Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, january napisał(a):

W sensie usunąłeś mój post, który miał być ostatni

Usunąłem post, w którym nazwałeś drugiego usera przygłupem, usunąłem też post, w którym tenże user nazywa Ciebie przygłupem. Spamujesz w tym temacie nazywając ludzi przygłupami oraz śmieciami i zaraz będę usuwał kolejne Twoje nic nie wnoszące posty. Trzymam Cię za słowo, że będzie to Twoja ostatnia tego typu aktywność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał(a):

Do Ciebie przed ignorem (akurat mi się ten post wyświetliło teraz więc masz odpowiedź na EoT.)

January daj pełna listę ignorow jak możesz, bo wychodzi na to ze jak nie ma cytatu to widzisz tylko swoje wypowiedzi na forum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał(a):

Dobra widzę, że możliwość celowego wypaczenia rozgrywki i sterowania kukielkami  pod siebie w radzie dala ci poczucie supermocy i próby zabawy w Boga wzmocniona funkcja moda, gdzie post o głupocie zignorowales, ale mój selektywnie usunales, baw się dobrze.

Usuwanie postów w których się kogoś wyzywa = zabawa w Boga.

Aż się największy inby w historii begm przypominają:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, january napisał(a):

Trudno by była cisza po największym przekręcie w historii begm, który na zawsze całkiem wypaczyl rozgrywki.

Zwłaszcza, gdy begmowy nieudacznik na tej kanwie jeszcze sobie próbuje leczyć swe kompleksy szukając kolejnej ofiary do swych ataków i uwielbianego przez siebie zaszczuwania.

Stwierdzenie ze nie umiesz się pogodzić z porażka to zaszczuwanie ? 
 

Karpik szkoda ze nie przeczytałeś dobrze mojego postu bo nazwałem tam przygłupem siebie jedynie a nie kogos. Napisałem odpowiedz dość kulturalnie i nikogo nie obraziłem a i tak usunąłeś ale już trudno. 

ogolnie nie chce mi się powtarzac ale chyba widać gołym okiem kto leczy sobie kompleksy i kto jest nieudacznikiem, który od miesiąca wylewa swoje frustracje na wszystkich dookoła. 
 

ps jestem w radzie tylko dlatego ze nikt nie chciał tam być, Szulim został w pewnym momencie sam i mnie prosił z siedem razy zanim się zgodziłem  a i tak wlasciwie nic tam nie robie wiec chętnie zwolnię to miejsce ochotnikowi jak ktoś jeszcze uważa ze jestem uprzywilejowany i chroniony przez radę. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LAF ochłoń juz z tym Goodwinem i uspokój swój namiot na samą myśl o grze w Suns. Pokaz mi którzy two way grajkowie grający w RL tankerze u nas nie podpisywali non birda, tylko oczekiwali 8 zer latem po miesiącu przyzwoitej gry w tankerze lub przestań narzucać narracji na niekorzyść gracza, bo marzy ci się oferta dla niego niezgodna z realiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ernie9005 napisał(a):

@Reikai Goodwin jest legitnym back upem na PG i juz nie jest zadnym two way grajkiem w tankerze, to sporo zmienia. 

A wiesz, że jest legitnym na podstawie jego gry post asb przez poltora mieisaca,gdy wizards tankowali. I tylko stąd.

Powtórzę, gość pograł chwile w NBA w tankerze, a LAF robi z niego co najmniej goscia z 5 letnim stażem który udowodnił coś w lidze, tylko dlatego bo gra w Suns. Może jest legitny, a może zaraz będzie w Chinach. Tacy goście nie ryzykują czekając na FA, tylko biorą gwarantowane pieniądze na lata od macierzystych klubów. Wiesz ilu grajkow grało fajnie przez miesiąc w RL tankerze pod koniec sezonu, a potem nigdy nie powachalo parkietu bo im agent powiedział, że dostaną 10 milionów za ten miesięczny performence?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadrobilem teraz reszte.

Miski prosze was. Jestem pierwszy do przyjemnego czytania ostrych dyskusji, cisniecia sobie po skladach, nawet personalnie od slabych GMow, wypominania slabych wymian czy decyzji. Piosenka na dzis z dziecinstwa: Fu - Dystans.

Ale dajcie sobie siana z tym cisnieciem od c***ow i innych takich, bo z jakiegos powodu dostalem tu na nieswiadomce moda, potem takie posty sa zglaszane, mi wyskakuje cos, nie jestem w stanie tego usunac i mi swieci na czerwono, wkurwia mnie to i nie wiem co z tym zrobic. Zamiast c***ow napiszcie drugiej osobie, ze ma kiepska grzywke i jest gitara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał(a):

Aha, czyli :

ktorys raz w ciągu ostatnich 3 miesięcy odwalacie maniane z decyzjami rady  typowo na korzyść Dallas. -> Zwróć uwagę->

naprawione na korzyść wszystkich a nie Dallas

1 minutę temu, january napisał(a):

Aha, czyli :

zostań po raz  enty obrażony przez usera leczacego swe kompleksy -> zwróć uwagę bez bluzgania co ten user  odwala ->

najpierw przyjebałeś się do LBS, a dodatkowo uwaga nie była bez bluzgów tylko z personalną wycieczką, na co Ronnie akurat odpowiedział bardziej rozsądnie

2 minuty temu, january napisał(a):

Twój post zostaje usunięty przez GMa Dallas -> nie podoba Ci się to 

nie tylko twój post więc nie gadaj głupot + równie dobrze mógł to usunąć Reikai, Ely czy ktokolwiek inny bo post i tak był zgłoszony do moderacji bo zawierał personalne wycieczki

4 minuty temu, january napisał(a):

 

Ok, zamknięty temat dla mnie.

cieszę się, bo szukasz dziury w całym tworząc inną rzeczywistość, szukając spisków, ochronek i nie wiem czego jeszcze 

w sumie mogłeś dodać, że za wszystkim swoi @Qcin_69 i spółdzielnia bo to pasowałoby do tych wypowiedzi wziętych z 4liter

EOT!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LAF napisał(a):

Aha

Czyli agent Jordana nie rozsyła ofert do innych zespół z zapytaniem czy ktoś by go nie chciał w swoim zespole ? 
 

U nas agent ma skrępowane ręce więc to wyglada jak trochę zmuszanie graczy do brania słabych ofert bez testowania rynku. 
 

Nie było by tematu gdy głosu szły za QO / odrzuceniem a tutaj ludzie nie wiedzieć czemu dają na tak

Nie zdazyl rozsylac zadnych ofert, bo Warriors podbili do niego i mowia: Hej, zostawiamy Cie, wierzymy w Ciebie i chcemy dac Ci wieloletni kontrakt, bo wierzymy ze sie rozwiniesz. Tak, na pewno wzialby QO albo odrzucil, gosc ktory nie gral praktycznie jeszcze w NBA zamiast wziac gwarantowany kontakt na lata, lmao. Przesledz sobie historie innych takich grajkow, ktorzy byli na two way. Kazdy z nich byl  tu klepany z automatu jako tak, agent ktory mowi mu ''wiesz co, nie bierz tych gwarantowanych lat w NBA pomimo tego, ze takich jak ty jest 200 i kazdy marzy by byc na twoim miejscu, wez poczekaj do lata moze ktos da Ci 10 milionow po tym, jak miesiac grales w rotacji NBA bez przerwy'', nadaje sie na bycie agentem ubezpieczeniowym w Szczyrku.

Na tym polega nowa 1 tura tutaj, podpisywaniu swoich FA na tej zasadzie jak w RL. Zawsze mogl dostac jakies dziadowskie 1+1 TO i za rok byc poza NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał(a):

A on na to

A to czemu nie grałem w PO skoro we mnie wierzycie ? 
 

I napewno pała miłością do zespołu do, którego dołączył w trakcie RS 

Kazdy gosc, ktory z two way otrzymuje oferte gwarantowanych pieniedzy na lata w NBA, do tego z PO jest wdzieczny klubowi i pala do niego miloscia. Tak bylo jest i bedzie, nie wiem co Ty za precedens probujesz tu tworzyc. Tzn wiem, gosc jest z Suns = powinien dostac maxa wedlug Ciebie, ale nie tworzmy tu absurdow, wystarczy przesledzic historie podobnych do niego, kazdy bierze gwarantowane pieniadze od klubu ktory go wylowil i dziekuje, a nie slucha agenta ktory mu mydli oczy 8 zerami w lato, bo pogral miesiac na poziomie.

Nie grales w PO, bo twoj glupi GM dowiedzial sie ze nie mozesz grac w PO jako two way juz po napisaniu opisu pierwszej rundy, sam wiesz ze mial wtedy zawirowania zyciowe i walil wode, sam wiesz mlody bo latales mi po flache do zabki

Nie grales w PO, bo moglismy na tamten moment dac Ci tylko 1+1 TO, a chcemy zapewnic Ci stabilizacje na lata, zebys mogl latem spokojnie trenowac, a nie martwic sie czy bedziesz mial umowe. W dodatku przypominam, ze miales kontuzje i teraz latem tez Cie kolano boli, dlatego w SL wypadles po polowie meczu do konca. Trenuj mlody, do rehabilitanta raus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LAF napisał(a):

Czyli Jordan albo podpisujesz albo podrę i nie masz po co wracać z testowania rynku 

Tak brzmi dalsza cześć tej rozmowy ?

Meczysz juz bule.

Przesledz historie two way u nas i w RL, to jaka umowe podpisal sam Goodwin(gorsza niz u nas), zobacz ze wszyscy tacy goscie podpisuja umowe z macierzystymi klubami taka, jaka im ja oferuje albo gorsza. Zaden z nich z jakiegos powodu nie sluchal agenta, ktory mu obiecywal 8 zer na koncie, dlatego ze gral w RL tankerze przez miesiac w rotacji. Zwlaszcza, jesli nazywasz sie Jordan Goodwin, dostales two way kontrakt w NBA dlatego, ze przyjaznisz sie od dzieciaka z Bradleyem Bealem(co za przypadek! korupcja, nepotyzm, kolesiostwo w tych Wizards), takich jak Ty, gosci na two way ktorzy zaraz wylatuja w NBA jest dwustu, a jak ktorys dostaje gwarantowany kontrakt(od druzyny, ktora podpisala Cie bo Beal nas o to prosil, lol) to dzwoni do mamy z placzem, ,mom we made it, we didnt have anything. Ty probujesz tu wmawiac, ze tacy goscie odrzucaja gwarantowany kontrakt NBA(!) na 4 lata(!), po miesiacu gry w NBA w rotacji w RL tankerze(!), z PO(!) bo agent mu powiedzial ze moze ktos mu da latem wiecej.

Blagam, to nigdy nie mialo miejsca w historii dlatego nie probuj tu swirowac i tworzyc precedensu. Nie kazdy agent, to agent Noeala i Schroedera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Reikai napisał(a):

Kazdy gosc, ktory z two way otrzymuje oferte gwarantowanych pieniedzy na lata w NBA, do tego z PO jest wdzieczny klubowi i pala do niego miloscia. Tak bylo jest i bedzie, nie wiem co Ty za precedens probujesz tu tworzyc. Tzn wiem, gosc jest z Suns = powinien dostac maxa wedlug Ciebie, ale nie tworzmy tu absurdow, wystarczy przesledzic historie podobnych do niego, kazdy bierze gwarantowane pieniadze od klubu ktory go wylowil i dziekuje, a nie slucha agenta ktory mu mydli oczy 8 zerami w lato, bo pogral miesiac na poziomie.

Nie grales w PO, bo twoj glupi GM dowiedzial sie ze nie mozesz grac w PO jako two way juz po napisaniu opisu pierwszej rundy, sam wiesz ze mial wtedy zawirowania zyciowe i walil wode, sam wiesz mlody bo latales mi po flache do zabki

Nie grales w PO, bo moglismy na tamten moment dac Ci tylko 1+1 TO, a chcemy zapewnic Ci stabilizacje na lata, zebys mogl latem spokojnie trenowac, a nie martwic sie czy bedziesz mial umowe. W dodatku przypominam, ze miales kontuzje i teraz latem tez Cie kolano boli, dlatego w SL wypadles po polowie meczu do konca. Trenuj mlody, do rehabilitanta raus.

Byku ale nie rób z Lafa bezmyślnego słupa.

Tu może i ma racje, daj mu 1+PO to będzie gitara, a nie liczysz na steal pisząc jak Ely

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.