Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Nie o takie drobiazgi w złym traktowaniu graczy wyciągane były kwity i ludzie przegrywali głosowania. 

Teraz, Reikai napisał(a):

@ignazz po prostu olałeś refoerte z jakiegoś powodu bo poczułeś się zbyt pewnie, niepotrzebnie szukasz tutaj winy gdzie indziej.

Co nie zmienia faktu, że taki typ jak Murray zostałby w Spurs co udowodnił parę tygodni temu podpisem mniejszym, niż mógł zgarnąć.

Oczywiście ze czułem się pewnie bo nikt mający pare Gs by nie kwotowal trzeciego a tak odbierałem suns. 

Wiesz ze u nas liczą się drobiazgi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał(a):

Oczywiście ze czułem się pewnie bo nikt mający pare Gs by nie kwotowal trzeciego a tak odbierałem suns. 

Świrujesz pawiana.

Wiedziałeś o decyzji rady, wiedziałeś że dla pewności powinno się dołożyć. Chciałeś zaoszczędzić po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@człowiek...morzaA co to kogo obchodzi czy Suns beda uwalone czy nie. Ktos podjal taka decyzje i powinnismy to uszanowac. To byl zarzad Suns na tamten moment

Jak obejmujesz jakas druzyne to nie zawsze masz zawodnikow na dobrych kontraktach. Ktos moze byc przeplacony albo kontuzjowany 

3 minuty temu, Reikai napisał(a):

Co nie zmienia faktu, że taki typ jak Murray zostałby w Spurs co udowodnił parę tygodni temu podpisem mniejszym, niż mógł zgarnąć.

A skad te info? Mozesz sie podzielic jakie oferty mial na stole? 

To chyba jak Irving ktory nie mial innych ofert jak ta rl Dallas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał(a):

@ignazz po prostu olałeś refoerte z jakiegoś powodu bo poczułeś się zbyt pewnie, niepotrzebnie szukasz tutaj winy gdzie indziej.

Co nie zmienia faktu, że taki typ jak Murray zostałby w Spurs co udowodnił parę tygodni temu podpisem mniejszym, niż mógł zgarnąć.

Nie pare mln, tylko więcej i do tego ma PO w ostatnim sezonie co jest bardzo mocnym argumentem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, bogans2 napisał(a):

@człowiek...morzaA co to kogo obchodzi czy Suns beda uwalone czy nie. Ktos podjal taka decyzje i powinnismy to uszanowac. To byl zarzad Suns na tamten moment

Mnie obchodzi, bo im więcej organziacji udupionuch tym gorzej dla ligi

A suns zostali już bez sensu udupieni wcześniej. Ignazz zjebal swoje zadanie, i z całokształtu wpisów, szczególnie w początkowej fazie widać jak na dłoni, ze sytuacja z dinwiddiem nie miała z tym nic wspólnego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Reikai napisał(a):

Ale czemu miałby trafić do drugiej rundy? Teraz każdy kto da gorsza ofertę ma wnioskować o odrzucenie ofert i poprawkę?

Nie każdy. Tylko jak są ku temu sprzyjające okoliczności ( bałagan z suns) a po drugiej stronie jest gracz lojalny ( jak Dejounte)

moim zdaniem on by wolał porozmawiać jeszcze raz o kontrakcie niż iść do suns w chwili podjęcia decyzji komisarycznie zarządzanym. Gdzie nawet nie wiadomo ilu guardow jest. 
 

my w tej grze „kultury organizacji” przywołujemy a to ze w suns jest bałagan to nieistotne ma być? 
tylko dlatego ze twórcy decyzji idą w zaparte?

 

@Reikai wobec twojego wpisu to w takim razie bez sensu robić głosowania odrzuć wszystkie oferty 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, karpik napisał(a):

Ogólnie to się zgadzam, ale tutaj to nie jest takie proste. Kto inny podejmował decyzję o podjęciu TO przez Suns (ja, Szulim i Ronnie), a kto inny o cofnięciu (c_m, Marcus, ja). Tymczasowi GMowie Suns zostali po prostu powołani o kilka dni za późno.

Wszyscy też oczywiście wiemy, że Spencer i tak by nie dostał żadnej oferty w pierwszej turze.

No ja pi****le czy wy jesteście poważni? Co to jest jakaś komisja odwoławcza? I jeszcze te ogłoszenie MC że tak ma być o macie wszyscy zamknąć ptaki....

Jeżeli rada podejmuje jakąś decyzję o TO to miejcie jaja aby wziąć wszelkie konsekwencje n klatę a nie zwalac odpowiedzialność na kogoś innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, bogans2 napisał(a):

@ignazz no i to moglby byc argument na twoja korzyc. Burdel w Suns. Pewnie biesiadowali jak PZPN ze Stasiakiem w Moldawii. Zmieniam na Spurs

Nie. Bo ja złożyłem Dejounte ofertę o 8.000.000 wyższa niż zaakceptował w rzeczywistości. To już wystarcza. Bałagan w suns to dodatek. I bardzo emocjonalnie napisał ze lojalność ponad $$$ na swoim koncie społecznościowym. 

Dla mnie po takim wpisie gracza istnieje domniemanie ze miał wyższa ofertę z innego klubu i to wyższa. Wybrał swój klub. I jest wysoce prawdopodobne ze klub który odrzucił nie ma takiego bałaganu jsk nasze suns. 
 

w simce tez jest pewien wentyl który pozwala oceniać graczy pod tytułem loyality. 
 

masz w zakładce w sim. 
 

dlatego be GM spurs inwestują w graczy którzy spokojnie dają szanse klubom macierzystym a unikają przysłowiowych hardenow czy Kyrie 

Nie po to wybrałem gracza może sportowo ciut słabszego ale za to lojalnego aby tracić go do klubu zagadki. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@karpik szczerze nie pamietam w ogóle tematu dinwiddie i żebym to ja jakieś decyzje w tej sprawie podejmował. 

Ci co nie mogą się pogodzić z tym ze dinwiddie został cofnięty to niech głosują po prostu na ignazza w sprawie D. Murray, jak trafi do spurs to suns pewnie coś sypną Spencerowi i wszyscy będą zadowoleni. Ok witrtualny Spencer stracił pewnie pare mln, no trudno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kuba2419 napisał(a):

No ja pi****le czy wy jesteście poważni? Co to jest jakaś komisja odwoławcza? I jeszcze te ogłoszenie MC że tak ma być o macie wszyscy zamknąć ptaki....

Jeżeli rada podejmuje jakąś decyzję o TO to miejcie jaja aby wziąć wszelkie konsekwencje n klatę a nie zwalac odpowiedzialność na kogoś innego...

Tak, jesteśmy.

Tymczasowa GMka Suns została powołana, aby chronić interesy Suns i całej ligi. I ta jednostka miała inne zdanie niż poprzednia, choć też ta decyzja nie była jednogłośna. W każdym razie na koniec dnia wygląda na to, że Suns wyjdą nieźle na I turze i tak należy chyba oceniać naszą pracę. 

Szulim był pod koniec czerwca osamotniony w Radzie, ja wchodziłem na forum raz dziennie na kilka minut, Ronnie podobnie. Jak wszyscy się burzycie o tego Spencera, to zapraszam do Rady, na pewno się przyda Wasza pomoc, bo jak widać niektórzy mają też inne rzeczy na głowie poza beGM i z tego wynikła cała sytuacja (czyli zbyt późne powołanie tymczasowej GMki).

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał(a):

karpik szczerze nie pamietam w ogóle tematu dinwiddie i żebym to ja jakieś decyzje w tej sprawie podejmował

Bo miałeś remont czy cuś. Szulim i ja byliśmy za TO, więc i tak byłeś przegłosowany 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignazz, co robiłeś jak Camby ogłaszał że Dinwiddie nie podejmuje TO? Pochwalałeś to, podczas gdy inni krzyczeli że to błąd.

Co robisz teraz gdy przegrywasz Murraya?

Mówisz że cofnięcie TO to wypaczenie i że cała tura jest "średnio legalna".

Zero wiarygodności. 

Poza tym, jak mogłeś nie widzieć w Suns zagrożenia? Od początku mieli Murraya bardzo wysoko na liście, a po ofercie Bulls dla Porzingisa, to realnie był ich nr 1.

Edytowane przez LONGER01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LAF napisał(a):

Czekałem na Twój głos @MarcusCamby 

Jak to szło ? Miami na ostatnim miejscu u mnie w głosowaniach za nie puszczenie Brooksa na FA 

Ale o co kaman?

A Brooksa już odpokutowali w sporej części u mnie w zeszłym roku podczas FA.

Tylko nie bardzo wiem o co chodzi, skoro Heat nie biorą udziału. Ktoś inny kogoś orżnął? Może przegapiłem temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.