Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, january napisał(a):

To nie jest prawdą. Po prostu pewna rzecz chcesz pominąć. Napisałem Ci, że Crowder jest u Ciebie warunkowy i skladasz mu oferte dopiero wtedy kiedy ofertę od Sixers odrzucą kolejno: Santi Aldama, Trey Lyles, Kelly Olynyk, Goga Bitadze oraz Jalen McDaniels. Pisanie o tym jak masz na niego pomysl i o grze w s5 po takim warunkowaniu dla gracza jako argument jest niesmaczne. Ale moze to sobie przepchniesz.

Piszę to w momencie w którym wiem, że ani Aldama, ani Lyles ani Olynyk ani McDaniels do mnie nie przyjdą. Nie wcześniej. Tylko ewentualnie Goga a dwóch podpisuję. 

Mogę także odpisać, że ja dałem taki kontrakt dla niego od razu, Ty najpierw chciałeś go uwięzić przez 1+1TO i zmieniłeś pod wpływem innych ofert.

Ten sam kaliber argumentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Shamet nieważny poki co. Dostanie ofertę w next turze ode mnie na pewno :)

 

@Pablo81 no super ten  kontrakt życia, za dwa lata to bedzie 1mln więcej niż minimum, a w te dwa lata to może zarówno w realu jak i w begm się mocno rozwinąć bo widzę dla niego duże minuty w obu ligach w tym sezonie. Weź nie żartuj, to nie jest gość na wylocie z ligi tylko młody grajek. Więcej to dostanie pewnie i w Chinach niż ten twój kontrakt życia. 

u mnie grał dwa lata ponad i go rozwinąłem, u ciebie czeka go przy jakims drobnym urazie po dwóch trymestrach jakiś deal do hornets bo znowu spanikujesz ze nie wejdziesz do PO, czy coś tam. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Reikai napisał(a):

A co na to rada? Bo jednak faktycznie nikt nie mogl mu zlozyc kontroferty nawet, bo nikt nie wiedzial ze dostal oferte :D Troche lipton.

no okej, ale to nie moja wina, a ja mu złożyłem co potwierdził @Szulim

32 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

 Shamet nieważny poki co. Dostanie ofertę w next turze ode mnie na pewno

trochę szejm, że nikt nie złożył oferty topowemy szoterowi w stawce tak między nami

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

no okej, ale to nie moja wina, a ja mu złożyłem co potwierdził @Szulim

trochę szejm, że nikt nie złożył oferty topowemu szoterowi w stawce tak między nami

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

trochę szejm, że nikt nie złożył oferty topowemy szoferowi w stawce tak między nami

Ja złożyłem ale nielegalną :( 

dopiero teraz doczytałem o co naprawdę chodzi i nie wiem jak się do tego odniesc. Szulim za kare niech lobbuje za Denver w następnej turze xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Reikai napisał(a):

A co na to rada? Bo jednak faktycznie nikt nie mogl mu zlozyc kontroferty nawet, bo nikt nie wiedzial ze dostal oferte :D Troche lipton.

Najlepiej byłoby dać 1 dzień na kontry do shameta a potem 1 dzień na reoferte dla LBS. Nie ma sensu przerzucac tego na 4 turę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał(a):

Najlepiej byłoby dać 1 dzień na kontry do shameta a potem 1 dzień na reoferte dla LBS. Nie ma sensu przerzucac tego na 4 turę.

Jesli można dać trzecia kontrę macierzystemu zawodnikowi to się zgadzam!  XD 

Teraz, Reikai napisał(a):

Czy oferta Clippers dla Aldamy jest legalna?

Na poczatku dostal 1+1 PO
Potem dostal room mle/3

To jest wiecej niz 175% roznicy wzrostu.

Dla goscia z takim exp.

Jak jest więcej to nielegalna 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Reikai napisał(a):

Czy oferta Clippers dla Aldamy jest legalna?

Na poczatku dostal 1+1 PO
Potem dostal room mle/3

To jest wiecej niz 175% roznicy wzrostu.

Dla goscia z takim exp.

Drugie pytanie, to MLE od OKC dla Caruso. 

 

Cytat

Alex Caruso pelne MLE 4 lata z PO, 53,341,500mln, 10% signing bonus 5,334,150mln, w sumie 58,675,650mln, 5% bonus za final konferencji obliczane od danego roku

Mozna sobie w ten sposob sztucznie dokladac bonusy do MLE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Reikai napisał(a):

Dla mnie to byloby absurdalne, jesli mozna dawac bonusy przy MLE, bo to troche sztuczne pompowanie wyjatku, ktory wydaje mi sie nienaruszalny ;)  W zyciu nie slyszalem o takim przypadku, ale czekamy na dalsze opinie i potwierdzenie.

No mam wrażenie że to jest takie samo pytanie jak czy można dodawać bonusy do maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.