Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ozzy110 napisał(a):

A to podziękuję i poczekam do następnego lata

Ale to miło, że tak wysoko wyceniacie Avdije 

Ja dwa razy próbowałem go w jakiś negocjacjach pozyskać i odbijałem się od ściany.

Ogólnie Avdija przypomina mojego Josh Greena, ale w sumie Izraelczyk to lepszy scorer, passer i nawet chyba obrońca. Myślę, że dla Avdiji lepiej poczekać na przyszłe FA, bo potencjał jest na umowę 20+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał(a):

Ja dwa razy próbowałem go w jakiś negocjacjach pozyskać i odbijałem się od ściany.

Ogólnie Avdija przypomina mojego Josh Greena, ale w sumie Izraelczyk to lepszy scorer, passer i nawet chyba obrońca. Myślę, że dla Avdiji lepiej poczekać na przyszłe FA, bo potencjał jest na umowę 20+

Dlatego rzuciłem mu ofertę na poziomie Herba Jonesa. Weźmie, super. Nie weźmie poczekamy do lata. Chyba, że wleci extension z Wizards to wtedy w sezonie się zaproponuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LAF napisał(a):

No cóż mogę powiedzieć. Uważam , że zespół nie jest zaorany mocno. Wystarczą dwa, trzy ruchy i dobre FA następne i myśle , że mogę skoczyć z tankera na borderline PO Team

Pozbyles sie wszystkich playable grajkow(Kennardy, Alvarado itd) za cash i picki, a jedyna oferta na FA przy takim cap space to Zubac. Ciezko to nazwac soft rebuildem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LAF napisał(a):

Czyli dwa razy odszedł Meksykanin i Luke ?

Miales sporo assetow tego lata, mogles wykorzystac je pozyskujac jakiegos grajka, ktory powie wszystkim ''chcemy grac o wynik''. Ty wymieniles je za szrot grajkow(18 graczy w rosterze, z czego nie wiem, 7-8 na poziomie NBA?) i za cash. To nie sa ruchy, ktore zwiastuja soft rebuilding.

Ale u mnie Zubac 50/50 jesli chodzi o Hornets, takze nie skreslam go, ale nie nazywajmy hard tankowania i orania szans na wynik soft rebuildingiem :D

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarcusCamby napisał(a):

Wiadomo. Ja i @Tecu to przyjaciele na lata :)

Rozumiem, że w swoim stylu robisz szyderę i masz jakiegoś hopla na moim punkcie, ale uprzejmie proszę byś nie używał słowa przyjaciel w stosunku do mojej osoby.

W przeciwieństwie do niektórych, nie nadużywam tego słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tecu napisał(a):

Rozumiem, że w swoim stylu robisz szyderę i masz jakiegoś hopla na moim punkcie, ale uprzejmie proszę byś nie używał słowa przyjaciel w stosunku do mojej osoby.

W przeciwieństwie do niektórych, nie nadużywam tego słowa.

Radzę sprawdzić kontekst dyskusji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.