Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, fluber napisał(a):

@MarcusCamby nance u mnie nie jest warunkowy względem westbrooka 

Ok, ale oferty są słabe. Twoja potencjalnie rozpisana ok. 6-8-10 wyjdzie finansowo jak ta Pistons po dwóch latach.

Jako agent Nance wolę wejść na rynek FA za rok.

16 godzin temu, Szulim napisał(a):

@MarcusCamby umowa Gordona będzie flat - 6/6/6 

Pomyślimy w takim razie!

@Reikai uzupełnię :)

@człowiek...morza taki fan Leverta swego czasu, a tu jako agent bierze ofertę 5mln niższą za rok niż w RL NBA? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarcusCamby napisał(a):

Ok, ale oferty są słabe. Twoja potencjalnie rozpisana ok. 6-8-10 wyjdzie finansowo jak ta Pistons po dwóch latach.

Jako agent Nance wolę wejść na rynek FA za rok.

Pomyślimy w takim razie!

@Reikai uzupełnię :)

@człowiek...morza taki fan Leverta swego czasu, a tu jako agent bierze ofertę 5mln niższą za rok niż w RL NBA? ;)

To dlaczego wspomniałeś że po tym jak kings podpiszą westbrooka, nance wybierze pistons? On ma jakąś kosę z westbrookiem o której nie wiem?

Poza tym jakie 6-8-10 skoro przy 5 procent to może być max 7,6-8-8,4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MarcusCamby napisał(a):

 

@człowiek...morza taki fan Leverta swego czasu, a tu jako agent bierze ofertę 5mln niższą za rok niż w RL NBA? ;)

Masz jakieś nieprawdziwe info ;)

https://syndication.bleacherreport.com/amp/10071973-caris-levert-cavs-reportedly-agree-to-2-year-32m-contract.amp.html
 

u mnie nie dość ze ma jeszcze rok na 17,6mln to dostaje 2 lata +30mln czyli łącznie przez 2 lata tyle samo co rl NBA ma gwarantowane + player option później jako możliwość wejścia w rynek i poszukanie nowej umowy 

prosze o nie podawanie błędnej agitacji ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogans2 dlaczego Jonas odrzuca oferty? Większość teamów zużyje swoje full mle i Jonas zostanie z niczym

Dodatkowo Orlando dostał dwa gwarantowane lata, gdzie w RL NBA ma gwarantowany tylko pierwszy rok i to tylko minimum. A jeszcze u nas jego QO wynosi właśnie roczne minimum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Reikai napisał(a):

A ktos bedzie mial jeszcze full MLE w 4 turze w ogole? Bo w tej nie dostal od nikogo.

Nie wiem czy ktos ma. Mozemy poczekac i sie przekonamy. Te oferty co sa raczej nie beda zmniejszone bo to bedzie policzek dla Jonasa 🖖 On oczekuje wiecej. Aldama ma lepsze oferty

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogans2odrzuca, dam tak jak bedzie PO. Dobrze gra na MS - edycja

1. Nikt mu nie złożył oferty oprócz mnie i to przed MŚ

2. W realu NBA podpisał 1+1 TO min, bo był na wylocie z ligi. Za rok może go nie być w lidze a tu ma dwa gwarantowane, ryzykuję.

3. MŚ są po FA, to tak jakby brać pod uwagę dobrą grę w drugim trymestrze głosując na wyniki pierwszego

4. RHJ z dobrą grą na MŚ odrzuciłby taki kontrakt w realu NBA? Nie sądzę.

W dniu 31.08.2023 o 16:02, MarcusCamby napisał(a):

 

Z tym Crowder odpisze po pracy 

Skończyłeś?

Przepraszam, ale po prostu ciekawy jestem Twojego toku myślenia z tym dzwonieniem 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tecu rozne druzyny maja rozne priorytety w tej rundzie FA. Niektorzy maja MLE, cap i skupiaja sie na innych graczach a inne korzystaja z tego bo moga kogos przechwycic za min. Potem argumentuja to ze to byla jedyna oferta. Nie popieram tego😋

W tej rundzie powinny byc w uzyciu tylko wyjatki i cap w ich okolicach. Bi annual 4.5mln i wszystko co ponizej w reofertach nie powinno byc uwzgledniane

Przejze swoj arkusz jeszcze raz

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcusCamby napisał(a):

Czemu odniosłeś się tylko częściowo? 🤔

Bo ja zadałem pytanie wcześniej niż Ty a jeszcze nie dostałem odpowiedzi?

Co do Drummonda to ok, dziękuję, ale mogłeś tak zrobić, bo jest warunkowy. Ale oczywiście dziękuję.

Czekam wciąż na rozwiązanie zagadki telefonów. Intryguje mnie to. Intryguje mnie też, że tak długo odpowiadasz skoro to na pewno było przemyślane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reikai brakuje ofert od Rockets dla Morrisa i D. Smitha Jr.

@Regis pilnujcie, czy Wasze oferty są poprawnie wpisane w szablonie.

@Szulim warto pomyśleć nad zmianą od przyszłego sezonu w Regulaminie, by oferty min. składać dopiero od IV tury (oczywiście w kontrach mogą być oferty min. w III turze), bo tego jest zwyczajnie za dużo (szacun Reikai, że ogarnąłeś ten szablon). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tecu napisał(a):

Bo ja zadałem pytanie wcześniej niż Ty a jeszcze nie dostałem odpowiedzi?

Co do Drummonda to ok, dziękuję, ale mogłeś tak zrobić, bo jest warunkowy. Ale oczywiście dziękuję.

Czekam wciąż na rozwiązanie zagadki telefonów. Intryguje mnie to. Intryguje mnie też, że tak długo odpowiadasz skoro to na pewno było przemyślane.

Z tego co sprawdzałem to oferta Rockets jako jedyna była w pierwszym otwarciu kopert, Lakers co prawda dali, ale już z TO. Dopiero pod naciskiem konkurencji poprawili ofertę. 

Oferta Sixers wydawało mi się, że weszła później, dopiero teraz jak sprawdziłem to widzę błąd z swojej strony. Także pewnie będzie zmiana na Sixers. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Alonzo napisał(a):

@Reikai brakuje ofert od Rockets dla Morrisa i D. Smitha Jr.

@Regis pilnujcie, czy Wasze oferty są poprawnie wpisane w szablonie.

@Szulim warto pomyśleć nad zmianą od przyszłego sezonu w Regulaminie, by oferty min. składać dopiero od IV tury (oczywiście w kontrach mogą być oferty min. w III turze), bo tego jest zwyczajnie za dużo (szacun Reikai, że ogarnąłeś ten szablon). 

Dodane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fluber przy ofercie Shameta

Landry Shamet

*Nuggets 5/1 
*Odrzuca
Glos: Odrzuca ( powinien pójść do 4 tury przez pomyłkę w publikacji ofert i brak możliwości kontr 

to są grube jaja pokaż mi jeden czynnik w którym zawiniłem by tak traktować mnie i zawodnika

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.