Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, karpik napisał(a):

W moim internecie jest tylko "Aaron Holiday 1+1 PO" ;)

Moja oferta nie ma tu nic do rzeczy.

Takie oferty zawsze były uwzględniane, wystarczy wejść w oferty z przed roku, więc dziwnym przypadkiem problem rodzi się teraz.

Ale niech lepiej wypowiedzą się osoby postronne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, karpik napisał(a):

Oferty Sixers, Knicks, Clippers i Kings dla Aldamy są nielegalne (minimum 2 lata bez opcji dla RFA).

Ok, nie będę zrzucał tego na błąd w tabelce, bo rozumiem, że @LONGER01 robi to społecznie i dobrze, że to robi, ale mam taki wniosek by jakoś oznaczać FA w którym klubie ostatnio byli, bo sprawdzanie tego wszystkiego czy na pewno jest czy nie jest RFA plus to czyim jest FA i jakie są szanse, jest trudne.

Widać, że nie tylko ja się w tej sytuacji pomyliłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, karpik napisał(a):

 

No i oferta Pels dla Holidaya nie zawiera żadnej kwoty, więc też wygląda na złą.

To mój błąd - sprawdziłem screeny z priv które robię po zakończeniu składania i było tam min - złe przekopiowałem ze swoich notatek także zaraz poprawie 

dzieki @karpik za sprawdzenie bo czasem jakieś literówki czy błędy się zdarza przy przepisywaniu 

Edytowane przez Szulim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Tecu napisał(a):

Ok, nie będę zrzucał tego na błąd w tabelce, bo rozumiem, że @LONGER01 robi to społecznie i dobrze, że to robi, ale mam taki wniosek by jakoś oznaczać FA w którym klubie ostatnio byli, bo sprawdzanie tego wszystkiego czy na pewno jest czy nie jest RFA plus to czyim jest FA i jakie są szanse, jest trudne.

Widać, że nie tylko ja się w tej sytuacji pomyliłem.

Znaczy no wystarczy ctr+f w arkuszu i wszystko wiadomo albo ctr+f w temacie moratorium ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ozzy110 napisał(a):

Znaczy no wystarczy ctr+f w arkuszu i wszystko wiadomo albo ctr+f w temacie moratorium ;)

Jeżeli jedna osoba się myli to masz rację, jeżeli dużo osób się myli to myślę, że jest to zasadne.

Jakby co to ja o nic nie walczę dla siebie, bo wiem, że miałbym niewielkie szanse w tym przypadku, po prostu fajnie by było by w tabelce dać od razu ich poprzedni zespół. To wszystko.

Teraz, Tecu napisał(a):

Jeżeli jedna osoba się myli to masz rację, jeżeli dużo osób się myli to myślę, że jest to zasadne.

Może się mylę, ale przynajmniej z komórki to trzeba x6 to zrobić.

Jakby co to ja o nic nie walczę dla siebie, bo wiem, że miałbym niewielkie szanse w tym przypadku, po prostu fajnie by było by w tabelce dać od razu ich poprzedni zespół. To wszystko.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tecu napisał(a):

Jeżeli jedna osoba się myli to masz rację, jeżeli dużo osób się myli to myślę, że jest to zasadne.

Jakby co to ja o nic nie walczę dla siebie, bo wiem, że miałbym niewielkie szanse w tym przypadku, po prostu fajnie by było by w tabelce dać od razu ich poprzedni zespół. To wszystko.

Kurcze no bez urazy, ale ludzie są leniwi i nie chce im się tego sprawdzać. No bądźmy szczerzy, wystarczy wpisać zasady RFA w Google i wszystko jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ozzy110 napisał(a):

Kurcze no bez urazy, ale ludzie są leniwi i nie chce im się tego sprawdzać. No bądźmy szczerzy, wystarczy wpisać zasady RFA w Google i wszystko jest.

Zasady RFA nie mają tu żadnego znaczenia jeżeli ktoś sądzi, że nie jest to RFA. A sądzi tak, bo jest leniwy i patrzy na tabelkę gdzie nie był RFA.

I jeszcze raz, to nie jest zarzut do @LONGER01, bo wykonuje dobrą robotę i każdy może się pomylić, ja tylko wnioskuję by wpisywać obok jaki był ostatni klub gracza, bo to pomaga w wielu sprawach jak na przykład głosowanie - jakaś przewaga klubu poprzedniego dla niektórych może istnieć a wcale nie musi taki gracz być na capholdzie i wtedy go w tabelkach nie znajdziesz. Tylko tyle i aż tyle 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tecu napisał(a):

Zasady RFA nie mają tu żadnego znaczenia jeżeli ktoś sądzi, że nie jest to RFA. A sądzi tak, bo jest leniwy i patrzy na tabelkę gdzie nie był RFA.

I jeszcze raz, to nie jest zarzut do @LONGER01, bo wykonuje dobrą robotę i każdy może się pomylić, ja tylko wnioskuję by wpisywać obok jaki był ostatni klub gracza, bo to pomaga w wielu sprawach jak na przykład głosowanie - jakaś przewaga klubu poprzedniego dla niektórych może istnieć a wcale nie musi taki gracz być na capholdzie i wtedy go w tabelkach nie znajdziesz. Tylko tyle i aż tyle 😉

Jeżeli faktycznie zależy komuś na podpisaniu danego gracza i zastanawia się w jakim klubie grał ten gracz ostatnio, to polecam cap holdy w arkuszu lub w temacie Moratorium;)

Natomiast RFA to gracz do 3 lat doświadczenia w lidze. Tu przeważnie pomocna jest strona basketballreference:)

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak jest napisane w arkuszu, "ma on charakter orientacyjny", każdego trzeba sprawdzić na własną rękę. Nie ma w nim wszystkich graczy, zawsze może ktoś umknąć.

Co do bzdurnej zasady rozpisywania kontraktu RFA, kolejny raz najlepsze oferty są odrzucane, przez co tracą zawodnicy bo nie ma napisane czy 10-10 czy 9,75-10,25.

Edytowane przez LONGER01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.