Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

Coby White nie powinien byc RFA? Mam wrazenie, ze jeszcze niedawno byl, a tu zniknal kolor czerwony z arkuszu.

już o tym pisałem. @MMM2121 nie zrzucił cap holdów pod podpis Huntera, więc sam musiałem zrzucić zawodników i Coby był jednym z nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Tecu napisał(a):

- największe szanse na grę? Tu też spora polemika, bo mam pomysł na Jae i gwarantuję mu S5 w pierwszym trymestrze o ile nie będzie kontuzjowany. Nie wiadomo kiedy wróci Clarke, odchodzi Lyles, na PF sami młodzi. Co będzie dalej, tego nie wiem, bo jesteśmy zależni od real NBA, ale myślę, że ma spore szanse grać w s5 nawet po powrocie Clarka. Jak nic się nie stanie to będzie starterem. Bardzo duża szansa na spore minuty i sporą rolę w zespole.

jezu skonczmy z tym pi****leniem o gwarantowaniu takim grajkom s5.

c***a a nie gwarantujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Tecu napisał(a):

Masz rację, zawsze mogę nie dożyć.

skoro gwarantujesz,

to zastanawiam sie nad tym.

czy gdyby glosujacy (sam byłem przeciw extension) wiedzieli, ze Tecu planuje dla McDanielsa miejsce z ławki, to czy byliby za extension?

ładne oszustwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, człowiek...morza napisał(a):

Lyles najlepsza oferta z Knicks, wygrywam. gosc zarobil bardzo mało w karierze, więc te 2 mln wiecej gwarantowane czyni kolosalną różnicę

Twoja oferta jest nielegalna, bo potroiłeś liczbę lat w reofercie. Zostaje więc w tym przypadku 3.5/1, czyli pierwotna oferta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

A od kiedy to niemożliwe? Xd

5.33b: Można pierwotną ofertę zwiększyć maksymalnie o 175% w stosunku do pierwotnej oferty, oraz maksymalnie podwoić liczbę lat w kontrakcie. 

.... 

Dobra, bo już widzę, że więcej kwiatków jest. @Szulim skąd się wzięła reoferta Denver dla Shameta, skoro nie składali mu wcześniej oferty? Natomiast zniknął Jeff Green i są jeszcze pomieszane, ustalone wcześniej priorytety.

Trzeba dobrze posprawdzać wszystko, jak widać. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Braveheart22 napisał(a):

5.33b: Można pierwotną ofertę zwiększyć maksymalnie o 175% w stosunku do pierwotnej oferty, oraz maksymalnie podwoić liczbę lat w kontrakcie. 

.... 

Dobra, bo już widzę, że więcej kwiatków jest. @Szulim skąd się wzięła reoferta Denver dla Shameta, skoro nie składali mu wcześniej oferty? Natomiast zniknął Jeff Green i są jeszcze pomieszane, ustalone wcześniej priorytety.

Trzeba dobrze posprawdzać wszystko, jak widać. 

Dlatego właśnie proponowanie swoim FA ofert w I rundzie FA ma sens, bo później przez te wszystkie odrzucania ich/ lub nie składania jest najwięcej zamieszania właśnie w III turze FA.

Chyba żeby @Szulim wprowadzić minima dopiero od IV tury FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie popłyneliście.

Zdaję sobie sprawę, że nie musicie śledzić na bieżąco kto kogo wystawia, ale McDaniels to SF i tak gra u mnie i tak będzie grał i teksty, że to oszustwo itd, są dość dziwne i jakoś wymyślone pod tezę, bo McDaniels będzie grał w s5 jako SF i tu się nic nie zmienia. Jako PF też się sprawdzi i pewnie jakieś wstawki będą, ale wtedy jednak traci częściowo swoje największe atuty.

Maxey to również nie jest PF, mam nadzieję, że tego nie muszę tłumaczyć.

Gdy wszyscy byli zdrowi, to oprócz bodajże I trymestru gdzie mieszałem na PF McDanielsa i Clarke, grałem Irving/Klay/McDaniels/Clarke/Embiid a Maxey w roli super rezerwowego. Nic się nie zmieni oprócz tego, że Clarke niewiadomo kiedy wróci plus myślę, czy nie lepiej grać Clarkiem (jak wróci) z ławki. Stąd deklaracje, że Crowder dostanie s5 w pierwszym trymestrze a później zobaczymy, ale i tak minut będzie sporo.

To wszystko. Bolą trochę zarzuty oszustwa zwłaszcza, że są wyssane z palca. Ale błoto zawsze będzie błotem i może się przyczepi. 

Z deklaracji trzeba oczywiście rozliczać, bo też nie lubię jak ktoś rzuca je na lewo i prawo, ale zarzucanie od razu, że się ich nie spełni? Słabe. Oczywiście, wszystko może się zdarzyć że mną, ale gwarantuję, że (jeżeli nie będzie kontuzjowany) pierwszy trymestr będzie grał u mnie w s5 (oczywiście jak podpisze). To wszystko.

Z całego długiego postu tylko jedno Wam wpadło i to w jakimś przedziwnym przeznaczeniu.

Zdrowia życzę 🙁

1 godzinę temu, fluber napisał(a):

Crowder zagrał w ubiegłym sezonie w 18 meczach łącznie jakieś 300 minut. Z tym gwarantowaniem S5 to faktycznie przesada

Ale rozumiem, że wiesz dlaczego zagrał tylko tyle meczów? Wydaje mi się, że to dość ważne w tym kontekście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

A od kiedy to niemożliwe? Xd

nowe CBA się kłania i jest to w Regulaminie

30 minut temu, Braveheart22 napisał(a):

5.33b: Można pierwotną ofertę zwiększyć maksymalnie o 175% w stosunku do pierwotnej oferty, oraz maksymalnie podwoić liczbę lat w kontrakcie. 

.... 

Dobra, bo już widzę, że więcej kwiatków jest. @Szulim skąd się wzięła reoferta Denver dla Shameta, skoro nie składali mu wcześniej oferty? Natomiast zniknął Jeff Green i są jeszcze pomieszane, ustalone wcześniej priorytety.

Trzeba dobrze posprawdzać wszystko, jak widać. 

muszę sprawdzić - kopiowałem dzisiaj privy do pliku a potem na forum - mogłem coś przez przypadek przeklinać - na co zerknę w wolnej chwili, ale obawiam się że dopiero jutro z rana

@Braveheart22 dzięki za zwrócenie uwagi - znalazłem mój błąd przy kopiowaniu jeszcze ofert

nie było greena, a był shamet w wiadomości od @LeweBiodroSmoka 

po prostu niektórzy robią edycje na ostatnią chwilę i mimo, że widzę czas edycji, to jak coś skopiuje sobie wcześniej, to potem mogłem nie zauważyć w osobnym pliku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Braveheart22 napisał(a):

Dobra, bo już widzę, że więcej kwiatków jest. @Szulim skąd się wzięła reoferta Denver dla Shameta, skoro nie składali mu wcześniej oferty? Natomiast zniknął Jeff Green i są jeszcze pomieszane, ustalone wcześniej priorytety

Shamet i Green byli od początku przecież

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za zamieszanie z tym Greenem, zapomniałem, że go wywaliłem ostatecznie 

ale Shamet był i jest zarówno w mojej jak i Szulima PW, po prostu skopiował pierwsza wiadomość, która została edytowana niedługo przed deadline (o Shameta właśnie)

dobra już czaje po prostu przed deadline zamieniłem Greena na Shameta, ostatecznie oferty wyglądały tak: 

1. Alex Caruso 36/2+PO

2. Kyle Anderson 29/2+PO

3. Larry Nance  10/1 (non-tax) jeśli nie podpiszę 1 i 2

4. Landry Shamet 5/1 (non-tax) jeśli nie podpisze 1 i 2 lub 3

5. Trey Lyles 5/1 (non-tax) jeśli nie podpisze 1 i 2 lub 3, 4

jeśli wygram 1 i 2 podpisuje tylko dwóch graczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje się bez bicia, ze troszkę skopalem, odpuściłem Drew Eubanks i podbijanie, bo pablo się tu wielce odgrażał ze mocny kesz mu może dać. Wyszedł z tego blef. Drew dostaje od niego więcej lat gwarantowanych, ale wrzuciłem całkiem rozsądne mysle argumenty dlaczego powinien zostać w pacers lub poczekać. Moim zdaniem umowa trzyletnia za 4 mln jest bardzo niekorzystna, dla gracza który zarówno w realu, jak i u nas ma w tym sezonie szanse na dobre minuty i ma okazje się pokazać. U nas w pacers  chłop się nieco wybił z zapchajdziury do back-up C i dostawal dobre minuty w zeszłym sezonie, nawet w play in. i mam co do niego dalsze plany, Nurkic się kończy i jest szansa wskoczyć do s5. Proszę tylko o uważne przeczytanie moich argumentów w odpowiednim temacie zanim podejmiecie decyzje co do Eubanksa

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.