Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Pablo81 napisał(a):

To też cię śmieszy? A jak ktoś pokazuje palec wskazujący, to też?

Nie spinaj już, kcp81, tylko daj nam wyjaśnienie logiczne tego ze masz 9 graczy i składasz jedną ofertę, a trzy dni wcześniej zrzuciłeś capholdy. Btw kiedy nauczysz się ze capholdy się zrzuca dopiero po wygraniu kogos? Ile lat juz grasz z nami? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Nie spinaj już, kcp81, tylko daj nam wyjaśnienie logiczne tego ze masz 9 graczy i składasz jedną ofertę, a trzy dni wcześniej zrzuciłeś capholdy. Btw kiedy nauczysz się ze capholdy się zrzuca dopiero po wygraniu kogos? Ile lat juz grasz z nami? :) 

Dostałem info, że bez capholdow mam MLE. 

Ogólnie to widać u ciebie tendencję, dopieprzania się do wybranych osób. Kiedyś tu Elda żywcem spaliles, teraz masz upatrzoną trójkę - ja, Laf i Camby. Do tego lubisz objechać dupsko za plecami 80% uczestników tej zabawy. Tobie przynosi to jakieś ukojenie, satysfakcję, może kompensację czegoś. Ale mnie to średni interesuje, więc gratuluję wyładowania na ignorze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Dostałem info, że bez capholdow mam MLE. 

Ogólnie to widać u ciebie tendencję, dopieprzania się do wybranych osób. Kiedyś tu Elda żywcem spaliles, teraz masz upatrzoną trójkę - ja, Laf i Camby. Do tego lubisz objechać dupsko za plecami 80% uczestników tej zabawy. Tobie przynosi to jakieś ukojenie, satysfakcję, może kompensację czegoś. Ale mnie to średni interesuje, więc gratuluję wyładowania na ignorze:)

No ale nie powiedzieli ci ze capholdy można zrzucić pozniej? To Słabych masz doradców, pisz do mnie, pomogę :) 

 

drugiego akapitu nie skomentuje. Połowa to bzdury wyssane z palca, połowa jakieś Twoje mylne wyobrażenia. Ja Napisałem żartobliwie ze znowu pokazujesz mistrzowska strategie. Napisałem to w takim a nie innym tonie, bo widzę, że sobie powalczymy o Eubanksa i jak to mowia Amerykanie, I want all the smoke. 
 

Po czym to właśnie ty sie napiąłeś jak plandeka na żuku i sam zaczynasz jakieś osobiste wycieczki, porównywanie mnie do kcp. To zastanów sie może kto sie tutaj napina, bo ja sie swietnie bawię :) a to Ty nie umiesz przyjąć na klate krytyki i robisz ze mnie jakiegoś klauna pokroju kcp. 

Zamiast dawac znowu jakieś ocenianie mojego charakteru odpowiedz mi na jedno pytanie, które zadałem już dziś dwa razy: dlaczego składasz jedna ofertę jak masz dopiero 9 zawodnikow ? Wiedząc dodatkowo ze gracz o którego się starasz jest u mnie na caphold wiec mam możliwości zawalczenia o niego. Już bez żadnych uszczypliwości, ja się serio martwię o Bulls, bo zaraz jak podejrzewam, ktoś jeszcze cie skrytykuje i nie wiem, może nie uniesiesz tego i rzucisz zabawki i ktoś bedzie musiał z tym syfem (kontrakt randle) się babrać kolejne 5 lat. Odpowiedz mi na to pytanie już bez uszczypliwości i osobistych wycieczek, proszę ;) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

 

 

1. DOMINICK BARLOW, 7.66/3+TO
2. HUNTER TYSON, 7.66/3+TO
3. ISAIAH MOBLEY, 7.66/3+TO
4. JAVON FREEMAN LIBERTY  3.02/1+TO

 

Sprawa prosta, żadnego z nich nie ma w lidze, wszystkim daje gwarantowane kontrakty, nikt inny nie złożył im ofert.

Całej czwórce szykuje już miejsca w klubowej szatni

Tyson dostał trzy oferty, poza tym są jeszcze kontry 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Detroit mówili dawno, że złożą Hunterowi, Raps też mu złożyli 

nawet tego nie chce Ci się sprawdzić skoro nawet oferty nie są Twoje?

te oferty maja więcej wspólnego ze mną niż zeszłoroczne mistrzostwo Nuggets z obiektywizmem

5 minut temu, ignazz napisał(a):

I ten pomysł z DRUKOWANYMI nazwiskami. 

jeden i drugi natomiast piszcie w odpowiednich tematach, a nie robicie syf nie tylko w swoich organizacjach ale jeszcze przy okazji na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Reikai napisał(a):

Panowie głosujący na Nuggets,.może chcecie siw przyznać do czegoś?

no przecież Qcin pisał, że chciał zmienić na Lakers, ale jak zwykle chyba nie zdążył

o 23 30 wpada, robiąc śmieszną zasłonę dymną z pytaniem o minima mając już gotową listę graczy o których z grubsza pojęcia nie ma

na koniec pisze, że sprawa jest prosta, choć nie są to jedyne oferty dla tych graczy i są jeszcze kontry i reoferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

no przecież Qcin pisał, że chciał zmienić na Lakers, ale jak zwykle chyba nie zdążył

o 23 30 wpada, robiąc śmieszną zasłonę dymną z pytaniem o minima mając już gotową listę graczy o których z grubsza pojęcia nie ma

na koniec pisze, że sprawa jest prosta, choć nie są to jedyne oferty dla tych graczy i są jeszcze kontry i reoferty

i pisze to ktoś komu oferty od początku gry rozpisywał inny GM? serio? 

Ja przynajmniej w swoich biorę udział xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.