Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

nie rozumiem

No mogles mu dac mu 3 lata extension

7 minut temu, fluber napisał(a):

30mpg u Ciebie grał w mistrzowskim teamie. 7,5 miliona jak za 2 lata mle będzie wynosić 15 to jednak mało.

Nie gral 30mpg chyba. W finalach kolo 25mpg z tego co pamietam

Edit 30 masz racje 😅

 

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał(a):

30mpg u Ciebie grał w mistrzowskim teamie. 7,5 miliona jak za 2 lata mle będzie wynosić 15 to jednak mało.

daj spokój, sami nie wyceniliście go na więcej, jak mówię może odrzucić albo pozostać w drużynie na następne 3 sezony

1 minutę temu, bogans2 napisał(a):

No mogles mu dac mu 3 lata extension

przecież wtedy to dopiero byłby krzyk, że chcę przyoszczędzić ;)

4 minuty temu, bogans2 napisał(a):

Nie gral 30mpg chyba. W finalach kolo 25mpg z tego co pamietam

grał, tylko w Finałach ciut mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

daj spokój, sami nie wyceniliście go na więcej, jak mówię może odrzucić albo pozostać w drużynie na następne 3 sezony

Daliśmy Ci kredyt za mistrzostwo wierząc że Royce ( który na rynku by dostał spokojnie mle) będzie chciał obronić mistrzostwo, pozwalając Ci utrzymać brunsona, a Ty robisz z tego argumentu za kolejnym żebraniem o rabaty jak Alonzo, słabo trochę, gdybym wiedział że tak potraktujesz royca, głosowałbym na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał(a):

Daliśmy Ci kredyt za mistrzostwo wierząc że Royce ( który na rynku by dostał spokojnie mle

nie no to jest żart 

po pierwsze Ty żadnego kredytu nie dałeś, po drugie nie mam pojęcia jak mogliście zagłosować za PO wiedząc, że dostanie MLE, gdzie jest kamera? 

3 minuty temu, fluber napisał(a):

a Ty robisz z tego argumentu za kolejnym żebraniem o rabaty jak Alonzo, słabo trochę, gdybym wiedział że tak potraktujesz royca, głosowałbym na nie.

wypraszamy sobie, właśnie wchodzi mi max dla Brunsona, mam również najlepszego gracza ligi któremu płace 260 baniek, dodatkowo są Grant i Brogdon, jeśli Royce jest tak łapczywy na 5M więcej to nic mi do tego, ja muszę dbać o swoje interesy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

nie no to jest żart 

po pierwsze Ty żadnego kredytu nie dałeś, po drugie nie mam pojęcia jak mogliście zagłosować za PO wiedząc, że dostanie MLE, gdzie jest kamera? 

Normalnie, paycut dla mistrza NBA i faworyta do tytułu to dość normalna sprawa.

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

 

wypraszamy sobie, właśnie wchodzi mi max dla Brunsona, mam również najlepszego gracza ligi któremu płace 260 baniek, dodatkowo są Grant i Brogdon, jeśli Royce jest tak łapczywy na 5M więcej to nic mi do tego, ja muszę dbać o swoje interesy

Ale za 2 lata nie będzie Cię już stać na utrzymanie tak mocnego składu a Royce to nie jest gracz który zarobił w karierze kokosy żeby 3 lata z rzędu dawać po parę baniek rabatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał(a):

Daliśmy Ci kredyt za mistrzostwo wierząc że Royce ( który na rynku by dostał spokojnie mle) będzie chciał obronić mistrzostwo, pozwalając Ci utrzymać brunsona, a Ty robisz z tego argumentu za kolejnym żebraniem o rabaty jak Alonzo, słabo trochę, gdybym wiedział że tak potraktujesz royca, głosowałbym na nie.

Pełna zgoda. LBS strasznie alonzuje.

Który to już raz pada argument o tym, że oszczędności dla Royce są podyktowane tym, że wchodzi nowy kontrakt Brunsona?

Już widzę jak Royce wraca do rodziny i mówi, że jednak tych dodatkowych 10mln nie będzie, bo w ramach lojalności podpisuje zniżkę, a priorytetem jest Brunson.

Mnie jako agenta i samego Royce totalnie nie interesuje ile będzie płacone dla Brunsona. Mnie interesuje ile pieniędzy będzie wpływać na konto i czemu taka bieda. Oferta jest skandaliczna i nie warta, nawet rozważenia. Po takiej ofercie, to poprosiłbym agenta o zapytania w stronę innych klubów. Bruce Brown jakoś nie brał 7mln od Nuggets, mając 20mln od innych klubów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Signed 4-yr $36M extension on Sunday, January 19, 2020.

czyli sumarycznie dostanie o 1M niż rocznie zarabia w realu, ale wiadomo, Royce jest takim łakomym kąskiem, że jego PO zostało przegłosowane w stosunku nie wiem 5/6? na moje sugestie, że powinien zbadać rynek nikt nawet się nie zająknął 

@MarcusCamby

argument z Brunsonem jest oczywisty,  argument z Brownem totalnie od czapy, bo Royce nie grał u mnie za ochłapy i nie proponuje mu jałmużny tylko miejsce w drużynie z aspiracjami, dla mnie skandaliczne jest, że najpierw pozbawiacie gracza wieloletniego extension a potem próbujecie ze mnie zrobić żebraka, szkoda, że na każdym kroku dawało się odczuć, że Royce nie jest tu ceniony, przecież niemal przegrałem mistrzostwo bo grałem nim w s5, ale teraz oczywiście źle, bo próbuję złożyć skład patrząc długofalowo, wstydźcie się, na każdym kroku ta dyskusja potyka się o absurdy, a wszystko zaczęło się i kończy na podjęciu opcji

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):
  • Signed 4-yr $36M extension on Sunday, January 19, 2020.

czyli sumarycznie dostanie o 1M niż rocznie zarabia w realu, ale wiadomo, Royce jest takim łakomym kąskiem, że jego PO zostało przegłosowane w stosunku nie wiem 5/6? na moje sugestie, że powinien zbadać rynek nikt nawet się nie zająknął 

@MarcusCamby

argument z Brunsonem jest oczywisty,  argument z Brownem totalnie od czapy, bo Royce nie grał u mnie za ochłapy i nie proponuje mu jałmużny tylko miejsce w drużynie z aspiracjami, dla mnie skandaliczne jest, że najpierw pozbawiacie gracza wieloletniego extension a potem próbujecie ze mnie zrobić żebraka, szkoda, że na każdym kroku dawało się odczuć, że Royce nie jest tu ceniony, przecież niemal przegrałem mistrzostwo bo grałem nim w s5, ale teraz oczywiście źle, bo próbuję złożyć skład patrząc długofalowo, wstydźcie się, na każdym kroku ta dyskusja potyka się o absurdy, a wszystko zaczęło się i kończy na podjęciu opcji

 

Jak on podpisał 9 mln rocznie w 2020 przy sałary cap równym 109 milionów to zgodzi się zarabiać 7,5 miliona w sezonie 25/26 gdy sałary cap wyniesie 150 milionów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał(a):

Jak on podpisał 9 mln rocznie w 2020 przy sałary cap równym 109 milionów to zgodzi się zarabiać 7,5 miliona w sezonie 25/26 gdy sałary cap wyniesie 150 milionów ?

Nie, będzie żądał 15 baniek, idąc tą logiką... a nie, przecież wziął 10M choć powinien pójść drogą Caruso 

eot z mojej strony

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MarcusCamby napisał(a):

Pełna zgoda. LBS strasznie alonzuje.

Wydymaliście właśnie na bazczela Spencera Dinwiddiego na 21mln$ i masz czelność przerabiać pejoratywnie mój nick, bo oczekuję w grze fair podejścia gracza do klubu? 

Czy Wy macie tu jakieś reflexje tego co tu robicie?  

 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Alonzo napisał(a):

Wydymaliście właśnie na bazczela Spencera Dinwiddiego na 21mln$ i masz czelność przerabiać pejoratywnie mój nick, bo oczekuję w grze fair podejścia gracza do klubu? 

Czy Wy macie tu jakieś reflexje tego co tu robicie?  

 

Zapomniałeś dodać, ze jest sk****synem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak notabene i abstrahując od tego, ze oferta suns jest duzo korzystniejsza (nie tylko z uwagi na większe mln, ale przede wszystkim na PO + Suns mają lepsze perspektywy),

Ci co głosują za Murraye'm za spurs to powinni głosować za odrzuceniem, skoro GM zadeklarował (czym złamał regulamin), że podwyzszy oferte

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, człowiek...morza napisał(a):

Ci co głosują za Murraye'm za spurs to powinni głosować za odrzuceniem, skoro GM zadeklarował (czym złamał regulamin), że podwyzszy oferte

No to jest jawne działanie na niekorzyść Dejounte oraz nagradzanie GMa, któremu się usnęło w kluczowym momencie offseason. Zero logiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, karpik napisał(a):

No to jest jawne działanie na niekorzyść Dejounte oraz nagradzanie GMa, któremu się usnęło w kluczowym momencie offseason. Zero logiki.

Masakra.. Wy to macie tu jednak tupet..

Naprawdę nie wierzę że ten wał z Dinwiddiem (i w konsekwencji z uwolnioną kasa na Murraya) tu tak po prostu przechodzi i jeszcze potraficie rugać ludzi, że zachowują choć cień przyzwoitości..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał(a):

Masakra.. Wy to macie tu jednak tupet..

Naprawdę nie wierzę że ten wał z Dinwiddiem (i w konsekwencji z uwolnioną kasa na Murraya) tu tak po prostu przechodzi i jeszcze potraficie rugać ludzi, że zachowują choć cień przyzwoitości..

Jakbyś zadał sobie odrobinę trudu, to byś się dowiedział, że osobiście byłem temu przeciwny, więc raczej spudłowałeś. Po prostu jeśli GM Spurs deklaruje poprawioną ofertę dla Murraya w turze II, to dlaczego Murray ma się zgadzać na przyjęcie tej gorszej? Zachowaj Alonzo odrobinę chociaż zdrowego rozsądku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał(a):

Jakbyś zadał sobie odrobinę trudu, to byś się dowiedział, że osobiście byłem temu przeciwny, więc raczej spudłowałeś. Po prostu jeśli GM Spurs deklaruje poprawioną ofertę dla Murraya w turze II, to dlaczego Murray ma się zgadzać na przyjęcie tej gorszej? Zachowaj Alonzo odrobinę chociaż zdrowego rozsądku.

Mogłeś Karpik zagłosować w ankiecie. Może to by zmotywowało innych, bo to co się tu z Dinwiddiem stało z wszelkimi konsekwencjami jest naprawdę fatalne dla gry. Dodatkowo nowy GM Suns na dzień dobry trafił w niezbyt komfortową sytuację dla siebie na start zupełnie nie ze swojej winy. Dla mnie uczciwsze jest po tym wszystkim, żeby Murray został w Spurs, niż trafił do Suns (choć odpowiedzialni za to są 3 inni GMowie a nie GM Suns). Straszny bajzel wyszedł. Rada powinna mieć ostateczne prawo do zatwierdzenia czegoś lub nie, a nie umywać od tego ręce. Właśnie - mimo że się miałem nie odzywać - zachowuję tu (mozliwe, że jako jeden z nielicznych) zdrowy rozsądek. Czemu w przyszłości miałoby nie być podobnych sytuacji, które może będa miały jeszcze większy wpływ na inne kluby - zapewne jeszcze nie raz będzie problem z teamem bez GMa i z jakimiś decyzjami. Po to mamy właśnie Regulamin - żeby go przestrzegać, a nie otwierać puszkę Pandory. Pomyślcie jeszcze nad tym w Radzie, bo nadal nie ma wyników I tury FA i jest nowy GM Suns, który powinien mieć możliwość decydowania (wspierany przez 3 GMów) w miarę możliwości sam odnośnie planów na klub i FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Alonzo napisał(a):

Masakra.. Wy to macie tu jednak tupet..

Naprawdę nie wierzę że ten wał z Dinwiddiem (i w konsekwencji z uwolnioną kasa na Murraya) tu tak po prostu przechodzi i jeszcze potraficie rugać ludzi, że zachowują choć cień przyzwoitości..

k**** mać, notorycznie mamy tu problem ze znalezieniem gm-ow, dopiero co rada ogarniała 3 zespoły jednocześnie, co robiła może lepiej, może gorzej, ale na pewno z musu, żebyśmy w ogóle mogli tu grać. 

Mamy nowego gm-a, realnego użytkownika, który dopiero co przejął zespół, a Ty od początku próbujesz mu obrzydzić zabawę trując dupę tym dinwiddiem jakby był twoim starym i przez decyzję rady nie pojedziesz na wakacje.

Ignazz zaspał. jak ktoś uważa że wypada dać mu drugą szansę na naprawę sytuacji, to niech głosuje za odrzuceniem, ale skończ już z tym biadoleniem bo rzygać się już chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Alonzo napisał(a):

 Rada powinna mieć ostateczne prawo do zatwierdzenia czegoś lub nie, a nie umywać od tego ręce. 

Ale przecież zatwierdziła i podjęła decyzję.

Co więcej od niczego nie umywa rąk, skoro dyskusja w tym przedmiocie jest cały czas prowadzona.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.