Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

No ja się waham tu jeszcze, u mnie Bucks żadnego bana nie maja, bez przesady, takie wymiany dzieją się po rozmowie z graczem który sam miał chyba dość gry tam.

Ale to PO słuszny punkt, z tym że wyobrażam sobie Zubaca w Hornets jako mentora trójki mlodych z draftu. Takie rzeczy w NBA dzieją się normalnie. Z drugiej strony, Bucks sporo zespół lepszy o wiele. Zobaczymy jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

@Qcin_69 @MarcusCamby @Sylvinho. @Reikai @LeweBiodroSmoka @Pablo81

nie moje rybki, ale mam wrazenie ze to efekt domina.

te głosy na zubaca do zmiany.

serio hornets nad bucks? 

2 mln wiecej w sumie w kontrakcie jest warte więcej niz PO w ostatnim roku i chociaz o cos walczacy team `(bucks w przeciwienstwie do tankera hornets)? 

@Reikai przy portisie brakuje glosu na heat

przypomnij się jutro, dzisiaj jem bagietkę z orlenu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, january napisał(a):

Naprawdę nie rozumiem (albo co gorsza właśnie rozumiem, patrząc kto głosuje na nie) odrzucania oferty extension przez Reavesa.

Już ma 25 lat, a ledwie 2 mln$ zarobione w karierze. W RL podpisał 53,8/3+1, tu dostaje extension aż o 25% wyższe - 67,2/3+1.

Chyba już zapomnieliście, że macie głosować jako agent gracza, a nie pod swoje interesy. Bo według tej logiki to Austin powinien w RL wziąć QO i czekać, że może, może za rok dostanie na FA więcej. Zdradzę sekret - nie zrobił tego, tylko podpisał umowę, wrzucając na IG Laker for life. 

A czy u nas może dostać większa umowę niż w RL? 
 

Pytam serio, bo jeżeli tak to odrzucenie na tym etapie jest właśnie zasadne z punktu widzenia gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał(a):

Naprawdę nie rozumiem (albo co gorsza właśnie rozumiem, patrząc kto głosuje na nie) odrzucania oferty extension przez Reavesa.

Już ma 25 lat, a ledwie 2 mln$ zarobione w karierze. W RL podpisał 53,8/3+1, tu dostaje extension aż o 25% wyższe - 67,2/3+1.

Chyba już zapomnieliście, że macie głosować jako agent gracza, a nie pod swoje interesy. Bo według tej logiki to Austin powinien w RL wziąć QO i czekać, że może, może za rok dostanie na FA więcej. Zdradzę sekret - nie zrobił tego, tylko podpisał umowę, wrzucając na IG Laker for life. 

Jeszcze nie zauważyłeś że tutaj gracze są bardziej zachłanni na $$$ niż w realu i woła odrzucać oferty przedłużen 24/4 aby dostać po roku 9/2😉😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

U nas kontrakt Reavesa wchodziłby rok później niż w realu, a to tez ważny factor przy rosnącym salary. 
 

Reaves zna tez na pewno historie Russella i Claxtona, nie chce skończyć jak oni tylko za rok wchodzi na rynek fa, proste. 

Mimo to nie widzę go nigdzie indziej niż w LA, chłopak ma jasny cel, zostania w LAL!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał(a):

U nas kontrakt Reavesa wchodziłby rok później niż w realu, a to tez ważny factor przy rosnącym salary. 
 

Reaves zna tez na pewno historie Russella i Claxtona, nie chce skończyć jak oni tylko za rok wchodzi na rynek fa, proste. 

Albo dinwiddiego.

Paytona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, bogans2 napisał(a):

Harris serio bierze 16mln na 4 lata? Za dwa lata MLE bedzie tyle wynosic. Jeden z bardziej uznanych FA w tej rundzie a jeden z gorszych kontraktow.

Po drugie ciekawe czego PHX tak latwo go odpuscilo bo za takie pieniadze to bedzie jeden z lepszych podpisow calego FA

Ja dałem mu po 18,7 mln średnio, na 3 lata, wiec masz przecież opcje innego wyboru ;]

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.08.2023 o 00:05, Reikai napisał(a):

Tyz tru, choć Sochan chyba na wylocie?

Nope. 
——————

 

Poetl @ozzy110

zubac @LAF

dray @bogans2

bobby @evitacre

to naprawdę jest AŻ TAK Proste 

🙂 
 

skoro sami mi pisaliście ze 99% keszyk decyduje nad czym dywagować.

Portis zostawiajacy 24 banki i wybierający 50 zamiast 74 tylko na forum możliwe. 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

@LeweBiodroSmoka Spójrz na umowę Hardena w arkuszu

a no tak, zapomniałem o tym, że dostał przed chwilą takie extension

w takim razie szczerze Ci współczuje, bo jak dla mnie to wygląda na to, że typkowi się grać za bardzo nie chce

zwłaszcza patrząc tak z profilu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

@RonnieArtestics Mi to nawet na rękę, że się nie dogadali.

Brak kontraktu to większa motywacja dla Hardena :)

w sensie, to, że powiedział, że nie chce grać dla obecnego pradocodawcy jest dla Ciebie korzystne? gość drastycznie obniżył swoją wartość, a Morey może go teraz trzymać ile zechce jeśli nie dostanie dobrej oferty... a jej już nie dostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.