Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ignazz napisał(a):

Starczy 50% CS ale potem trzeba wykreować resztę pod rygorem kary. To diametralnie zmienia sytuacje taktyczna na rynku FA. Stad mało kto na wyrost atakuje gracza kalibru Dejounte w taki sposób. Swoje napisałem i nie zamierzam już się powtarzać. Dalsze moje decyzje po zamknięciu głosowania. Pozdrawiam. 

Trochę to brzmi na zasadzie: będzie po mojej myśli albo pierdolnę tym wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kolader napisał(a):

Trochę to brzmi na zasadzie: będzie po mojej myśli albo pierdolnę tym wszystkim

Raczej nie maja powodu. Spurs maja 3x 1st w dwoch najblizszych draftach, niezla sytuacje z kontraktami i troche utalentowanej mlodziezy. Brak headcase'a Murraya tu nawet nie bedzie odczuwalny, bo jest z czego rzezbic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, fluber napisał(a):

Rui podpisany, bojan podpisany, powiedzcie mi na kogo mam teraz wydać kasę żeby mieć pf-a do skladu?

Portis, Draymond, Cam Johnson, Barnes, Bridges, Kyle Anderson. Jest w kim wybierać 🙂

Edytowane przez LONGER01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LONGER01 napisał(a):

Trochę bez sensu, w realu podpisują nawet w październiku extension. Przynajmniej kiedyś tak było 

Przecież extension teraz można podpisywać również w trakcie sezonu między turami - także myślę, że jest wystarczająco dużo szans na to ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LONGER01 napisał(a):

Trochę bez sensu, w realu podpisują nawet w październiku extension. Przynajmniej kiedyś tak było 

Bez sensu to sa te cale extension bo ciezko to oszacowac. Patrz co dostal Keldon czy Hunter, boj o Murreya itp. W FA moze byc bieda jak wiekszosc bedzie podpisywac wczesniej

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, bogans2 napisał(a):

Bez sensu to sa te cale extension bo ciezko to oszacowac. Patrz co dostal Keldon czy Hunter. W FA moze byc bieda jak wiekszosc bedzie podpisywac wczesniej

no i dlatego jest poddawane pod głosowanie, niekorzystne oferty raczej nie przechodzą, trzeba mieć pewne argumenty by gracz złożył podpis, to akurat wydaje się dobrze odzwierciedlone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

1. Odnośnie Murraya macie rację jak patrzymy tylko na pierwszy plan tego krajobrazu w Suns po Dinwiddiem. Jednak tu mamy spore konsekwencje z Dinwiddiem, bo Suns zwiększa to o te 21mln$ cap space, co ma z kolei metodą domina wpływ na elastyczność ofert - patrz Phoenix może sobie pozwolić na wyższe umowy jak z Murrayem zachowując przy cap holdach odpowiednio dużo środków na kontrakty Tobiasa Harrisa i Thybulle. Do tego bez problemu Suns mogą użyć całe MLE, czy BAE i mają - cały czas o te 21mln$ powiększona elastyczność pod kątem wymian, czy podpisywania graczy. Zatem możliwości o jakie im to zwiększa pole manewru pod każdym kątem są oczywiste.

2. Jak kluby są podczas FA bardziej doceniane - to bardzo dobrze, bo to są jednak pracodawcy i gdyby nie kluby to gracze nie dostawaliby takich kontraktów. Oczywiście gwiazdy mogą grymasić, ale zwykli gracze za minimum juz nie powinni - jak oczywiście kierujemy się tu rl.

Fajnie tez by było, gdyby więcej osób doceniało politykę klubu, a nie wrzucało wszystko do jednego worka - a dla graczy polityka klubu ma przecież znaczenie, dlatego niektóre rl kluby muszą przepłacać, a innym teamom łatwiej podpisać/utrzymać graczy - i nie chodzi mi tu o Big Markety, a właśnie o politykę klubową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.