Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

Byku ale nie rób z Lafa bezmyślnego słupa.

Tu może i ma racje, daj mu 1+PO to będzie gitara, a nie liczysz na steal pisząc jak Ely

Wrecz przeciwnie, nie robie z niego bezmyslnego slupa. Raczej wyrachowanego skurczybyka, bo chlop sie napalil na goscia dlatego, ze gra w RL Suns. To jest przeciwienstwo bezmyslnosci, po prostu dziala na niekorzysc gracza bo chce na tym skorzystac, co powinno tu byc raczej zakazane podczas glosowania.

Probuje tworzyc precedens, kiedy kazdy inny two way podpisywal taki kontrakt na luzaku. Sam Jordan podpisal taki kontrakt, a raczej gorszy.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reikai

Właśnie o czymś takim, o czym Ty tutaj piszesz napisałem przy moim Highsmithie w temacie z FA bez komentarzy.

Swojego czasu odrzucono mi długi niski kontrakt dla Allonzo Triera, który chyba kończyłby się dopiero rok temu, za to, że chciałem "za grosze " podpisać swojego RFA.

Aktualnie bez klubu w rl jest mój Kendrick Nunn, za którego proponowano mi swojego czasu 1st picki.

Inny przykład to PJ Dozier - gdzie były długie forumowe kłótnie o to, że ktos chce przystealować z nim na długim kontrakcie.

ja troche nie bardzo rozumiem tu to, że sporo osób boi sie żeby ktos nie przystealował i po prostu woli, zeby taki gracz nic nie zarobił.

Jak dla mnie Goodwin pyta tylko - gdzie podpisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał(a):

Wrecz przeciwnie, nie robie z niego bezmyslnego slupa. Raczej wyrachowanego skurczybyka, bo chlop sie napalil na goscia dlatego, ze gra w RL Suns. To jest przeciwienstwo bezmyslnosci, po prostu dziala na niekorzysc gracza bo chce na tym skorzystac, co powinno tu byc raczej zakazane podczas glosowania.

skoro się napalił + ma capspace to daj mu złożyć ofertę a nie się obruszasz ze nie chce Twojej jałmużnę.

Wolny rynek k**** 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

Tylko tu glosujemy jako agenci Goodwina, a nie jako GM Hornets, to jest ta mala roznica.

nie.

Tu jest c***owy system turowy, Laf by np. chciał dać 8 mln na sezon a nie może bo mu regulamin zabrania- stad jak tak się obrusza to ma racje- bo jak Jordan spadnie to później będzie miał okazje uwolnić swoje negocjacyjne możliwości i zrobić tak, ze Twoja oferta będzie wyglądała jak gowno.

Oczywiscie należałoby to wprowadzić do regulaminu, ze w KAŻDEJ rundzie FA drużyny z capspce mogą zaoferować ofertę- ale to się nie stanie, bo Rada jest zajęta upierdalaniem drużyn które prowadzą (rok temu Cavs, w tym roku Suns) zamiast dbaniem o sens rozgrywki.

A ja to se mogę pisać, bo i tak Spółdzielnia i elo, ale spójrz na moje posty sprzed 5 lat i dojrzysz ze od razu rzucałem pomysły, które teraz uchodzą za zbawienne dla rozrywki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

a propo tych graczy, którzy są w naszym zespole i można im wcześniej złożyc ofertę via przykładowy Goodwin, powinna być możliwość obietnicy przez innych zaoferowania lepszego kontraktu. 

znowuż, mamy odzworowywać realizm, a nie steale z dupy

W sumie dobre rozwiązanie. Jeżeli ktoś obieca, że przebije to na przykład dwukrotnie/trzykrotnie to powinien móc odrzucić.

Obiecująca osoba, jeżeli sama nie zaoferuje w odpowiedniej turze, to ma dopisywanego tego gracza w ofertach na pierwszym miejscu z automatu a jeżeli na przykład nie ma miejsca w składzie to musi je zrobić. Da się zmusić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież każda drużyna z capspace może rzucać oferty w każdej turze - co ty gadasz Qcin ;)

Przypomnę również, że Rada od dwóch sezonów nie prowadzi drużyn tylko są od tego inne osoby ;) ale najprościej jest obwinić za wszystko Radę

To że daliśmy opcję zaproponowania kontraktu w 1 turze dla swoich FA jest również wynikiem wielu dyskusji które się tu działy

Czy system jest idealny? nie

Czy będą robione poprawki przy okazji kolejnego sezonu? Na pewno

Ale skąd mielibyśmy widzieć czy coś działa, czy nie bez wprowadzenia tego i zweryfikowania - to się właśnie dzieje i nawet jeśli jeden czy dwóch zawodników podpiszą gorsze umowy to co?

Rozmawiałem z @LAF o tym na priv - tak jak w NBA wrzucili kupe hajsu przy umowie telewizyjnej i takie tuzy jak Mozgov czy Deng dostali hajsy życia za nic, tak i u nas czasem może być jakiś umowny dysbalans, ale nadal uważam że nie ma idealnego rozwiązania a zmiany które są wprowadzane z każdym rokiem działają coraz lepiej.

24 minuty temu, człowiek...morza napisał(a):

a propo tych graczy, którzy są w naszym zespole i można im wcześniej złożyc ofertę via przykładowy Goodwin, powinna być możliwość obietnicy przez innych zaoferowania lepszego kontraktu. 

znowuż, mamy odzworowywać realizm, a nie steale z dupy

 

2 minuty temu, Tecu napisał(a):

W sumie dobre rozwiązanie. Jeżeli ktoś obieca, że przebije to na przykład dwukrotnie/trzykrotnie to powinien móc odrzucić.

Obiecująca osoba, jeżeli sama nie zaoferuje w odpowiedniej turze, to ma dopisywanego tego gracza w ofertach na pierwszym miejscu z automatu a jeżeli na przykład nie ma miejsca w składzie to musi je zrobić. Da się zmusić.

zgoda i zgoda - właśnie po to wprowadziliśmy te opcję, żeby nie tylko dać możliwość podpisywania swoich FA, ale też właśnie zmusić trochę społeczność do podsunięcia usprawnień, na które nikt by nie wpadł, jakby taki pomysł był tylko dyskusyjny

teraz przynajmniej widać co i jak i będzie można to odpowiednio doprecyzować 

aczkolwiek - steale z dupy też się zdarzają - przykład Brunsona któremu ja zaoferowałem 15/3, które Sota wyrównała a potem jeszcze LBS na tym skorzystał, mimo, że był grubo poniżej swojej wartości 

ale też w drugą stronę - vide odrzucenie kontraktu przez Oladipo, przez co później nigdy więcej nie powąchał ani połowy z kasy którą mógł podpisać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LAF napisał(a):

Oj @Reikai totalnie nie trafione argumenty 

Napisze raz jeszcze , ale to już pobrać ostatni 

a ) wziął tyle w realu bo Wash musieli zrobić cut Bartona aby mógł dalej być u nich czyli musieli płacić im obu naraz bo kończył się TW Jordana a Ty kogo tam będziesz cutowal aby wziął Jordana ? Ja widzę 3 wolne spoty u Ciebie jeszcze na ten moment 

b ) Jordan nie mógł iść na FA bo gówno by dostał w realu a teraz zespoły maja cap space a nawet te exception 10/2 mogą dać co jest lepszy niż te Twoje 9,6/4

c ) piszesz , że Jordan po tym jak otrzymał od Ciebie ofertę powinien całować stopy GMa a Ja uważam , że w tym momencie agent jego montuje mixtape i rozsyła do innych drużyn NBA 

d ) sprawdziłem i nie tylko Ty mu złożyłeś ofertę w trakcie FA a jeszcze inne zespoły więc gdyby nie u Ciebie podpisał to by podpisał gdzieś indziej także kolejny argument obalony

@Alonzo czyli rozumiem , że mogę liczyć na Twój głos w sprawie pay cuta  jakiegoś w trakcie FA jak dam mniej niż inni , zgadza się ? 

Faktycznie eot bo stosujesz podwójne standardy tworząc precedens działając na korzyść Hornets, a nie jako agent Goodwina.

Tam nie mógł iść, tam może, wszyscy byli biedni a teraz po miesiacu gry w tankerze dostanie 10 milionowvblablabla. Ķijow w 3 dni Mordo.

Pokaz mi przykład taki jak Goodwina który słucha agenta bo ten obiecał mu 8 zer po miesiącu gry w tankerE, zamiast podpisać z macierzystym klubem, albo skończ świrować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Reikai napisał(a):

Faktycznie eot bo stosujesz podwójne standardy tworząc precedens działając na korzyść Hornets, a nie jako agent Goodwina.

Tam nie mógł iść, tam może, wszyscy byli biedni a teraz po miesiacu gry w tankerze dostanie 10 milionowvblablabla. Ķijow w 3 dni Mordo.

Pokaz mi przykład taki jak Goodwina który słucha agenta bo ten obiecał mu 8 zer po miesiącu gry w tankerE, zamiast podpisać z macierzystym klubem, albo skończ świrować.

Bylu, co Ty pierdolisz xd

Swiaty begm i światy rl NBA to dwa różne światy, trzymanie się tego co jest w realu względem tego co jest tutaj to jest abstrakcja- u nas sytuacja wielu drużyn i wielu graczy wyglada zgoła inaczej niż w realu - jeśli w realu byłby ktoś kto chciałby dać 10 baniek Goodwinowi to Goodwin by poszedł tam.

Te światy się już dawno rozjechały, stad może Karpik pisać o 9/2 dla NWA bo możliwe ze w realu to najlepsze co by dostał, tutaj może być tak ze jest chętny by mu dać 30/2 np. Ale regulamin zabrania składania takich ofert

W BEGM można pewnymi rzeczami się kierować które w realu występują, ale całościowo trzeba brać poprawkę na to, ze u nas historia potoczyła się zgoła inaczej- oferując gowno kontrakt Goodwinowi (nie wiem kto to tbh)- gdy jest jakiś ultrafan jego talentu w begm mógłbyś odpuścić i pozwolić Lafowi złożyć kontrpropozycje i wtedy się mierzyć.

//

Szulim, sorry ale Twoich tłumaczeń  to aż zal czytać, c***a się znasz niestety i jesteś leszczem pod względem NBA, a robisz z siebie alfę i omegę, za każdym razem robiąc tylko pod siebie - dosłownie i w przenośni- Twoja wiedza i neutralność jestbwidoczna po tym jak poprowadziłes każdy zespół który nie był Twoim- jakbyś sie ograniczył do wrzucani terminów i ponagleń uczestników do głosowań to byłbyś goat, z reszta ni c***a sobie nie radzisz- sorry

//

No i na koniec Alonzo - kolejny z żebroGMow, wieczny płacz o to by moc podpisać taniej, wieczny zal o to, ze nic nie osiągnął, ciągle narzekania o to co mu sie należy a mu dać nie chcą.

//

Farsa FArsa FARsa FARSa FARSA

a potem płacz ze kumate osoby nie chcą dołączyć do gry, jak robicie tutaj gownocontent z gownoargumentami, zasłaniając sie c***ometeryka z gwiazdbasktu.

Ilu tu ma jaja ? 4?5? 

Reszta pionki

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qcin_69  zapraszam do Rady jak takis mocny w gębie ;) 

a z ciekawości? Jakie zespoły jeszcze prowadziłem bo wychodzi tu jakaś liczba mnoga, a poza Utah to w beGM nie mam doświadczeń innych zespołów jak inni ;) 

jesli mówisz o zespołach roto, simce czy fbx to co innego i nie wiem co tu chcesz porównywać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

Bylu, co Ty pierdolisz xd

Swiaty begm i światy rl NBA to dwa różne światy, trzymanie się tego co jest w realu względem tego co jest tutaj to jest abstrakcja- u nas sytuacja wielu drużyn i wielu graczy wyglada zgoła inaczej niż w realu - jeśli w realu byłby ktoś kto chciałby dać 10 baniek Goodwinowi to Goodwin by poszedł tam.

Te światy się już dawno rozjechały, stad może Karpik pisać o 9/2 dla NWA bo możliwe ze w realu to najlepsze co by dostał, tutaj może być tak ze jest chętny by mu dać 30/2 np. Ale regulamin zabrania składania takich ofert

W BEGM można pewnymi rzeczami się kierować które w realu występują, ale całościowo trzeba brać poprawkę na to, ze u nas historia potoczyła się zgoła inaczej- oferując gowno kontrakt Goodwinowi (nie wiem kto to tbh)- gdy jest jakiś ultrafan jego talentu w begm mógłbyś odpuścić i pozwolić Lafowi złożyć kontrpropozycje i wtedy się mierzyć.

Ale ja się nie odnoszę tylko do samego Goodwina w RL, tylko do każdej innej takiej sytuacji.

Głosujemy tu jako agenci zawodników.

Jordan Goodwin dostał two way od Wizards, bo palił pierwsze skręty z Bealem i jest jego przyjacielem od dzieciaka.

Jordan Goodwin pogral trochę pod koniec sezonu w tankerze i dostał prawdziwy gownokontrakt, gorszy niż odemnie w RL, niegwarantowany za mniejsze pieniądze.

Każdy inny two way w poprzednich offseasonach podpisywał jeszcze gorsze 1+1 TO i sie cieszy, że może chociaż rok pogra w NBA I jak okaże się bustem(Ty nie wiesz kim jest, Ronnie nie zauważył ze był u mnie w rotacji), to przynajmniej wyrwie dupeczki na wspólne foty z Lebronem. Ewentualnie, Podpisuje gowno kontrakt, gorszy niż mój i płaczę mamie ze nie mieli indyka na święta, a dziś gra w NBA. Sprawdziłem poprzednich two way z poprzednich lat u nas - każdy klepał 1+1 TO lub te kontrakty z non birdow, co też zaoferowałem.

Natomiast LAF chce żeby rozmowa z agentem wyglądała tak:

- Ty, mam plan.

- jaki?

- sprytny k****. Odrzuc gwarantowane 9 milionów od drużyny ktora w Ciebie uwierzyła. Kto wie, może za parę dni ktoś się zgłosi i dostaniesz 10 milionów, w końcu nikt Cie nie zna tutaj nawet z innych GMów,  ale może ktoś się napali. Wyślę mixtape twój do gmow,  może ktoś zacznie ogarniać kim jesteś.

- A jak nie dostane?

-halo?

-halloooo?

Tu nie chodzi o samego Goodwina, a sam schemat działania gosc po two way-> co się dzieje dalej.

Dam sobie rękę ujebać ze nigdy taki gosc w RL nie odmawia umowy w imię ruletki, bo "wyślę mixtape do innych gmow" lmao.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LAF napisał(a):

 - Słuchaj mam 9,6/4 od GSW co uważasz ? 
 

- Poczekaj chwilę , wyśle mixtape do innych może ktoś da Tobie 10/2 a jak nie to wtedy podpiszesz z nimi 

- Super pomysł 

Juz pomijam absurdalność jakiś mixtapeów, ale wtedy Goodwin mówi mu:

- A jak Warriors wycofają się z tej umowy to co? Mam iść do Walmartu na kasę pracować, albo znowu na two way siedzieć? Nie wiem czy chce tak ryzykować. Jak musisz wysyłać jakieś filmiki z moimi akcjami, to tak średnio chyba mnie cenią. Ktoś był w mojej sytuacji na moim poziomie i dostał te 10 baniek? Nie? O jaką szkoda.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LAF napisał(a):

W sensie , że Jordan musi podjąć od razu decyzje ? Nie może poczekać pare dni aby agent mógł wykonać telefony ? 
 

A może GM podpala kartkę na, której zapisane jest 9,6/4 i może podpisać dopóki nie spali się cała inaczej oferta nieważna ? A w tle dla podbicia sytuacji leci Płomień 81 hue hue

A sorry Płomień 9,6 hue hue

A moze nie smieszkuj juz bo meczysz. Zostala wprowadzona zasada o przedluzaniu swoich FA w 1 turze, wiec nie win mnie ze Jordan musi podjac teraz decyzje co robi, czy bierze gwarantowany hajs, czy ryzykuje ze agent zalatwi mu wiecej, bo podesle filmik z mixtapem kilku klubom i moze ktos sie skusi, a moze zostanie z niczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał(a):

Czy tu jest jakaś dyskusja, czy gościu który ostatnie 10 meczów ubiegłego sezonu kończył ze statami 11-5-5, bierze w ciemno 4-letnie minimum bez sprawdzania rynku, które może równie dobrze zarobić w Chinach?

Ty, ale wiesz ze Ty podpisales lepszego Alvarado na gownokontrakcie kontrakcie i slowem sie nie odezwales, ze dales mu jalmuzne?

3 letnie minimum*
I wiadomo, kazdy woli grac w Chinach niz w NBA, nawet za podobne pieniadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.