mu lata podejrzewam (choc na pewno głosowanie na Nuggets Karpia trochę zrobiło z tego sprawę honorowa dla Jaśnie Pana xD)  a jest to przedsmak tego co będzie pisane za rok czy tam dwa jak będzie głosowanie za extension Tatuma, tam to dopiero perełki będą chodzić, robcie screeny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, january napisał(a):

Takim tonem to sobie do zoneczk lub do psa i tylko możesz mówić.

czy to nie Ty dwa miesiace temu plakales ze Ronnie zaszczuwa wszystkich agresją? 
Btw, jakaś tam filipinka Ci dupy nie dała, oszukała cie na kasę, czy ten tani tekst był po prostu dodatkową chamską zaczepką w moją stronę ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek morza - Qcin - January - Karpik to jest jeden układ, a te ich kłótnie to scenki dla gawiedzi niczym w polskiej polityce. 

Ja i Davis, Shevcu i Davis, Kuba i Giannis. Niech tylko mali próbują usiąść do stołu z "wielkimi" a maszyna hejtu rusza pełną parą. 

Oby Kuba dał radę wywrócić ten zawistny stolik i nie dał się z Giannisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Człowiek morza - Qcin - January - Karpik to jest jeden układ, a te ich kłótnie to scenki dla gawiedzi niczym w polskiej polityce. 

Ja i Davis, Shevcu i Davis, Kuba i Giannis. Niech tylko mali próbują usiąść do stołu z "wielkimi" a maszyna hejtu rusza pełną parą. 

Oby Kuba dał radę wywrócić ten zawistny stolik i nie dał się z Giannisem.

Zaśmiane xd 

Ale dobrze ze znacie swoje miejsce w szeregu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.