Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

Generalnie te dwa dni po głosowaniu są tez regulaminowym czasem na zrobienie miejsca w salary, czy w składzie, wiec ja tez to odczytuje jako kontynuacja tury. 

Ogólnie to jest mega błahostka ale jeśli  "między turami" oznacza że wcale nie jesteśmy pomiędzy, tylko wciąż w trzeciej, to taki zapis jest do poprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LAF napisał(a):

Ja się spostrzegłem teraz jak liczyłem głosy , że coś mi tutaj brakuje , ale luz. 
 

Nie będę robił dymów. I tak, że NAW poszedł na QO zamiast legitnie brać trochę mniejszy od QO na sezon , ale pewne siano biorąc pod uwagę , że na następnym FA pojawi się duża ilość guardow to już mnie nie rusza. 

Ale dlaczego NAW ma brać coś poniżej QO? To nie jest jeszcze kasztan, jest młody i pokazał w PO że ma potencjał aby grać za więcej niż to co mu proponują plus jest wciąż młody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, LAF napisał(a):

I nie kupuje tego co pisze @january aby sugerować się tym, że był w s5 bo Trey powinien dostać za wprowadzenie 76 pod nieobecność Joela do finału conajmniej Full MLE a sam dał mu 10/2 także tego. 

Umowy dla Caleba Martina i Treya Lylesa są kwintesencją tzw. "merytorycznych głosów " w playoffs przy mojej serii (pomijając już brak 5-letniego maxa dla Irvinga za ponowne wprowadzenie Philly do Finału) i co najśmieszniejsze Caleb dostał te propozycje od GMów głosujących wtedy na 76ers. Jednak najlepszy był Jasiek, który płakał i dąsał się i rzucał klockami za głosy na Nuggets , podczas gdy sam w analogicznie takiej samej sytuacji głosował na 76ers zamiast na moich - niezbadane są wyroki BeGM 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał(a):

Umowy dla Caleba Martina i Treya Lylesa są kwintesencją tzw. "merytorycznych głosów " w playoffs przy mojej serii (pomijając już brak 5-letniego maxa dla Irvinga za ponowne wprowadzenie Philly do Finału) i co najśmieszniejsze Caleb dostał te propozycje od GMów głosujących wtedy na 76ers. Jednak najlepszy był Jasiek, który płakał i dąsał się i rzucał klockami za głosy na Nuggets , podczas gdy sam w analogicznie takiej samej sytuacji głosował na 76ers zamiast na moich - niezbadane są wyroki BeGM 🙃

@january do tablicy! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

@january do tablicy! 

Nie o to Marcus chodzi. 

Przyszłościowo po prostu warto się zastanowić przy głosowaniach - bo pisanie, że gracz X zagrałby świetnie nijak się ma do tego, jaką później dostaje g.. umowę - co jest po części wyznacznikiem tego jak u nas grał, a gracze, którzy są uważani za kasztanów/słabych - bo pasuje to do narracji przy playoffs dostają na FA sporo propozycji fajnych umów. Po prostu warto tu na przyszłość brać to pod uwagę. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

naprawdę ktoś wierzy w takie historie, że Trey freakin Lyles kogoś by  do Finałów doprowadził?

A jak inaczej tłumaczysz awans Sixers, gdy reszta podkoszowych była połamana? 

Chociaż w sumie nie wiem po co ja betonowi odpisuje. Już po tekstach o Hardenie pokazałeś, że dyskusja z Tobą to strata czasu. Zero obiektywizmu, refleksji, tylko fanatyzm i kpiny. 

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

A jak inaczej tłumaczysz awans Sixers, gdy reszta podkoszowych była połamana? 

.. a rok wcześniej Brandon Clarke, który podpisał od razu po tym extension poniżej MLE :) podczas gdy te przegrywy KAT - supermaxa (nie chciał odpuścić nawet dolara), a Grant Williams, czy PJ Tucker wyższe kontakty od Clarkea. 

Gra ma już kilka lat i warto zacząć u nas już szukać zależności pomiędzy kontraktem a grą gracza. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

A jak inaczej tłumaczysz awans Sixers, gdy reszta podkoszowych była połamana? 

z tego co mi się wydaje, to Embiid opuściłby w tej serii dwie gry i w meczach #6 i #7 byłby dostępny

awans Sixers generalnie upatrywałbym w katastrofalnej formie Mitchella i zaledwie takiej-se Townsa, nie ulega dla mnie wątpliwości, że lepszy niezweryfikowany, całkiem niezły w końcówce rs Irving niż to co prezentował Spyda, seria bardzo bliska, na noże, zdecydowało głównie HCA Philly w mojej opinii

24 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Chociaż w sumie nie wiem po co ja betonowi odpisuje. Już po tekstach o Hardenie pokazałeś, że dyskusja z Tobą to strata czasu. Zero obiektywizmu, refleksji, tylko fanatyzm i kpiny. 

łooo łoo

a co mnie miało zmusić do tych refleksji? tekst o tym, że Harden robiący w 3 ostatnich meczach 13ppg (15% za 3) 46TS 93ortg niemal w pojedynkę pokonał Celtics??

przepraszam najmocniej, że taki cham ze mnie, Ty przecież zawsze taki obiektywny jesteś, jakoś będę musiał z tym żyć

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ozzy110 napisał(a):

Pytanko. Czemu koniec końców oferta Rockets dla Bagleya nie doszła do skutku?

Bo teoretycznie to mogło lecieć z MLE

Nie było napisane z czego Regis oferował, ja sądziłem, że z non-birda i tu wartość była za duża.

Sam Regis się nie odezwał w temacie, ani razu. 

Teraz to byłby problem przywrócić oferty, bo tak to pewnie dostałby kontrofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LAF napisał(a):

@Alonzo oferty, które są ważne dla Treya po uwzględnieniu priorytetów to :


*Knicks 3.5/1 
*Sixers 6,869168/2 (1+1 PO)
*Rockets 1y min
*Wizards 2y min

*Odrzuca

Chyba, że gdzieś się machnąłem w priorytetach a jeżeli nie to chłop za wprowadzenie 76 do finałów dostanie lekko ponad minimum a w realu 16/2 podpisał.

Hue hue

Tylko pozazdrościć Tecu tych steali :) Ehhh.. żeby u mnie chcieli tak walczyć do upadłego za takie umowy.. a moi grają jak kasztany.. nawet nie są blisko swojich odpowiedników z rl :( a później i tak dostają fajne umowy czy to u mnie, czy u innych. 

3 minuty temu, LAF napisał(a):

Dobra Trey Lyles 10:9 pomiędzy 76 a Odrzuca wybrał 76

6,869168 mln/1+1 PO z MLE

Przypomnijmy ofertę dla niego.

@Alonzo jakiś komentarz ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, co do lylesa nie wiem czy wszyscy przeoczyli przez brak sortowania ofert wg największej kasy( tak jak było zawsze) ale ja dałem mu 7,7/1 a i tak wybrał 6,7/2 ponad moja oferta no i tez odrzucił wszystkie oferty ponad moja oferta. Wcześniej tego nie zauważyłem ale serio się odechciewa w to grac jak tak ma to wyglądać :D 

 

a co do caleba @Alonzo to najlepiej zagrał w finałach w realu i tam się trochę wybił w górę w hierarchii Heat, no i to ze odeszli zarówno gabe Vincent jak i Max struś miało największy wpływ na to ile kasy mu postanowiłem teraz rzucić bo nie widzę dla niego teraz żadnych rywali w rotacji i bedzie grał pewnie po 35 minut  w tym sezonie. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Hmm, co do lylesa nie wiem czy wszyscy przeoczyli przez brak sortowania ofert wg największej kasy( tak jak było zawsze) ale ja dałem mu 7,7/1 a i tak wybrał 6,7/2 ponad moja oferta no i tez odrzucił wszystkie oferty ponad moja oferta. Wcześniej tego nie zauważyłem ale serio się odechciewa w to grac jak tak ma to wyglądać :D 

Przeleciałem głosy na drugiej stronie i u każdego jesteś wyżej niż Sixers, jeśli chodzi o Lylesa. W kilku przypadkach jesteś na pierwszym miejscu, ale to chyba była oferta warunkowa względem Craiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.