Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

@RonnieArtestics Mi to nawet na rękę, że się nie dogadali.

Brak kontraktu to większa motywacja dla Hardena :)

Po Częsci sie z twoim postem zgafzam ale zarówno sixers jako organizacja jak i James Harden to już recydywiści jesli chodzi o Krzywe akcje. Moim zdaniem harden mógł po prostu wyoptowac, nawet jesli nie było na niego klienta to mógł se pograć jeden rok na full-mle w contenderze, a nie ze wziął teraz 30+ baniek i bedzie odmawiał sobie gry, bo się obraził na Moreya. A skoro uznał ze kasa jednak ważniejsza to niech gra i nie marudzi. To jest chore ze wziął sobie kontrakt i zaraz rzucił trade request. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

w sensie, to, że powiedział, że nie chce grać dla obecnego pradocodawcy jest dla Ciebie korzystne? gość drastycznie obniżył swoją wartość, a Morey może go teraz trzymać ile zechce jeśli nie dostanie dobrej oferty... a jej już nie dostanie

Korzystne jest niepodpisanie długiego extension. Teraz musi kolejny sezon pokazywać impact gracza TOP20 ligi, jak było w poprzednim sezonie.

Morey zbił wartość Hardena, bo niby w jaki sposób zrobił to Harden? Na pewno nie postawą na boisku.

A czy Morey może sobie pozwolić na wysłanie Hardena do klubu kokosa? Mam wątpliwości jak przyjmie to Embiid :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Dlatego Morey jest zmuszony szukać wymiany, chyba że pójdzie strategia na złość babci odmrożę sobie uszy :)

zmuszony to on jest, problem w tym, że nikt za Hardena nie wyłoży tyle ile by chciał, na pewno po dzisiejszym dniu jego value osiągnęło punkt krytyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

zmuszony to on jest, problem w tym, że nikt za Hardena nie wyłoży tyle ile by chciał, na pewno po dzisiejszym dniu jego value osiągnęło punkt krytyczny

Jesteś pewny ze po dniu dzisiejszym a nie po tym jak 4 raz robi trade request w przeciągu 2,5 roku ? ; ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, evitacre napisał(a):

Hmm chyba tak,  skoro po dniu to by oznaczało ze do tego dnia było wyższe, a trade request było wcześniej. Jak sie zakręciłem to luz, nie sądziłem ze wywiąże się z tego dyskusja ; ) 

No sam sobie odpowiedź czy po takim speachu chciałbyś się wiązać z kimś takim, a czy value spadło teraz czy już wcześniej biło o dno ,to w sumie mało istotne, LAC niechcący oddać gracza z okolic top150 w wymianie ustawili je na wiadomym poziomie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

No sam sobie odpowiedź czy po takim speachu chciałbyś się wiązać z kimś takim, a czy value spadło teraz czy już wcześniej biło o dno ,to w sumie mało istotne, LAC niechcący oddać gracza z okolic top150 w wymianie ustawili je na wiadomym poziomie

Tak, ja się z tym zgadzam. Mnie tylko chodziło o to ze imo Harden osiągnął minimalne value w momencie kiedy było jasne ze w Phi nie chce grać. No kto rozsądny odda cokolwiek wartościowego za kolesia który dosłownie za miesiąc może chcieć grać gdzieś indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, evitacre napisał(a):

Tak, ja się z tym zgadzam. Mnie tylko chodziło o to ze imo Harden osiągnął minimalne value w momencie kiedy było jasne ze w Phi nie chce grać. No kto rozsądny odda cokolwiek wartościowego za kolesia który dosłownie za miesiąc może chcieć grać gdzieś indziej.

Zabawne, kto to pisze :)

Niezły upadek, ogólnie od oddania Giannisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MMM2121 napisał(a):

Pytanko, czy jeśli Hunter zostanie wyrównany, to Barrett tez otrzymuje ode mnie ofertę o jest decyzja o wyrównaniu, czy już c*** przegrywam wszystko i moje oferty są nieważne? 

Jak zostanie wyrównany to następna oferta zyskuje moc sprawczą. Także oferty nie przepadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcusCamby napisał(a):

Chodziło mi o to, że sam próbowałeś wyciągnąć od mnie Hardena. 

To czemu tego nie napiszesz tylko mnie obrażasz, drugi raz jeśli nic mi nie umknęło ? 
 

Odnośnie Hardena,  dalej nie widzę jakiegoś większego związku. Lubie Hardena, jednak uważam ze tymi ostatnimi latami sobie mocno zaszkodził. Uważam również ze po trade request z PHI jego rynkowe value jest na all time low. Wg mnie nadal był top 20 (na bank 25) ligi. Imo niskie value nie wyklucza bycia top’em ligi pod względem poziomu gry.

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, evitacre napisał(a):

To czemu tego nie napiszesz tylko mnie obrażasz, drugi raz jeśli nic mi nie umknęło ? 
 

Odnośnie Hardena,  dalej nie widzę jakiegoś większego związku. Lubie Hardena, jednak uważam ze tymi ostatnimi latami sobie mocno zaszkodził. Uważam również ze po trade request z PHI jego rynkowe value jest na all time low. Wg mnie nadal był top 20 (na bank 25) ligi. Imo niskie value nie wyklucza bycia top’em ligi pod względem poziomu gry.

Pamięć widzę dobra, ale krótka. 

Dwa lata broniłem Bucks przy bilansach i przy rozmowach o TR Giannisa. Może sobie przypomnij. 

To że krytykuje jego oddanie jest oczywiste w tej sytuacji. Ashigaru oddający Lillarda, Regis Hardena, MMM2121 Currego przeszli tą samą drogę i nikt wtedy nie uważał tego za normalne. 

A Hardena chciałeś sam kupić, więc po prostu zdziwił mnie komentarz. Presji nie ma. Harden zagrał bardzo dobry sezon, w RL musi walczyć o kontrakt. Także czekam na rozwój sytuacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogą wyjaśnienia. Wiem, że zmieniły się trochę przepisy odnośnie kontraktów i teraz można rzucać młodym 5-letnie umowy poniżej maxa, ale jak dotąd nikt takowej w rl nie podpisał. Stąd trochę moje zdziwienie, że tak szybko przeszedł Vassell. Teraz pewnie Quickley czy McDaniels również (Maxey to trochę inny case jednak niż oni). Ja w ich przypadkach widzę 3+1 jako ten zdecydowanie bardziej prawdopodobny scenariusz po prostu, stąd moje głosy na nie, nawet jeśli kwoty są ok na ten moment. 

@MarcusCamby

Z tym Hardenem to imho taka dobra mina do złej gry, ten Twój spokój w zaistniałej sytuacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.