Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, kuba2419 napisał(a):

@fluber wiesz że Memphis daje Oubre i THT BiAnnual ofertę która wynosi 4,5mln na sezon? I dajesz ponad tą ofertę minima które oferują Raptors czy Clippers?

Sorry, mój błąd, już poprawiłem

@LONGER01 przemysł jeszcze głos na harrisa. on jest w Sacramento od 4 sezonów, dostał taka sama umowę co od Miami - nie widzę sensu żeby po tylu latach odchodził z Kings 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

@Reikai Skoro uważasz umowę Vanderbilta za dobrą w RL NBA to czemu nie dałeś mu możliwości zgarnąć podobnej w RL NBA w głosowaniu dałeś na TAK podjęcie mniejszej ilości milionów?

Założyłem, że promuje się jeszcze rok w Nets za 10 baniek i potem zgarnia multiyear.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Braveheart22 napisał(a):

Co do extension to dodam głosy jutro. W przypadku White'a się jeszcze zastanawiam. Natomiast, czy oferta dla Gordona jest ważna (w sensie, czy można już teraz zaproponować mu extension? Nie za wcześnie?)? 

 

7 godzin temu, karpik napisał(a):

Dzięki za czujność. Gordon dopiero za rok będzie mógł przedłużyć.

Yap.. Właśnie się dokopałem w Extension w CBA. Nie można dawać extension jak gracz ma 3-4 letni kontrakt (w tym PO lub TO). Bardzo przydatne dla mnie info na przyszłość. Zatem oferta dla Gordona w to offseason staje się nieaktualne i Magic złożą graczowi propozycję extension za rok.

Dziękuję wszystkim GMom głosującym za extension Aarona Gordona za docenienie mojej polityki klubowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie oferta dla Gordona jest wazna bo rok temu nie podpisal obecnej umowy. Jezeli jest po drugim roku i umowa jest min 3 letnia(nie uwzgledniajac PO czy TO) to moze podpisac extension. Pytanie jaka umowe podpisal. Chyba 4+1PO bo rok temu w arkuszu go nie bylo. Jezeli tak to extension prawidlowe

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, bogans2 napisał(a):

Wg mnie oferta dla Gordona jest wazna bo rok temu nie podpisal obecnej umowy. Jezeli jest po drugim roku i umowa jest min 3 letnia to moze podpisac extension.

Przeszukiwalem czy White i Gordon podpisali rok temu kontrakt i nic nie znalazlem

A mógłbyś zacytować ten pkt. w CBA, bo jeżeli faktycznie tak by było, to udałoby się jeszcze przywrócić go do głosowania (sporo osób jeszcze nie zagłosowało).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, bogans2 napisał(a):

Wg mnie oferta dla Gordona jest wazna bo rok temu nie podpisal obecnej umowy. Jezeli jest po drugim roku i umowa jest min 3 letnia to moze podpisac extension.

Przeszukiwalem czy White i Gordon podpisali rok temu kontrakt i nic nie znalazlem

Gordon podpisał extension 2 lat temu, na 4 lata + rok poprzedniej umowy (razem 5 lat). Tego typu kontrakty można przedłużyć po 3 latach, czyli skoro Gordon podpisał w 2021, to czekamy do 2024. Można się rozejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Alonzo napisał(a):

A mógłbyś zacytować ten pkt. w CBA, bo jeżeli faktycznie tak by było, to udałoby się jeszcze przywrócić go do głosowania (sporo osób jeszcze nie zagłosowało).

Zara poszukam. Ja zrozumialem ze po drugim anniversary mozna podpisac extension. Kontrakt musi byc min 3 letni gwarantowany czyli moze 3+1 i w gore. Nie przejdzie 2+1PO

@Alonzo @karpik pisze jak byk

What Is Needed for a Veteran to Extend?

Only some deals can be extended. A standard contract (non-rookie-scale) can only be extended if it is for at least three years in length. For instance, the Los Angeles Lakers cannot extend Lonnie Walker IV (one-year deal) and Austin Reaves (two years).

Some teams go out of their way to sign players to longer deals to create the opportunity for an extension. The Cleveland Cavaliers gave Dean Wade a four-year deal in 2019, then extended him for three additional seasons in September.

Eligibility starts on the second signing anniversary of a three or four-year contract or the third signing anniversary of a five or six-year deal.

LeBron James signed for two additional years in 2020. Because the pre-extension seasons (2020-21 in James’ case) count as part of the extension, he technically extended for three seasons. The second anniversary (adjusted for the pandemic) was August 10. Soon after (August 18), he extended for two more years, which will also count as a three-year extension.

https://www.sportsbusinessclassroom.com/when-is-a-player-eligible-for-an-extension/

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, bogans2 napisał(a):

@Alonzo @karpik pisze jak byk

 

14 minut temu, bogans2 napisał(a):

Eligibility starts on the second signing anniversary of a three or four-year contract or the third signing anniversary of a five or six-year deal.

No, zgadzam się. Gordon ma 5-letni kontrakt, więc może po 3 latach. LeBron miał 4-letni, więc mógł po 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.