Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

wypaczony to został twój mózg o ile nie zamienił się już w budyń 

jak tak ma wyglądać następny sezon to porzucę te bagno prędzej czy później, świetna rozgrywka wygrać tutaj tytuł 

@MarcusCamby @Reikai też podzielacie zdanie męczennika z Bytomia? bo przecież wiadomo, że Wy to akurat głosowaliście obiektywnie, prawda?

Nie wiem czemu zostalem wywolany do tablicy jako jeden z dwoch, ale jak juz chcesz znac moje zdanie to: 

Jesli vox populi uznal, ze Nuggets wygrywaja to serie z Lakers, to Nuggets wygrali ta serie z Lakers zasluzenie, a Jokic jest obecnie krolem beGM.

Ale jesli byly tu jakies machlojki i glosowanie przeciwko Jaskowi, bo za duzo trash talkowal w trakcie sezonu i ludzie chcieli mu zrobic na zlosc(jakies dziwne posty o tym, ze glosowanie na Nuggets nie bylo zwiazane z obiektywizmem, od poczatku PO glosy przeciwko Lakers takze vs Memphis, jakies ''przypadkowe'' zapomnienie zmiany glosu na Lakers przed terminem, sam cos wspominales o tym ostatnio ale akurat nie sledzilem tematu),to jest to slabe jak sk****syn i bardzo male.

Jasiek pewnie uwaza, ze to drugie, ja chce wierzyc ze to pierwsze bo zakladam, ze nie mamy wsrod nas dzieci, ktorzy glosuja komus na zlosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

Ale jesli byly tu jakies machlojki i glosowanie przeciwko Jaskowi,

nie stawiał bym bym tych dwóch kwestii w jednym zdaniu, nie są one raczej równoznaczne

niemniej jeśli ktoś bierze na serio jakieś pierdy Qcina, choć sam dał Nuggets w 6ciu, to już proszę się do niego przypierdalać, ja na takie Hanna Montana nie ma czasu i ochoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MarcusCamby napisał(a):

Już myślałem, że człowiek_GOAT największy przegrany FA i mimo 8 slotów nikogo nie podpisze, ale chyba jednak ten Thybulle na pociechę wpadnie!

Wyszło dobrze/bardzo dobrze.

Głównym celem było zgarnięcie jakiegoś obrońcy na obwód i priorytetem tu byli Martin/KCP. Pojawiły się jednak mocne oferty, więc plan ewoluował i chciałem przystealować (na siłę nie musiałem nikogo ściągać), a przy okazji zgarnąć assety za pozostałą niewykorzystaną sumę.

Ostateczne Thybulle na takim kontrakcie to myślę fajny deal, będzie odciążał w obronie Bridgesa na obwodzie. Na każdej pozycji mam teraz all-d defensora.

A assety czekają na ogłoszenie w okienku. 

 

 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał(a):

Fluber się w Sacramento przewraca widząc jak pokazujesz zerowe pojęcie o czymkolwiek w tych Hornets i marnujesz to co przygotował, robiąc dobrze kilku GMom.

W sumie to dopiero teraz zauważyłem, że mając kupę siana @LAF oddaje Konchara i to nie ma żadnego sensu, żadnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jae Crowder

*Lakers 1y min

*Sixers 1y min

*Rockets 1y min

*Odrzuca

Głos: 1. Rockets 2. Lakers 3. Sixers

Rockets zadzwonili jako pierwsi. Nikt potem nie podbijał oferty, więc agent Crowdera już nawet nie ruszał się z Texasu.

@MarcusCamby zdradzisz skąd masz billingi? Na podstawie czego tak stwierdziłeś? Bo to, że na mnie nie zagłosujesz to było raczej pewne, ale takiego argumentu się nie spodziewałem 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tecu napisał(a):

Jae Crowder

*Lakers 1y min

*Sixers 1y min

*Rockets 1y min

*Odrzuca

Głos: 1. Rockets 2. Lakers 3. Sixers

Rockets zadzwonili jako pierwsi. Nikt potem nie podbijał oferty, więc agent Crowdera już nawet nie ruszał się z Texasu.

@MarcusCamby zdradzisz skąd masz billingi? Na podstawie czego tak stwierdziłeś? Bo to, że na mnie nie zagłosujesz to było raczej pewne, ale takiego argumentu się nie spodziewałem 😉

Ale jak Drummonda dałem na pierwszym to już nie skomentujesz? 

Komedia, że ciągle robisz z siebie ofiarę. 

Z tym Crowder odpisze po pracy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.