Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Tecu napisał(a):

Nie ważne jaki jest kontekst, uprzejmie proszę byś nie używał słowa przyjaciel w stosunku do mojej osoby. Za ważne jest dla mnie to słowo.

Z góry dziękuję.

No raczej ważne, tak jak zamek może być do zapinania, do drzwi albo czymś w rodzaju pałacu, tak przyjaciel może mieć inne znaczenie takie jak np. "sprzymierzeniec" i takiego kontekstu użył @MarcusCamby. Skoro to tak ważne dla Ciebie słowo to warto poznać jego znaczenie zamiast napinać się jak plandeka na żuku w zupełnie nieadekwatnej do tego napięcia sytuacji.

 

Z góry dziękuję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ozzy110 napisał(a):

Te argumenty to tak na poważnie @evitacre?

U mnie jest Morant, Markkanen i w tym sezonie realna walka o finały.

a to chyba dobrze o mnie świadczy, że przebiłem swoją początkową ofertę o 30% jednocześnie przebijając twoją reofertę?

Nigdy nie żartuje jeśli chodzi Austriaka 🙂  
Wg mnie podbicie oferty o 30% świadczy o mega low blow na starcie.

imo poziom drużyn ma znaczenie dla kolesio którzy wybierają granie za minimum a nie dla gości którzy chcą zarobić. Ci co chcą zarobić w 99% idą za kasa.

Tak jak np.: Portis idzie za mniejsza kasę do Miami i odrzuca gwarantowany rok który wcześniej przez 2 czy 3 sezony zarabiał ; ) tiaa jasne 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, evitacre napisał(a):

 

imo poziom drużyn ma znaczenie dla kolesio którzy wybierają granie za minimum a nie dla gości którzy chcą zarobić. Ci co chcą zarobić w 99% idą za kasa.
 

 

zgadza sie. dlatego pistons

40 minut temu, Sylvinho. napisał(a):

W sumie dość dobrze wyceniłem Harta. 

jak na moje Hart leci do ziomeczkow Bridgesa i DiVincenzo. historia ich przyjazni jest powszechnie znana.

sa kwestie wazniejsze niz kasa

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Reikai napisał(a):

Czemu Maxey odrzuca u Was?

Bo w realu to bedzie max? 

25 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

na moje Hart leci do ziomeczkow Bridgesa i DiVincenzo. historia ich przyjazni jest powszechnie znana.

sa kwestie wazniejsze niz kasa

Zaraz pod postem gdzie pisałeś ze kasa wiec Detroit 🤣🤣🤣 weźźź się zdecyduj! 🙂 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, evitacre napisał(a):

Dray

Cash wise per season najlepsza oferta. Opcja na kolejny ostatni długi kontrakt po dwóch latach, w ostateczności PO jako zabezpieczenie.

Pytanie tylko czy w wieku 36lat ktos mu da 21mln ktore ja mu gwarantuje. Ostatni dlugi kontrakt to raczej ten tutaj😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tego Harrisa to głosy na Kings i argument, że 64/4 jest lepsze niż 56/3 mnie mocno dziwią, Tobias Harris nie dostanie nigdzie 8mln w 26/27 ? No jasne, trzy lata w NBA to bardzo dlugo, ale c’mon, tu akurat powinien spokojnie wybrać Pacers ponad Kings. Zwłaszcza, że na PF mega dziura u nas. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej znizce, gdy nie ma chetnych jedyna akceptowalna forma kontraktu jest 1+1PO. Nic innego by nie zaakceptowal w rl. 

@LONGER01 Jak maxy lataja po 40-60mln no to nie dziwne😉

@RonnieArtestics to jedna z nizszych umow drugiej tury. Harty, Poetle, Portisy itd wiecej wyciagna. Smieszna umowa.

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

A co do tego Harrisa to głosy na Kings i argument, że 64/4 jest lepsze niż 56/3 mnie mocno dziwią, Tobias Harris nie dostanie nigdzie 8mln w 26/27 ? No jasne, trzy lata w NBA to bardzo dlugo, ale c’mon, tu akurat powinien spokojnie wybrać Pacers ponad Kings. Zwłaszcza, że na PF mega dziura u nas. 

Nie masz większej dziury na pf ode mnie.

A co do tego ile zarobi w wieku 34 lat, to nie wiem, ale jak patrzę na aktualnie 34-letnich pf-ow takich jak Griffin, Ibaka czy Morris to nie byłbym taki pewny jak Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.