Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

Ty, ale wiesz ze Ty podpisales lepszego Alvarado na gownokontrakcie kontrakcie i slowem sie nie odezwales, ze dales mu jalmuzne?

Ja dawałem Alvarado kontrakt w 3 turze. Każdy mógł złożyć ofertę. Każdy mógł złożyć kontrofertę. Każdy mógł mnie przelicytować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał(a):

stare dobe czasy begm sie przypominaja ta dyskusja o kasztana

trza walczec o swoje, elegancko

Ja z przyjemnoscia zamkne morde i wyrownam kontrakt jaki dostanie, bo i tak to zrobie jak dostane przyklad z RL lub od nas, takiej sytuacji jak Goodwin w ktorej ktos dostal sie do NBA po znajomosci, zagral niezle 10 meczow(lol), agent obiecuje mu 8 zer, a ten na to leci. Patrzylem na poprzednie offseasony u nas i jakos tego nie widac, sama masa gownokontraktow i 1+1 za podobnych gosci, takze o prawde trzeba walczyc i au

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał(a):

@Szulim otworzył puszkę Pandory.

Wcześniej żebrogłosy wchodziły na poziomie III-IV tury. Teraz trzeba się z tym babrać na poziomie gdzie powinniśmy skupiać się na topowych wolnych agentach, a rynek jest totalnie nieukształtowany. 

Wlasnie, dyskusja o Goodwinie nie powinna przyslaniac waznej rzeczy.

Spencer Dinnwidie zostal ojebany przez klub na 20 milionow dolarow przez niekompetentnych wlodarzy i nikt z tym nic nie zrobil. Oczywiste NIE dla wszystkich podpisow w 1 turze dla Suns, poczta pantoflowa Spencer juz truknal innym wolnym agentom ze nie warto isc do Suns, bo okradaja swoich zawodnikow, do zobaczenia w sadzie.

Przynajmniej w 1 turze, w drugiej juz mamy nowego GM'a wiec zasada znika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Reikai napisał(a):

Wlasnie, dyskusja o Goodwinie nie powinna przyslaniac waznej rzeczy.

Spencer Dinnwidie zostal ojebany przez klub na 20 milionow dolarow przez niekompetentnych wlodarzy i nikt z tym nic nie zrobil. Oczywiste NIE dla wszystkich podpisow w 1 turze dla Suns, poczta pantoflowa Spencer juz truknal innym wolnym agentom ze nie warto isc do Suns, bo okradaja swoich zawodnikow, do zobaczenia w sadzie.

Przynajmniej w 1 turze, w drugiej juz mamy nowego GM'a wiec zasada znika. 

Podejrzewam, że jakbyś ty był radnym to przykładowo Miami Heat mając Duranta, Doncica i CP3 nie złożyliby żadnych ofert, bo przecież nie ma GMa i wcale nie uważał tego za wypaczenie rozrywki, że potencjalny contender nie wykonuje żadnych ruchów :)

Ja gram tu od pierwszego sezonu, byłem w pierwszej radzie i potem kilka dobrych lat tworzyłem grę. Przejmowanie zespołów od niestety początku gry jest normą. Pamiętam jak RappaR prowadząc Cavs i mając Lebrona nie złożyli ofert, a ja zablokowałem otworzenie kopert do czasu jak Cavs wystosują jakiekolwiek oferty. Oferty za RappaRa złożyło trzech innych GMów. 

Oj wiele człowiek widział :)

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Podejrzewam, że jakbyś ty był radnym to przykładowo Miami Heat mając Duranta, Doncica i CP3 nie złożyliby żadnych ofert, bo przecież nie ma GMa i wcale nie uważał tego za wypaczenie rozrywki, że potencjalny contender nie wykonuje żadnych ruchów :)

Ja gram tu od pierwszego sezonu, byłem w pierwszej radzie i potem kilka dobrych lat tworzyłem grę. Przejmowanie zespołów od niestety początku gry jest normą. Pamiętam jak RappaR prowadząc Cavs i mając Lebrona nie złożyli ofert, a ja zablokowałem otworzenie kopert do czasu jak Cavs wystosują jakiekolwiek oferty. Oferty za RappaRa złożyło trzech innych GMów. 

Oj wiele człowiek widział :)

Ale ja nie mowie o zlozeniu ofert. Trzeba opiekowac sie zespolami bez GMow. Mowie o zagwarantowaniu Dwinnwidiemu pieniedzy(kto podjal ta decyzje?), a nastepnie zabranie mu tych pieniedzy kiedy ten zainwestowal juz pieniadze, ktore mial obiecane.

To jest kradziez, bo ktos podjal zla decyzje z TO, a nastepnie wbrew regulaminowi zawodnik zostal ograbiony. Jakby January o tym nie powiedzial, to nikt by sie pewnie nie skapczyl nawet. Nie dostalismy tez informacji kto podjal zla decyzje dla Suns i dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał(a):

Ale ja nie mowie o zlozeniu ofert. Trzeba opiekowac sie zespolami bez GMow. Mowie o zagwarantowaniu Dwinnwidiemu pieniedzy(kto podjal ta decyzje?), a nastepnie zabranie mu tych pieniedzy kiedy ten zainwestowal juz pieniadze, ktore mial obiecane.

To jest kradziez, bo ktos podjal zla decyzje z TO, a nastepnie wbrew regulaminowi zawodnik zostal ograbiony. Jakby January o tym nie powiedzial, to nikt by sie pewnie nie skapczyl nawet. Nie dostalismy tez informacji kto podjal zla decyzje dla Suns i dlaczego.

O jakiej decyzji mówisz? Dinwidie z tego co wiem to jeszcze jest u mnie i cały czas mogę mu zaoferować kontrakt, nawet na więcej niż rok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, FatBaller napisał(a):

O jakiej decyzji mówisz? Dinwidie z tego co wiem to jeszcze jest u mnie i cały czas mogę mu zaoferować kontrakt, nawet na więcej niż rok 

Rada w imieniu Suns(przed Toba) podjela team option Dinnwidiemu za 20 mln. Jak jeden z userow powiedzial im, ze popelnili blad bo przez to nie maja mozliwosci zaoferowaniu maxa np Murrayowi, to wycofano sie z juz podjetej decyzji i te pieniadze zostaly zabrane Spencerowi. Co oznacza, ze ktos(np Ty) moze go podpisac za 5 mln. Co oznacza, ze Spencer przez blad rady zostal okradziony wbrew regulaminowi na co najmniej 15 mln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał(a):

Rada w imieniu Suns(przed Toba) podjela team option Dinnwidiemu za 20 mln. Jak jeden z userow powiedzial im, ze popelnili blad bo przez to nie maja mozliwosci zaoferowaniu maxa np Murrayowi, to wycofano sie z juz podjetej decyzji i te pieniadze zostaly zabrane Spencerowi. Co oznacza, ze ktos(np Ty) moze go podpisac za 5 mln. Co oznacza, ze Spencer przez blad rady zostal okradziony wbrew regulaminowi na co najmniej 15 mln.

Ok. Szkoda takich decyzji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezu reaikiki, ale sapiesz.

sytuacja była skomplikowana, rada w osobach mnie karpika i macusa została stworzona nagle.

podjelismy decyzje, gdy sie zebralismy (rada została stworzona na pare h przed terminem, wiec nie bylo keidy tego zrobic).

a przede wszystkim nikt z innych gm'ow przez ta decyzje nie został pokrzywdzony. 

takze daj se siana.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reikai ale wiesz ze ten świat begm tak naprawdę nie istnieje i Dinwiddie nie został okradziony tak naprawdę ? :)

 

ps. Uważam również, że jesli ktoś podjął decyzje o TO to powinno to zostać podtrzymane, ale już nie rób z tego telenoweli pod tytułem wirtualny spencer dinwiddie już wirtualnie zainwestował wirtualne pieniądze od wirtualnej drużyny begm :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał(a):

jezu reaikiki, ale sapiesz.

sytuacja była skomplikowana, rada w osobach mnie karpika i macusa została stworzona nagle.

podjelismy decyzje, gdy sie zebralismy (rada została stworzona na pare h przed terminem, wiec nie bylo keidy tego zrobic).

a przede wszystkim nikt z innych gm'ow przez ta decyzje nie został pokrzywdzony. 

takze daj se siana.

 

 

Zostal Ignazz, ktory straci Murraya przez to, gdy oferta Suns nie powinna byc wazna.

Sapie, bo zrobiliscie to w najbardziej c***owy sposob, po cichu bez wyjasnien, niemal kazaliscie zamknac japy protestujacym zamiast tak jak Ty opisac sytuacje. Skoro masz jajca przyznac, ze po prostu sie zajebaliscie gownem i czas was gonil, to z mojej strony EOT. Chociaz Dinnwidie dalej okradziony i Suns nie powinni korzystac na tym, ze ktos popelnil blad wiec jestem team Murray do Spurs.

 

2 minuty temu, LAF napisał(a):

Jordanowi nie daje wejść na rynek aby dostał więcej i chce aby był za minimum u niego a tutaj Spencer niby okradziony 

Pierwsza tura polega na skladaniu ofert swoim GM, co tez zrobilem. Odbij juz i nie placz tworzac precedensy, ze tacy grajkowie rezygnuja z pewnych pieniedzy na podstawie filmikow na youtubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LAF napisał(a):

Jasne , ale to wyglada jak próba przechwytu więc pojawiają się argumenty na NIE. 
 

A też nie było by tego gdyby niektórzy od razu dali odrzucam a tutaj większość była na TAK więc uznałem za słuszne aby zainterweniować w tej sprawie więc nie wiń mnie za to. Mogłeś mu dać jakieś 10/2 to by nie było tematu tak w ogóle 

No i dalej wiekszosc jest na tak w stosunku 5:3, bo tacy grajkowie jak on podpisuja takie umowy, tak jest w RL, tak jest u nas, tylko Ty tu cos swirujesz bo sie napaliles na niego i probujesz tworzyc precedens, ze gosc po 10 meczach na poziomie NBA ryzykuje pewna umowe, bo jego agent podrzuci komus filmik z jego akcjami.

I nie, nie moglem mu dac 10/2, poczytaj o non birdach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LAF napisał(a):

To był ŻART 

Chodzi o to, że agent się orientuje czy ktoś jest na niego chętny za więcej niż 9.6 / 4

Moze sie orientuje, a moze agent za chwile bedzie wynajmowal mieszkania w Lipnie, wkurwiony Goodwin go zwolnil bo stracil cos, o czym marzyl od dziecka, bo okazalo sie ze nikt nie byl chetny, nie ma tez kontraktu od Warriors i Goodwin idzie do pracy na kasie.

Na prawde juz EOT, glosujacy zdecyduja co zrobi Goodwin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reikai napisał(a):

Rada w imieniu Suns(przed Toba) podjela team option Dinnwidiemu za 20 mln. Jak jeden z userow powiedzial im, ze popelnili blad bo przez to nie maja mozliwosci zaoferowaniu maxa np Murrayowi, to wycofano sie z juz podjetej decyzji i te pieniadze zostaly zabrane Spencerowi. Co oznacza, ze ktos(np Ty) moze go podpisac za 5 mln. Co oznacza, ze Spencer przez blad rady zostal okradziony wbrew regulaminowi na co najmniej 15 mln.

Dejounte Murray strasznie nie lubi tej opowieści. To straszne piarowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.