Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, kuba2419 napisał:

Tylko że u nas NAW dostał już ofertę przedłużenia od Grizz rok temu, chciałem go zostawić ale jeżeli stwierdził że jest w stanie wyciągnąć rok później więcej, ja niestety więcej niż te 24/4 które mu oferowałem dać nie mogłem. Tutaj nie było tak że się szwedal z klubu do klubu bo nikt nie chciał mu płacić.

Także tutaj sytuacja wygląda troszkę inaczej, myślę że NAW chce po prostu więcej kasy wyciągnąć a te 9/2 to jest krok w tył jeżeli chodzi o oferty niż to co miał na stole sezon temu.

Tamten temat ma w tytule - BEZ KOMENTARZY, @Alonzo Ty też fajnie jakbyś nie pisał w wątku z zeszłego roku.

No, Dennis Schroeder też odrzucał złote góry od Lakers, a potem podpisywał za minimum. Z powodu jednego błędu nie należy popełniać kolejnego, mamy namacalny dowód na to, że NAW chce grać za 9/2 w zespole, który oferuje mu rolę PoA i secondary/tertiary ballhandler, u mnie dostaje identyczną rolę i pieniądze jakie szybko zaakceptował w realu. Nie wydaje mi się, żebyśmy dysponowali lepszą wiedzą od tego co siedzi w głowie NAW, od samego NAW.

 

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

Tamten temat ma w tytule - BEZ KOMENTARZY, @Alonzo Ty też fajnie jakbyś nie pisał w wątku z zeszłego roku.

No, Dennis Schroeder też odrzucał złote góry od Lakers, a potem podpisywał za minimum. Z powodu jednego błędu nie należy popełniać kolejnego, mamy namacalny dowód na to, że NAW chce grać za 9/2 w zespole, który oferuje mu rolę PoA i secondary/tertiary ballhandler, u mnie dostaje identyczną rolę i pieniądze jakie szybko zaakceptował w realu. Nie wydaje mi się, żebyśmy dysponowali lepszą wiedzą od tego co siedzi w głowie NAW, od samego NAW.

 

Ale też nie ma sensu aby NAW już w I turze podpisywał 9/2, jak chce przetestować rynek to poczeka i sprawdzi. U nas to troszkę inaczej wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Alonzo napisał:

Orlando Magic

RFA:

1. Immanuel Quickley

Quickley i Okeke, to gracze, którzy u nas zostali wybrani w II rundach draftu (w rl w I rundach). Dziwnym trafem moi gracze grają w playoffs w BeGM gorzej niż niegrający w ogóle gracze moich przeciwników, dlatego bonusy za osiągnięcia w playoffs BeGM to bardzo dobry wyznacznika wartości moich zawodników i zamierzam takie bonusy stosować częściej przy umowach graczy. Chciałbym tez dać Quickleyowi długą umowę, by gracz czuł sie u mnie pewnie dostając sowitą wypłatę i pewność stabilizacji (PO, TK).

 

 

Quickley, the runnner-up for the most recent Sixth Man of the Year Award, is a serviceable backup guard who can rise to the occasion when asked, but he wants to be paid like a superstar.

“He is going to want nine figures,” one league executive told Heavy Sports. “That’s for four years. I can’t say the Knicks will go that high but they might have to. He is not a guy you want to send to restricted free agency.”

This means that Quickley wants a contract of at least four years, $100 million, the same contract Portland Trail Blazers guard Anfernee Simons signed a year ago. Simons averaged 17.3 points per game in the year leading up to his big extension.

2 minuty temu, kuba2419 napisał:

Ale też nie ma sensu aby NAW już w I turze podpisywał 9/2, jak chce przetestować rynek to poczeka i sprawdzi. U nas to troszkę inaczej wyglada.

tym bardziej, ze rynek guardow jest bardzo ubogi w tym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kuba2419 napisał:

Ale też nie ma sensu aby NAW już w I turze podpisywał 9/2, jak chce przetestować rynek to poczeka i sprawdzi. U nas to troszkę inaczej wyglada.

Ale skoro w realu on tak nie chciał zrobić i szybko podpisał 9/2 z Wolves, to może jest mu po prostu dobrze w zespole, który wreszcie chce na niego stawiać? Powtarzam, nikt nie wie od NAW lepiej tego, co się w głowie NAW. Nawet użytkownicy forum e-nba.pl.

Teraz, Alonzo napisał:

To można zmienić w temacie na bieżący sezon lub zmodyfikować bez ram czasowych.

To może po prostu przeklej tego posta do nowego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, karpik napisał:

Ale skoro w realu on tak nie chciał zrobić i szybko podpisał 9/2 z Wolves, to może jest mu po prostu dobrze w zespole, który wreszcie chce na niego stawiać? Powtarzam, nikt nie wie od NAW lepiej tego, co się w głowie NAW. Nawet użytkownicy forum e-nba.pl.

Tylko tutaj jest jeden czynnik który może zmienić to co dzieje się w głowie NAWa, dostał już ofertę 24/4 więc dlaczego miał by brać od razu gorsza ofertę bez sprawdzenia rynku? W RLu nikt mu chyba nie zaoferował żadnego przedłużenia więc normalne że wziął bezpieczne pieniądze, u nas dostał już ofertę wyższa i dłuższa niż to marne 9/2😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

Rzeczywiście w praktyce ten brak kontrofert jest beznadziejny dla graczy, którzy dostaną mniejsze oferty. Z automatu będę głosował wszędzie na nie, bo dopóki nie zobaczę, co oferuje im rynek, to głosowanie w ciemno jest bez sensu,

Tu pełna zgoda. Podpisywanie w ciemno ma się nijak do interesów gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Quickley w realu chce ~25/30mln na sezon, ale w begm ma grać za 15 bo Orlando wypatrzyli go w drafcie ✅ 

Okeke ma grać za 5 mln na sezon - czyli za 40% MLE bonistnieje możliwość kontuzji

 I tu i tu ode mnie NIE i to głośne, bo 15 mln na sezon to teraz dostają gracze z końca rotacji, a nie topowi rezerwowi ligi, sorry Alonzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

Czyli Quickley w realu chce ~25/30mln na sezon, ale w begm ma grać za 15 bo Orlando wypatrzyli go w drafcie ✅ 

Okeke ma grać za 5 mln na sezon - czyli za 40% MLE bonistnieje możliwość kontuzji

 I tu i tu ode mnie NIE i to głośne, bo 15 mln na sezon to teraz dostają gracze z końca rotacji, a nie topowi rezerwowi ligi, sorry Alonzo

no a trzymając się porównań do Miami to......

przecież tam cały czas odchodzą ich wychowankowie, jeśli tylko dostaną lepszy hajs na rynku, via choćby z aktualnych wakacji Vincent i Struś.

także albo rybki albo akwarium. albo całe miami. albo żadne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, człowiek...morza napisał:

no a trzymając się porównań do Miami to......

przecież tam cały czas odchodzą ich wychowankowie, jeśli tylko dostaną lepszy hajs na rynku, via choćby z aktualnych wakacji Vincent i Struś.

także albo rybki albo akwarium. albo całe miami. albo żadne

nie chce mi się wierzyc by gracze wybierali najlepsze finansowo oferty zamiast grać półdarmo dla drużyny która ich wybrała w drafcie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.