Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Reikai napisał(a):

Zgadzam sie, ze sprawa z nowym GM Suns wyciagnietym z dupy smierdzi strasznie. Cala reszta to wciaz Twoje olanie tematu reoferty, proba zaoszczedzenia, w ten sposob kazdy moze mowic po przegranym glosowaniu, ze jednak nie przegrywam, bo zabarykaduje zawodnika i on jednak zmieni zdanie - tylko wtedy jaki sens ma glosowanie i skladanie ofert.

Natomiast sprawa z pojawieniem sie nowego GM i natychmiastowe znikniecie po podpisaniu Murraya jest co najmniej dziwna.

Nie każdy bo nie przypominam sobie takich jaj z przerzucaniem kontraktu jakie odbyło się w suns. Tam wykreowano cap space po czasie i po tym jak uważnie przeanalizowałem zagrożenia. A postępowanie w sprawie kontraktu Dejounte właśnie oszacowałem na podstawie realnej konkurencji. 
 

jakbys przegrał przetarg publiczny bo PiS po złożeniu twojej oferty na kolanie dopisało coś w regulaminie i nagle by pojawił się jeszcze inny „gracz” uczestnik przetargu to już widzę twoje zadowolenie z przegranej i tekst twoja wina bo mogłeś dać więcej. 
 

jasne ze mogłem dać więcej Dejounte ale realnie co pisałem na tyle wyceniłem jego w tej konkretnej sytuacji. A tu nagle pojawił się nowy uczestnik przetargu. 

A nałożyło się na to dodatkowo zarządzanie komisarycznie klubu i nadzwyczajna aktywność suns bez właściciela z plejada rozgrywających w bonusie. Stad to nie jest zwykła sytuacja która teraz każdy by przywoływał „walczac” o swoje 

Powtórzę. Gdybym przegrał Dejounte z normalna oferta od Tecu i w normalnych okolicznościach nie byłoby tematu. 
 

inaczej po prostu oceniam te okoliczności stad Wy gracie a ja nie. Tyle 

Nie do przyjęcia dla mnie jest fakt ze Radni uważają ze w kwestii suns wszystko odbyło się świetnie i legalnie. 

Rekrutacje GM suns to w sumie lepiej zostawić i nie ruszać. 

Tu niestety ciężko widzę powrót bo jedyne głosy jakie czytam tu to ze moja wina jest utrata Dejounte. 

Bez zrozumienia dokładnego o co mi chodzi to i tak bez sensu tu być. 

A nie chce Alonzowac ;)

Co ważne polubiłem grę i akurat jej dobro leży mi na wątrobie. I zamiana GM na razie odbywa się z utrata moim zdaniem dla gry bo ciężko się gra z kimś kogo nie ma. Może za jakiś czas będzie lepiej czego Wam wszystkim życzę. 

Krok do tylu to czasem dwa kroki do przodu tylko później. 

Jestem niemiło zaskoczony jedna kwestia u nas. Mamy bardzo restrykcyjne kwestie finansowe dużo trudniejsze niż realnie a zatraciliśmy moim zdaniem umiejetność głosowania w przypadku gdy gracz nba nie jest pazerny. Dużo korzystamy ze statystyk, na lewo i prawo idą świetne opracowania mocno analityczne a nie cenimy totalnie emocjonalnej strony gracza.  Jako GM powinienem mieć dowolność inwestowania w gracza i jeżeli lojalność przedkładam nad produkcja w box score to powinno to być moim zdaniem mocniej docenione. Inaczej ta gra będzie jedynie wymuszała rzucanie max maxow i sprytne obudowanie 2-3 gwiazd bez jakiejkolwiek głębszej refleksji. A inwestowanie w spokojnych lojalnych graczy będzie wręcz karane. Od jakiegoś czasu widze ze ta frakcja głosujących DAJ WIĘCEJ DAJ WIĘCEJ jest praktycznie jedyna opcja. Moim zdaniem gra bardzo złe skręciła w ślepy zaułek. 

A najlepsze jest to ze ten nieszczęsny Dejounte jest właśnie idealnym przykładem lojalności, mocnej emocjonalności i nawet jego kontrakt z hawks z tego lata idealnie wpisuje się w kwestie o których tylko nieśmiało wspominam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz iść w Hardena? Proszę bardzo masz jego produkcje ale tez nie zapominaj o jego ułomności. Dlaczego idac w charakterologicznie innego gracza a takim jest Dejounte nagle wyparowywuje cała „przewaga” jego zalet? To sprawia ze nasza gra niebezpiecznie skręca tylko w stronę daj więcej daj więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, ignazz napisał(a):

 

Jestem niemiło zaskoczony jedna kwestia u nas. Mamy bardzo restrykcyjne kwestie finansowe dużo trudniejsze niż realnie a zatraciliśmy moim zdaniem umiejetność głosowania w przypadku gdy gracz nba nie jest pazerny. Dużo korzystamy ze statystyk, na lewo i prawo idą świetne opracowania mocno analityczne a nie cenimy totalnie emocjonalnej strony gracza.  Jako GM powinienem mieć dowolność inwestowania w gracza i jeżeli lojalność przedkładam nad produkcja w box score to powinno to być moim zdaniem mocniej docenione. Inaczej ta gra będzie jedynie wymuszała rzucanie max maxow i sprytne obudowanie 2-3 gwiazd bez jakiejkolwiek głębszej refleksji. A inwestowanie w spokojnych lojalnych graczy będzie wręcz karane. Od jakiegoś czasu widze ze ta frakcja głosujących DAJ WIĘCEJ DAJ WIĘCEJ jest praktycznie jedyna opcja. Moim zdaniem gra bardzo złe skręciła w ślepy zaułek. 

 

Tu zgoda, strasznie glosuje tu sie z kalkulatorem w reku. Nie mamy dostepu do graczy, rozmow z nimi, nie znamy ich do konca, ale sa gracze ktorzy nie kieruja sie wyzszym kontraktem akurat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał(a):

Tu zgoda, strasznie glosuje tu sie z kalkulatorem w reku. Nie mamy dostepu do graczy, rozmow z nimi, nie znamy ich do konca, ale sa gracze ktorzy nie kieruja sie wyzszym kontraktem akurat.

I tu Dejounte jest wręcz ultrasem. Wiec nawet zostawiajac te kwestie z cap space ( to najważniejszy aspekt naszej gry wiec głupio to pomijać ale na potrzeby dyskusji można) i niejasna przyszłością suns ja nie widzę tu prawidłowości głosowania. A dokładając okoliczności utraty na rzecz suns robi się z mojej perspektywy bardzo niemiło. 

2 minuty temu, człowiek...morza napisał(a):

ale to juz podchodzi pod urojenia.

BeGM o ile wiem nie ubezpiecza i nie dysponuje kadra medyczna na takie przypadki

No to trudno. Przecież nie będziecie grać z kimś z urojeniami. Lepiej zagrać z kimś co sobie wyobrażacie ze jest i istnieje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, ignazz napisał(a):

Jako GM powinienem mieć dowolność inwestowania w gracza i jeżeli lojalność przedkładam nad produkcja w box score to powinno to być moim zdaniem mocniej docenione. Inaczej ta gra będzie jedynie wymuszała rzucanie max maxow i sprytne obudowanie 2-3 gwiazd bez jakiejkolwiek głębszej refleksji. A inwestowanie w spokojnych lojalnych graczy będzie wręcz karane.

a co do tego poniekąd się z Tobą zgadzam.

Dlatego postuluję zmianę w której macierzysty klub będzie mógł zaproponować tożsamą ofertę do najlepszej złożonej przez inną organizację, przy spełnieniu określonych warunków (kwestia doprecyzowania jakich).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, LONGER01 napisał(a):

Na Dejounte w Spurs zagłosowały cztery osoby, więc barykadowanie nic by nie dało bo on się nawet nie zastanawiał.

Sporo osób nie głosowało a 2 nawet gotowe były dać szanse bo wybrało brak podpisu. Tu nie było co sugerujesz 25:4 tylko dużo bliżej. Dodatkowo co przyznaje całe zamieszanie z nowym GM i ogólnie zarządzaniem komisarycznym suns sprawiło ze skupiłem się na unieważnieniu oferty suns niż na merytorycznej walce z argumentem o jego lojalności. I to był mój błąd ale wynikający z zaistniałej sytuacji. 

Rozumiem radnych co mieli odczucie ze oferta suns to ich oferta i odpuścili głosy ale np Tecu chyba nie oddał głosu akurat na Dejounte wcale. 

@LONGER01 tu mnie negatywnie zaskoczyłeś jak nie znasz charakteru Dejounte. 

Facet po sekundzie od podpisu z macierzystym klubem za niższe pieniądze skakał z radości. 

I pełno było go w internecie. A załatwił podpis szybko. 

Kwota dużo niższa dla mniej uważnych. 

Właśnie to przywiązanie Dejounte bardzo cenie i jest on ewenementem na skale całej ligi w epoce 300mln kontraktów.  

Warto to eksponować bo rozjedzie nam się gra zupełnie. O przepraszam wam rozjedzie. 

Powtórzę. Patrząc na wycofanie po czasie kontraktu Spencera podjąłem decyzje aby nie doszło do uznania ze względu na okoliczności oferty suns i walkę o to przegrałem. Konsekwencja tego było przegranie Dejounte bo nie skupiłem się należycie na argumentach lojalności. Idac w te stronę przyznałbym niejako ze uznaje ofertę suns i traktuje ja na równi z innymi. A tak nie jest do dzisiaj. 
 

no cóż popisałem sobie. Nic to nie zmieni wiec szukajcie proszę GM Spurs. Ja będę oczywiście gorącym kibicem samej gry bo dużo tu dobrego kontentu. Nie udało mi się wytłumaczyć o co mi chodzi z Dejounte wiec zostanie jak jest. Trudno. 
 

milego grania ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ignazz czy w tym szablonie znajdzie się miejsce dla Eubanksa w pacers ?

 

bo teraz już po głosowaniu mogę uczciwie przyznać że po prostu zapomniałem wysłać reofert (chyba tak jak Ty Dejounte) xD

 

i też stracę shameta przez to ze mi powiedzieli o nielegalnej ofercie dopiero przy głosowaniu i nie miałem szans zlozyc mu kontroferty, ale nie zwalam na radę tak jak Ty. miałbym skład zamknięty dokładnie taki jak chciałem mieć a teraz muszę szukać dwóch kasztanów na ich zastępstwo. A @Alonzo teraz się jeszcze w I trymestrze dowali, że nie ma u mnie stablizacji w składzie :( 

@Pablo81 gratki za moją głupotę, bo chciałem mu dawac 14/2 :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, LONGER01 napisał(a):

No był, ale teraz mamy okienko między turami, więc III tura zakończyła się wraz z końcem głosowania.

Rok temu okienko po 3 turze było do 4 września i ostatni zrzut też był 4 września. Coś się zmieniło w tym roku co przegapiłem?

Myślałem że to oznacza że okienko między turami też się wlicza do 3 tury. Ten terminarz 3 tury wygląda tak w komunikacie:

Komunikat 123:

III TURA FA:

18-22.08 Oferty

23-26.08 Kontroferty

27.08-29.08 Reoferty

 

30.08-05.09 Głosowanie

06-07.09 Okienko między turami

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.