Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

A co do tego Harrisa to głosy na Kings i argument, że 64/4 jest lepsze niż 56/3 mnie mocno dziwią, Tobias Harris nie dostanie nigdzie 8mln w 26/27 ? No jasne, trzy lata w NBA to bardzo dlugo, ale c’mon, tu akurat powinien spokojnie wybrać Pacers ponad Kings. Zwłaszcza, że na PF mega dziura u nas. 

Przykładowo Gallinari odrzucał u Nas też umowy o rok dłuższe, bo komuś wydawało się, że w .wieku 35 lat, wciąż będzie wartościowym graczem. I chyba obecnie jest po za ligą. O przypadku Oladipo to nawet nie mówię jak odrzucił 100mln.

W przypadku takich weteranów, ja zawsze jestem za długą umową, bo ich spadek potrafi być ogromny i nagle z cenionego startera z dnia na dzień wypadają z ligi. Mają player option na sytuacje, gdyby wciąż byli playable i mogli liczyć na kolejną fajną umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Przykładowo Gallinari odrzucał u Nas też umowy o rok dłuższe, bo komuś wydawało się, że w .wieku 35 lat, wciąż będzie wartościowym graczem. I chyba obecnie jest po za ligą. O przypadku Oladipo to nawet nie mówię jak odrzucił 100mln.

W przypadku takich weteranów, ja zawsze jestem za długą umową, bo ich spadek potrafi być ogromny i nagle z cenionego startera z dnia na dzień wypadają z ligi. Mają player option na sytuacje, gdyby wciąż byli playable i mogli liczyć na kolejną fajną umowę.

Ale nie za 16mln za sezon jakie oferowane sa Harrisowi. Strus tyle zarabia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał(a):

Serio ? Powoływanie gościa, który opiewał się głównie na wsadach i dynamice i pisanie, że skoro on teraz za minimum to Tobias też ?

Problem z Tobiasem jest inny a taki, że miał chu j o w y RS i nie wiadomo czy nie lepiej mu wziąć na 1 RS i później wejść na F.A

Griffin nawet po utracie dynamiki był legitnym playerem. Pamiętasz jego pierwszy sezon w Pistons? Także jego passing był przez wielu doceniany i wielu mówiło, że CP3 go ogranicza pod tym względem.

Tobias miał akurat fajne, defensywne PO i pokazał się z ciekawej strony jako mocny roles na obie strony parkietu, mimo to widać że jego gra się zmieniła i moim zdaniem ciężko oczekiwać, że za 3-4 sezony on będzie wciąż czekał na wypłatę z nawiązką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Przykładowo Gallinari odrzucał u Nas też umowy o rok dłuższe, bo komuś wydawało się, że w .wieku 35 lat, wciąż będzie wartościowym graczem. I chyba obecnie jest po za ligą. O przypadku Oladipo to nawet nie mówię jak odrzucił 100mln.

Już nawet nie chce mi się szukać postów, w których kilku użytkowników pisało że to niemożliwe żeby gallinari nie dostał teraz 6 milionów... 

4 minuty temu, LAF napisał(a):

Serio ? Powoływanie gościa, który opiewał się głównie na wsadach i dynamice i pisanie, że skoro on teraz za minimum to Tobias też ?

Problem z Tobiasem jest inny a taki, że miał chu j o w y RS i nie wiadomo czy nie lepiej mu wziąć na 1 RS i później wejść na F.A

Ja wypisałem wszystkich 34-letnich pf-ow którzy nadal są w lidze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LAF napisał(a):

No, ale z tego co kojarzę to tutaj jeszcze fruwał nad koszami a Ja piszę tutaj o kompletnym braku dynamiki czyli czymś z czym mamy do czynienia od niedawna.

Griffin w Pistons, nawet w swoim najlepszym okresie nie fruwał nad koszami. On musiał totalnie zmienił swoją grę i wykorzystać swoje zupełnie inne atuty. I to zabawne, że pokazał wtedy dużo większy repertuar ofensywny niż taki efektowny finisher jak z czasów Clippers. A i tak starczyło to na 1,5 sezonu poważnego grania.

A pamiętacie Geralda Wallace? Gość był totalną bestią, a mając ledwo 30-31 lat wyglądał jak totalny emeryt. Jeden z moich ulubionych graczy ever. 

Niestety, ale piękne powroty nestorów i weteranów to przeważnie mamy tylko w filmach typu Rocky III. Fizjonomię ciężko oszukać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza mle od Rockets vucevic, Harris i Barnes dostali wyłącznie 3-letnie gwarantowane umowy. Bo wszyscy wiedzą jaki zjazd mają gracze w wieku 34-35 lat. 

Barretty, huntery, quickleye wszyscy dostali umowy 4-letnie.

To nawet po ofertach widać którzy gracze będą się rozwijać a którzy kończyć. Wszyscy to wiemy składając oferty. 

Jakbym uważał że 56/3 jest dla harrisa lepsze to chętnie bym mu tyle dał, bo on na bank za 3 lata nie będzie warty 16 milionów które mu oferuję.

Bo chyba wszyscy wiemy czemu nikt poza mną nie dał harrisowi 4 lat i takiej gwarantowanej kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, bogans2 napisał(a):

Pytanie tylko czy w wieku 36lat ktos mu da 21mln ktore ja mu gwarantuje. Ostatni dlugi kontrakt to raczej ten tutaj😀

Dray ma 33, po 2 latach będzie 35, imo spokojnie za okolice mle sobie pogra jeszcze ze 3 lata. Horford ile miał jak podpisywał 20/2 w realu - 37 lat bodajże. Kolesie z wyjebanym boiskowym iq nie będą narzekać na brak angażu imo.

I pozwolisz ze przemilczę Twoja pierwotna ofertę dla niego ; ) 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, bogans2 napisał(a):

@evitacre jezeli chcialby ponownie wejsc na FA u mnie dostaje 2x21mln i nie musi sie o nic martwic. 

Patrzac jakie pieniadze dostaje teraz Vuc i Harris (16-18mln) a sa kolo 30tki to jakie dostanie Green majac 35lat?

Ale Vuc to dziura w obronie i ktoś z kim nic poważnego nie wygrywasz. Tobias jest chyba zakładnikiem swojego słabego sezonu i to nigdy nie był ten poziom co Dray. Horford to lepszy przykład bo ma i wyjebane boiskowe iq jak Green i możesz nim grać w finale.  Będąc 2 lata starszym przytulił 20/2. Czyli do 39 roku kontrakt, Green spokojnie może w wieku 35 dostać 3 lata. 
Nie wiem jak rozumiem ze ma u Ciebie 2x 21 , czyli dajesz mu promesę na de facto 6 lat od teraz ? No tego nie przebije. 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, evitacre napisał(a):

Ale Vuc to dziura w obronie i ktoś z kim nic poważnego nie wygrywasz. Tobias jest chyba zakładnikiem swojego słabego sezonu i to nigdy nie był ten poziom co Dray. Horford to lepszy przykład bo ma i wyjebane boiskowe iq jak Green i możesz nim grać w finale.  Będąc 2 lata starszym przytulił 20/2. Czyli do 39 roku kontrakt, Green spokojnie może w wieku 35 dostać 3 lata. 
Nie wiem jak rozumiem ze ma u Ciebie 2x 21 , czyli dajesz mu promesę na de facto 6 lat od teraz ? No tego nie przebije. 

Skoro rynek wycenil go na 21-24mln to logicznym jest ze moja oferta jest najlepsza bo daje 4 lata gwarantowane. Nikt mu nie zaoferowal 4 lat, tylko ja. Ma 33 lata. Nad czym sie tu zastanawiac. Ma odrzucic twoje PO i badac rynek ponownie w wieku 35lat skoro teraz mial ofert jak na lekarstwo i wszystkie krotkie?

Nie wiem co mozna jeszcze dodac. Piszesz o Horfordzie 20/2 no to u mnie bedzie mial dwa razy wiecej przez dwa kolejne lata

U mnie szukuje sie mocny team. Moze dojdzie Dinwiddie wiec bedzie mogl sie wykazac. Twoja ekipa w trakcie przebudowy.

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, bogans2 napisał(a):

Skoro rynek wycenil go na 21-24mln to logicznym jest ze moja oferta jest najlepsza bo daje 4 lata gwarantowane. Nikt mu nie zaoferowal 4 lat, tylko ja. Ma 33 lata. Nad czym sie tu zastanawiac. Ma odrzucic twoje PO i badac rynek ponownie w wieku 35lat skoro teraz mial ofert jak na lekarstwo i wszystkie krotkie?

Nie wiem co mozna jeszcze dodac. Piszesz o Horfordzie 20/2 no to u mnie bedzie mial dwa razy wiecej przez dwa kolejne lata

U mnie szukuje sie mocny team. Moze dojdzie Dinwiddie wiec bedzie mogl sie wykazac. Twoja ekipa w trakcie przebudowy.

Ma to sens. Musiałby po 2 latach dostać kontrakt na 4 lata w okolicach mle (tego za 2 lata) żeby mu się ten gamble z PO opłacał albo 3 lata takie jak poprzedni kontrakt. Patrzac na to ze tylko my dwaj go doceniliśmy prawdopodobieństwo tych scenariuszy jest niskie. Masz lepszego propsa. Gratuluje. 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bogans2 napisał(a):

@evitacre no tak tylko pytanie w jakiej formie bedzie Draymond za dwa lata. No coz niech gmowie zadecyduja :)

Ja się właśnie tego bałem, tzn roku 3 i 4, wiec pomimo ze go bardzo cenie dałem 3 lata ( bo z assetami się nie przelewa gdyby trzeba było zrzucic kontrakt :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qcin_69 @MarcusCamby @Sylvinho. @Reikai @LeweBiodroSmoka @Pablo81

nie moje rybki, ale mam wrazenie ze to efekt domina.

te głosy na zubaca do zmiany.

serio hornets nad bucks? 

2 mln wiecej w sumie w kontrakcie jest warte więcej niz PO w ostatnim roku i chociaz o cos walczacy team `(bucks w przeciwienstwie do tankera hornets)? 

@Reikai przy portisie brakuje glosu na heat

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał(a):

serio hornets nad bucks? 

Nie mam dla Bucks za grosz szacunku po oddaniu Giannisa. W historii BeGM takie kluby zawsze były spalone. A teraz ktoś próbuje to relatywizować.

Także tak, wolę pieniądze i tankerów z Hornets, Bucks nie bronią się NICZYM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Nie mam dla Bucks za grosz szacunku po oddaniu Giannisa. W historii BeGM takie kluby zawsze były spalone. A teraz ktoś próbuje to relatywizować.

Także tak, wolę pieniądze i tankerów z Hornets, Bucks nie bronią się NICZYM.

musieli oddac, byłby trade request.

bedzie z reszta tez w grizzlies za rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.