Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, LONGER01 napisał(a):

Brakuje opcji "odrzuca"

 

31 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Oferta dla Bagleya była nieważna @Reikai

Nie mogli Rockets tyle z non-Bird zaoferować

 

 

37 minut temu, bogans2 napisał(a):

McConnell dostal tez oferte od Hornets @Reikai

Zalatwione
 

 

16 minut temu, ozzy110 napisał(a):

@Reikai jeszcze z tym szablonem trzeba przy zawodnikach podać wartości tych minimum bo przy niektórych mogą być minimalne różnice

A czy to zmienia cokolwiek? :D Bo rozumiem, ze kazdy zawodnik w kazdym teamie dostaje tyle samo minimum, roznica jest tylko przy tym ile wynosi minimum przy 2y exp, a 9y exp. Na same oceny przy ofertach chyba nie wplywa to w zaden sposob?

2 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

@Reikai

Nuggets dali ofertę Jeff Greenowi 5/1, a nie Shametowi. 

Co tam @Szulim za machlojki idą? Ile spółdzielnia płaci? W głosach na Erica Gordona? ;)

To trzeba jakies rozwiazanie wymyslic, bo troche wal :D Ludzie nie mieli mozliwosci kontrofert, bo nie bylo wiadomo ze sa takie oferty. To samo prosba o rozkminienie tego Caruso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarcusCamby 

niestety nie każdy jest tak miły i nie oznacza mnie na priv jak coś edytuje

musialem skopiować wersje @LeweBiodroSmoka przy okazji przygotowań, potem coś zmienił i ja nie zwróciłem uwagi 

Ale sprawdziłem - faktycznie był Green, a potem jeszcze go zmienił na Shameta przed północą - z tymże nie oznaczył tej zmiany, a ja potem nie zauważyłem tego 

biore na siebie ale tez next time będę przypominał o oznaczaniu jak coś się zmienia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@january

Może jeszcze przemyślisz głosowanie Love'a? Pamiętam dobrze jak rok temu pisałeś, że weterani wolą roczne minimum, bo mają wtedy NTC. A przegrywam w Twoim głosowaniu z tankerem poprzednich dwóch sezonów. Te minimum na kolejny sezon nie powinno chyba robić wielkiej różnicy, tym bardziej, że Love zarobił już bardzo dużo w trakcie kariery. No i sprowadzając do siebie superstara chyba dałem fajny sygnał w stronę zawodników, że warto dołączyć do mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Braveheart22 napisał(a):

@january

Może jeszcze przemyślisz głosowanie Love'a? Pamiętam dobrze jak rok temu pisałeś, że weterani wolą roczne minimum, bo mają wtedy NTC. A przegrywam w Twoim głosowaniu z tankerem poprzednich dwóch sezonów. Te minimum na kolejny sezon nie powinno chyba robić wielkiej różnicy, tym bardziej, że Love zarobił już bardzo dużo w trakcie kariery. No i sprowadzając do siebie superstara chyba dałem fajny sygnał w stronę zawodników, że warto dołączyć do mnie. 

Love odrzuca opcje to jedyne rozsądne głosowanie.

Oferty Celtics i Thunder na 100% przepadają. Zostaje tanker Hawks dający 1+1PO i Clippers, którzy tego gwarantowanego drugiego roku pożałowali.

Powinien poczekać na IV turę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał(a):

A czy to zmienia cokolwiek? :D Bo rozumiem, ze kazdy zawodnik w kazdym teamie dostaje tyle samo minimum, roznica jest tylko przy tym ile wynosi minimum przy 2y exp, a 9y exp. Na same oceny przy ofertach chyba nie wplywa to w zaden sposob?

No zmienia. Bo to, że roczne minima w arkuszu są wszędzie takie same musimy pamiętać o tym co realnie dostaje zawodnik. Szczególnie gdy porównujesz oferty min z ofertami lekko ponad to min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Już myślałem, że człowiek_GOAT największy przegrany FA i mimo 8 slotów nikogo nie podpisze, ale chyba jednak ten Thybulle na pociechę wpadnie!

Ogólnie głosy rozpisane, graczy można już przypisywać. CambyGOAT rozdzielił sprawiedliwie ;)

To powiedz mi jeszcze czemu Tyson do Raptors :)

1,6 mln więcej w ciągu pierwszych 2 lat, dodatkowo przy dobrej grze RFA po 3 roku i chłop ma pełnego birda. A nóż kariera nie wyjdzie to ma dodatkowe 2,5 mln za 3 rok

W pierwszym roku zarobi ponad 2 razy tyle co rookas na minimum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ozzy110 napisał(a):

To powiedz mi jeszcze czemu Tyson do Raptors :)

To jest ten dylemat czy gość pójdzie drogą Derricka Jonesa czy Allonzo Triera. PJ Dozier też miał być potężnym stealem i kontuzja go zabiła. 

Trzymam się jednak swojej wersji, że dwa gwarantowane lata to umowa dobra, by się jakoś ustawić w życiu i potem potencjalnie powalczyć o duży kontrakt.

Chociaż tu trzeba by zobaczyć ile wynosi ta dwuletnia umowa od Raptors, bo może jednak różnica jest większa niż myślę i wtedy faktycznie można rozważyć zmianę głosu.

@Reikai zgubiłeś, gdzieś Marcusa Morrisa w arkuszu :P

Wiem, że idzie od Pelicans, ale zachowajmy pozory demokracji!

I tego Shameta nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

To jest ten dylemat czy gość pójdzie drogą Derricka Jonesa czy Allonzo Triera. PJ Dozier też miał być potężnym stealem i kontuzja go zabiła. 

Trzymam się jednak swojej wersji, że dwa gwarantowane lata to umowa dobra, by się jakoś ustawić w życiu i potem potencjalnie powalczyć o duży kontrakt.

Chociaż tu trzeba by zobaczyć ile wynosi ta dwuletnia umowa od Raptors, bo może jednak różnica jest większa niż myślę i wtedy faktycznie można rozważyć zmianę głosu.

Hunter Tyson ma 0y exp w NBA, wiec jesli sie nie mysle to za rok ma $1,119,563.

https://www.hoopsrumors.com/2023/07/nba-minimum-salaries-for-2023-24.html

3 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

To jest ten dylemat czy gość pójdzie drogą Derricka Jonesa czy Allonzo Triera. PJ Dozier też miał być potężnym stealem i kontuzja go zabiła. 

Trzymam się jednak swojej wersji, że dwa gwarantowane lata to umowa dobra, by się jakoś ustawić w życiu i potem potencjalnie powalczyć o duży kontrakt.

Chociaż tu trzeba by zobaczyć ile wynosi ta dwuletnia umowa od Raptors, bo może jednak różnica jest większa niż myślę i wtedy faktycznie można rozważyć zmianę głosu.

@Reikai zgubiłeś, gdzieś Marcusa Morrisa w arkuszu :P

Wiem, że idzie od Pelicans, ale zachowajmy pozory demokracji!

I tego Shameta nie ma.

No z tym Shametem to wyszlo zamieszanie, Pacers dali podobno niewazna oferte wedlug Ronniego, Nuggets tez jej nie dali, ktos jeszcze cos dawal?

Marcus faktycznie mi przepadl gdzies, juz dodaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

To jest ten dylemat czy gość pójdzie drogą Derricka Jonesa czy Allonzo Triera. PJ Dozier też miał być potężnym stealem i kontuzja go zabiła. 

Trzymam się jednak swojej wersji, że dwa gwarantowane lata to umowa dobra, by się jakoś ustawić w życiu i potem potencjalnie powalczyć o duży kontrakt.

Chociaż tu trzeba by zobaczyć ile wynosi ta dwuletnia umowa od Raptors, bo może jednak różnica jest większa niż myślę i wtedy faktycznie można rozważyć zmianę głosu.

@Reikai zgubiłeś, gdzieś Marcusa Morrisa w arkuszu :P

Wiem, że idzie od Pelicans, ale zachowajmy pozory demokracji!

I tego Shameta nie ma.

Tak jak napisałem powyżej 1,6 mln przez 2 lata (1,1 w pierwszym i 0,5 w drugim)

Edytowane przez ozzy110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał(a):

No z tym Shametem to wyszlo zamieszanie, Pacers dali podobno niewazna oferte wedlug Ronniego, Nuggets tez jej nie dali, ktos jeszcze cos dawal?

Faktycznie. Pacers dali ofertę z Bi-Annuala, a nie mogli go zaoferować.

Oferta Nuggets ważna, chociaż biorąc pod uwagę sytuacje z Andersonem i Caruso, to Shamet na 95% spadnie do IV tury.

2 minuty temu, ozzy110 napisał(a):

Tak jak napisałem niżej 1,6 mln przez 2 lata (1,1 w pierwszym i 0,5 w drugim)

To już pytanie, co kto woli. Dodatkowe półtora miliona czy możliwość wejścia na rynek po prawdziwe pieniądze. 

Taki Austin Reaves byłby pewnie wściekły jakby się związał taką umową :)

Jakby Longer dał 1+1 TO to bym pewnie wolał jednak kasę od Pistons, ale tak to mając już te 3mln na koncie, można sobie pozwolić na inwestycje w siebie.

Do rozważenia. Alonzo powinien Ci klepnąć twoją ofertę, ja się mogę zastanowić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał(a):

przez co wypaczona została na zawsze cała rozgrywka

wypaczony to został twój mózg o ile nie zamienił się już w budyń 

jak tak ma wyglądać następny sezon to porzucę te bagno prędzej czy później, świetna rozgrywka wygrać tutaj tytuł 

@MarcusCamby @Reikai też podzielacie zdanie męczennika z Bytomia? bo przecież wiadomo, że Wy to akurat głosowaliście obiektywnie, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Faktycznie. Pacers dali ofertę z Bi-Annuala, a nie mogli go zaoferować.

Oferta Nuggets ważna, chociaż biorąc pod uwagę sytuacje z Andersonem i Caruso, to Shamet na 95% spadnie do IV tury.

To już pytanie, co kto woli. Dodatkowe półtora miliona czy możliwość wejścia na rynek po prawdziwe pieniądze. 

Taki Austin Reaves byłby pewnie wściekły jakby się związał taką umową :)

Jakby Longer dał 1+1 TO to bym pewnie wolał jednak kasę od Pistons, ale tak to mając już te 3mln na koncie, można sobie pozwolić na inwestycje w siebie.

Do rozważenia. Alonzo powinien Ci klepnąć twoją ofertę, ja się mogę zastanowić ;)

Tylko pamiętaj. U nas Tyson nie załapał się nawet na koniec 2 rundy draftu, gdzie mieliśmy wszystkie picki bez kar. I taki facet dostaje z marszu na swój pierwszy kontrakt 3 gwarantowane lata i nie jest to minimum. Koledzy z draftu po 3 latach dostaną 5,23 mln a Hunter ~7,17 mln. 

Pomimo, że gdy dawałem swoim 2nd rd 4 letnie umowy to zawsze wrzucałem ich na rynek po 3 roku jako RFA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

wypaczony to został twój mózg o ile nie zamienił się już w budyń 

jak tak ma wyglądać następny sezon to porzucę te bagno prędzej czy później, świetna rozgrywka wygrać tutaj tytuł 

@MarcusCamby @Reikai też podzielacie zdanie męczennika z Bytomia? bo przecież wiadomo, że Wy to akurat głosowaliście obiektywnie, prawda?

Harden niemal w pojedynkę ograł Boston Celtics w RL NBA, u mnie odpadł w play-in z Clippers, którzy potem przegrali z duetem dwóch cancerów Russell-Banchero!

Niezbadane są wyroki BeGM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.