Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

 

Co to znaczy ? Bo jeżeli to co mysle to te dwa zdania sobie zaprzeczają. 

Nie

jak podpisujesz 1y min - to ci się liczy kwota do capu jako chyba 2y exp - nawet jeśli zawodnik ma 7,8 czy 10 lat 

a jak już podpiszesz 1+1 to liczysz wedle pełnej kwoty minimum co do lat expa 

gdzieś na hoops są te kwoty rozpisane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Szulim napisał(a):

Nie

jak podpisujesz 1y min - to ci się liczy kwota do capu jako chyba 2y exp - nawet jeśli zawodnik ma 7,8 czy 10 lat 

a jak już podpiszesz 1+1 to liczysz wedle pełnej kwoty minimum co do lat expa 

gdzieś na hoops są te kwoty rozpisane 

No ale ozzy ( i karpik na priv na radzie) Ci napisali ze na dwa lata też z tego co rozumiem. Dopiero więcej niż dwa lata jest tak jak mówisz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, LONGER01 napisał(a):

Gracze na wylocie z ligi to mogą podpisać za minimum już w III turze, dla reszty raczej sensu to nie ma, jeśli FA potrwa jeszcze z sześć tygodni.

całkiem udana ta reforma, te steale z dupy były fajne, ale tylko jak tobie się udawało, innych walorów brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

całkiem udana ta reforma, te steale z dupy były fajne, ale tylko jak tobie się udawało, innych walorów brak

Wystarczy popatrzeć na wcześniejsze lata, żeby wiedzieć że steale za minimum w III turze nie występują.

W zeszłym roku tylko Jeff Green podpisał za minimum podczas gdy w realu zarabiał więcej. Jeden Jeff Green na pięćdziesięciu podpisanych graczy w III turze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

@Pablo81 mistrz strategii znowu w akcji. Masz 9 graczy w składzie, zrzucasz wszystkie capholdy, i dajesz jedna ofertę eubanksowi,

ktorego I tak nie Wygrasz, gwarantuje to tobie. Pamiętaj ze kontrofert możesz zlozyc tylko 2. :) 

Po co mnie zaczepiasz? Masz chyba większe problemy ze składem u siebie? I geniuszu, są jeszcze reoferty, a mam MLE, to skąd wiesz, że nie wygram?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szulim co miałeś na myśli zmieniając samemu zasady extension i że w offseason można je oferować jedynie w turach 1-3? 

Przyznaję, że wyleciało mi z głowy, żeby rzucić hajs Davisowi, a czekałem specjalnie do czasu aż on będzie mógł podpisać w real (czyli moje okienko to była tylko tura III), no i teraz trzeba czekać aż do grudnia. To nie ma żadnego sensu.

A mogą się i takie przypadki trafić, że gracz w real będzie extension eligible dopiero pod koniec sierpnia i wtedy nie masz szans rzucić mu w offseason tego samego co w realu, bo... no właśnie, czemu? :)

1 minutę temu, ernie9005 napisał(a):

A te umowy z Room MLE nie sa maksymalnie dwuletnie?

Tax payer 2-letni, room 3-letnie.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic specjalnego nie miałem na myśli - dodana została opcja extension w trakcie sezonu - rundy FA 1-3 są najbardziej istotne więc skoro mamy możliwość 5 razy dogadać się z extension to nie widziałem potrzeby jeszcze zwiększania tejże opcji.

Zresztą, Regulamin nie wisi od wczoraj - jeśli będzie to bardzo problematyczne, to next offseason można pomyśleć o zmianach - teraz było dużo czasu na to i jak widać po ofertach sporo osób dobrze to ogarnęło ;)

niech się więcej osób wypowie - skoro nie było wcześniej głosów, że to jest jakimś ograniczeniem i większość się dopasowała to nie wiem czemu teraz miałbym zmieniać pod ciebie @karpik ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Po co mnie zaczepiasz? Masz chyba większe problemy ze składem u siebie? I geniuszu, są jeszcze reoferty, a mam MLE, to skąd wiesz, że nie wygram?

Geniuszu chcesz zakladzik o 1000zl ze skończę wyżej od ciebie w tym sezonie ? Jak nie to japa tam tankerze 😘

Po prostu zastanawia mnie czemu jak masz 9ciu graczy zrzucasz wszystkie capholdy a potem nie składasz ofert, możesz wyjaśnić mi Twoja logikę? Bo bardzo mnie to zaciekawiło. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Szulim napisał(a):

niech się więcej osób wypowie - skoro nie było wcześniej głosów, że to jest jakimś ograniczeniem i większość się dopasowała to nie wiem czemu teraz miałbym zmieniać pod ciebie @karpik ;) 

Ja nic nie chcę zmieniać pod siebie, najwyższej se poczekam do grudnia. Po prostu zwracam uwagę na głupotę nowego zapisu, zwłaszcza, że pamiętam jak konsultowaliśmy na priv, to zwracałem Ci uwagę, żeby dodać opcję podbicia extension w reofertach, żeby można było ponegocjować z graczem. Nie rozumiem tego ograniczenia, ono nie jest niczym uzasadnione, to jest zdecydowanie zmiana na gorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Szulim napisał(a):

Nic specjalnego nie miałem na myśli - dodana została opcja extension w trakcie sezonu - rundy FA 1-3 są najbardziej istotne więc skoro mamy możliwość 5 razy dogadać się z extension to nie widziałem potrzeby jeszcze zwiększania tejże opcji.

Zresztą, Regulamin nie wisi od wczoraj - jeśli będzie to bardzo problematyczne, to next offseason można pomyśleć o zmianach - teraz było dużo czasu na to i jak widać po ofertach sporo osób dobrze to ogarnęło ;)

niech się więcej osób wypowie - skoro nie było wcześniej głosów, że to jest jakimś ograniczeniem i większość się dopasowała to nie wiem czemu teraz miałbym zmieniać pod ciebie @karpik ;) 

Już ktoś na to zwracał uwagę.

Jeżeli zmieniasz regulamin, to nowy post informujący o tym musi być.

Miałem w głowie, że 3 oferty w FA i nawet przez myśl mi nie przeszło, że coś się zmieniło.

Zresztą jaki ma to sens jak sporo extensions są u nas po 3 turze FA a odpowiedzi agentów u nas są - poczekajmy na extension w realu.

I jaki w ogóle jest sens ograniczania tego, przecież każda oferta jest lepsza, więc jest to pro player a tak nie ma extension, nie ma pewności co do przyszłości, stabilizacji itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał(a):

Ale ty spięty jesteś. Taki nabuzowany zawsze. Nie ma kcp na forum to wypełniasz niszę:)

Aha, Gdzie Ty widzisz jakieś spięcie tutaj? Przestań już powtarzać ten sam tekst xD

pierwszy dzień w pracy po wakacjach ale humorek mi poprawiles na cały dzień swoimi ofertami. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał(a):

Aha, Gdzie Ty widzisz jakieś spięcie tutaj? Przestań już powtarzać ten sam tekst xD

pierwszy dzień w pracy po wakacjach ale humorek mi poprawiles na cały dzień swoimi ofertami. :) 

To dużo ci trzeba:) Miałem kiedyś taką koleżankę w klasie, która śmiała się ze wszystkiego. I wiesz co ludzie o niej mówili?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tecu byłże przecież komunikat że jest nowy Regulamin i można sprawdzić wszystkie zmiany, zapisy, dopisy itp 

nie wzięły się znikąd tylko z waszych dyskusji, wcześniejszych komunikatów, zmian itp - wszystko było zebrane do kupy na raz

aczkolwiek, nie zamierzam bronić niczego jak lew - argumenty, które tu padają są logiczne i nie jest to żaden problem, żeby kwestie extension pozostawić jak było 

niechże przynajmniej z 5 osób polikuje ten post, co bym miał pewność że jest taka chęć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pablo81 napisał(a):

To dużo ci trzeba:) Miałem kiedyś taką koleżankę w klasie, która śmiała się ze wszystkiego. I wiesz co ludzie o niej mówili?:)

Wiesz co jest najśmieszniejsze ? Straszysz mnie MLE jak mam go na capholdzie. Śmiało rzuć mu całe MLE na 4 lata :) 

Tylko pamiętaj o apron misiek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.