Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Regis napisał(a):

U Tobiasa Harrisa w szablonie brak jest oferty Houston . 

Josh Hart z bardzo mocną ofertą od Wizards, ciężko mi nawet przekonywać że zarabiając do tej pory stosunkowo niewiele zrezygnuje z dobrej kasy. Niemniej głos od @Qcin_69 stawiający na drugim miejscu Pacers przy podobnej ofercie (0.5 mln rocznie różnicy), gdzie u mnie gra od wielu lat i ma dużo mocniejszą ekipę to nieporozumienie i świadczy albo o braku zagłębienia się w temat albo o kompletnym braku zrozumienia reguł rządzących ligą. 

w 99% hajs determinuje mój wybór, ale tu faktycznie może do zmiany, nie mówię nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał(a):

Reaves dostaje o 20% wyższa umowę niż w RL, co przebija maksymalne 10% wzrostu salary cap dwukrotnie. Głosy na nie po jego podpisie w RL są w tej sytuacji absurdalne i niestety znów obrzydliwie tendencyjne.

Podnieś ofertę do 110% pierwszego roku z RL NBA z tymi bonusami i ja jestem wtedy na tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ozzy110 napisał(a):

No, ale chyba sam Onyeka tak nie myśli prawda? To co dostał to nie jest nawet full mle. W takim razie po co ma teraz przedłużać skoro może poczekać do przyszłego roku

Nie wiem czy prawda, Ty wiesz czy prawda? 

Kasztan to kasztan, u mnie extension podpisują tylko gracze którzy dostają okolice maksa (nie będąc allstarami) albo kasztany - wiec on się nadaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, january napisał(a):

Reaves dostaje o 20% wyższa umowę niż w RL, co przebija maksymalne 10% wzrostu salary cap dwukrotnie. Głosy na nie po jego podpisie w RL są w tej sytuacji absurdalne i niestety znów obrzydliwie tendencyjne.

a jaki jest maks jaki możesz mu dać w przyszłym sezonie? 

Sytuacja taka sama jak z Jordanem Poolem w Knicks, który nie podpisał z CMem póki nie dostał maksa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Regis napisał(a):

U Tobiasa Harrisa w szablonie brak jest oferty Houston . 

Josh Hart z bardzo mocną ofertą od Wizards, ciężko mi nawet przekonywać że zarabiając do tej pory stosunkowo niewiele zrezygnuje z dobrej kasy. Niemniej głos od @Qcin_69 stawiający na drugim miejscu Pacers przy podobnej ofercie (0.5 mln rocznie różnicy), gdzie u mnie gra od wielu lat i ma dużo mocniejszą ekipę to nieporozumienie i świadczy albo o braku zagłębienia się w temat albo o kompletnym braku zrozumienia reguł rządzących ligą. 

Tu popieram, bo za 2 mln by się nie przeprowadzał na „drugi koniec” USA. 

Ale pisze to tylko dlatego ze i tak jak go wygram to pewnie oferta przepadnie ( Bridges lub Barrett raczej wyląduje u mnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając, że Hunter, Barrett i Cam Johnson zostaną wyrównani to Miles Bridges może dostać bardzo konktretne sianko od Hawks. 80/4 z PO

Ogólnie wstępnie szacowałbym:

Quickley -> Magic

Herro -> Nets

Barrett -> Hawks (Cavs wyrównują)

Hunter -> Hawks (Nets wyrównują, chociaż tutaj już mam znak zapytania czy na pewno)

Cam Johnson -> Kings (Cavs wyrównują)

Tobias Harris -> Kings

Hart -> Wizards

Poeltl -> Pistons

Portis -> Bucks (chyba że wezmą Zubaca, wtedy zgarną go Grizzlies )

Zubac -> Osobiście stawiam na Heat, kosztem kasy od hard tankerów z Hornets i Bucks po oddaniu Giannisa.

Miles Bridges -> Hawks ( chyba, że Barrett lub Hunter nie zostaną wyrównani. W takiej sytuacji Pacers )

Draymond Green -> OKC

Nikola Vucevic -> Suns

Dinwiddie -> OKC

Barnes -> Wizards

Hardaway -> spada do III tury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sensie do bucks pojdzie zubac mysle

1 minutę temu, MarcusCamby napisał(a):

Uczciwie jako agent Portisa wolę pieniądze na cztery lata.

Zwłaszcza, że dla Portisa to pierwsza poważna wypłata, bo już wcześniej tangiers przechwycił go na zniżce.

9 mln to bedzie za 3 lata jak nic. a on dalej w dobrym wieku. a o tyle ejst wyzsza oferta grizzlies

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarcusCamby uważasz ze Bridges powinien wziąć 80/4 ponad 54/2 ? Zakladajac powrot do normalnej formy on spokojnie u mnie zarobi 120+ mln w 4 lata (27 + max contract za rok, który deklaruje już teraz jeżeli wróci do tego poziomu około 20/8 per game i poziomu około allstarowego). A w razie gdyby sezon mu nie wypalił ma przecież bezpieczne 27 mln w kolejnym roku i drugi sezon na powrot do formy. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

@MarcusCamby uważasz ze Bridges powinien wziąć 80/4 ponad 54/2 ? Zakladajac powrot do normalnej formy on spokojnie u mnie zarobi 120+ mln w 4 lata (27 + max contract za rok, który deklaruje już teraz jeżeli wróci do tego poziomu około 20/8 per game i poziomu około allstarowego). A w razie gdyby sezon mu nie wypalił ma przecież bezpieczne 27 mln w kolejnym roku i drugi sezon na powrot do formy. 

Do zastanowienia w sumie.

Miles wraca po długiej przerwie, dlatego kasa na cztery lata wydawała się dobrym pomysłem, by potencjalnie po odbudowaniu się i pokazaniu dobrej formy po trzech latach wejść po wypłatę.

Ale teoretycznie u Ciebie jak nie wypali, może wziąć PO i mieć mocne dwa lata z wypłatą, a jak wróci do formy to szybciej upomnieć się o większe pieniądze. Chyba faktycznie Pacers lepszym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Do zastanowienia w sumie.

Miles wraca po długiej przerwie, dlatego kasa na cztery lata wydawała się dobrym pomysłem, by potencjalnie po odbudowaniu się i pokazaniu dobrej formy po trzech latach wejść po wypłatę.

Ale teoretycznie u Ciebie jak nie wypali, może wziąć PO i mieć mocne dwa lata z wypłatą, a jak wróci do formy to szybciej upomnieć się o większe pieniądze. Chyba faktycznie Pacers lepszym rozwiązaniem.

No i jakby nie patrzeć jest to powrót do domu, więc i nawet przeprowadzać się nie trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.