Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Nazwisk jest całkiem sporo i nawet, jeśli sam LAF nie widzi w żadnym z Nich potencjału do budowy drużyny, chociaż mamy liście tak uznane nazwiska jak Irving, Leonard, Zion, Brunson, Myles Turner, Randle, Porzignis itd to przecież podpis któregoś z Nich mógł posłużyć jako asset do wymiany. 

Przykładowo GM Pacers sam wykorzystał sześć slotów do złożenia oferty, więc ja tu widzę sprzeczność w podejściu do własnego klubu, a klubu kolegi. Nie bardzo wiem co zyskał LAF nie uderzając po absolutnie żadne nazwisko. Stracił nie tylko możliwość złożenia ofert jakichkolwiek, ale też szans na reoferty. Hornets byli największym graczem na rynku i nie zrobili nic. 

W sumie Hawks i @MMM2121 mający ponad 50mln też nie złożył ofert. Mnie to po prostu dziwi, ale może nie dostrzegam jakiejś większej myśli w tym.

Camby ja nie mam swojego picku przez nastepne 4 sezony, co miałem wiec zrobić i czemu porównujesz moja sytuacje do hornets, gdzie graja jacys dwudziestolatkowie i Markieff morris ? 
 

to samo robili rok rocznie w realu spurs, czy inni tankerzy, jazz podpisują sobie clarksona zamiast iść po gwiazdę, wiec ja serio nie rozumiem zdziwienia twojego oraz Januarego. Byłbym lafem to rzuciłbym duże roczne kontrakty veteranom którzy nie maja zbyt mocnego impactu, ale graja w realu w dobrych teamach i tradowalbym nimi w trade deadline. Dla lafa za wczesnie by atakować kogokolwiek i słusznie zrobił imo. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2023 o 15:57, MarcusCamby napisał:

W sumie Hawks i @MMM2121 mający ponad 50mln też nie złożył ofert. Mnie to po prostu dziwi, ale może nie dostrzegam jakiejś większej myśli w tym.

Byłem prawie pewny, że oni zaatakują Wigginsa. Akurat w Hawks to niewiele trzeba, by zrobić naprawdę ciekawy team. Dokładasz Wiggins+KCP na przykład z FA, na których kasa spokojnie jest i ta piątka Murray-KCP-Wiggins-Wembanyama-WCJ już wygląda naprawdę solidnie. Obok Iveya jeszcze wzmocnić ławkę, poszukać jakieś wymiany może Warrena do jakiegoś tankera za rolesów i można pograć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2023 o 13:59, ozzy110 napisał:

Czemu? Da mu ktoś z was maxa za rok? A jak nie teraz to przy podjęciu opcji rzuciłbym mu supermaxa na 4+1, 8%, dodatkowy rok. Same plusy a podejmując opcję da szansę na wzmocnienie drużyny w lato 2024. Gość z wartościami rodzinnymi, spokój, zaufanie i to, że ani razu nie myślałem o oddaniu go nawet gdy mu nie szło. 

ja będę ZA.

Jestem przeciwnikiem traktowania graczy jak głupich tępych mudżinuff czy tam białasuff, pazernych tylko na $$$$$ bez jakichkolwiek sportowych ambicji.

GM Pistons wykazał się zaufaniem do gracza, więc dlaczego Lauri miałby być teraz skończonym ch##jkiem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tecu generalnie teraz zobaczyłem to extension dla Maxeya i powiem Ci, że musisz sobie zaktualizować stawki:) Biorąc pod uwagę, że to extension i stawki za rok będą jeszcze wyższe, to zaoferowałeś mu kontrakt na poziomie tego co w RL NBA dostał Jakob Poeltl. W RL NBA to by się skończyło niezłymi dymami ze strony zawodnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

@Tecu generalnie teraz zobaczyłem to extension dla Maxeya i powiem Ci, że musisz sobie zaktualizować stawki:) Biorąc pod uwagę, że to extension i stawki za rok będą jeszcze wyższe, to zaoferowałeś mu kontrakt na poziomie tego co w RL NBA dostał Jakob Poeltl. W RL NBA to by się skończyło niezłymi dymami ze strony zawodnika.

Murray wziął od Hawks bodaj 120/4 choć mógł za rok dostać drugie tyle w zasadzie, więc to też nie jest tak, że stawki są stałe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Murray wziął od Hawks bodaj 120/4 choć mógł za rok dostać drugie tyle w zasadzie, więc to też nie jest tak, że stawki są stałe

Czyli ponad 30 milionów więcej niż Maxey. A i tak czujesz, że Dejounte wziął mniej niż mógł dostać, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Murray wziął od Hawks bodaj 120/4 choć mógł za rok dostać drugie tyle w zasadzie, więc to też nie jest tak, że stawki są stałe

Tu sa inne realia. To ze ktos w rl nie ma kasy na maxa nie oznacza ze w begm ktos nie bedzie mial.

Musisz sypnac groszem zeby wyrwac kogos z czyjegos capholdu. Tak jak bylo mowione wczesniej, ze wiekszosc extension bedzie zanizana i potem gadki ze jest przywiazany do organizacji albo ze dostal taki sam kontrakt w rl nba. Co to ma do rzeczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sylvinho. napisał:

Patrząc historycznie to nie pierwszy już raz Tecu rzuca podobne extension :) 

Może to taktyka na to, żebyśmy klepnęli McDanielsa, bo przy Maxeyu wygląda dobrze:

https://www.hoopsrumors.com/2023/06/extension-candidate-jaden-mcdaniels.html

mimo że mówi się o 25 milionach rocznie przy nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fluber napisał:

Może to taktyka na to, żebyśmy klepnęli McDanielsa, bo przy Maxeyu wygląda dobrze:

https://www.hoopsrumors.com/2023/06/extension-candidate-jaden-mcdaniels.html

mimo że mówi się o 25 milionach rocznie przy nim

W sumie możesz mieć rację. Ja tak na pierwszy rzut oka pewnie niewiele większe extension dla McDanielsa bym bez problemu klepnął.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Reikai napisał:

Ostry atak po Keldona ze strony Kings. Nawet bardzo ostry bym powiedzial.

Tu już na miejscu Bulls bym się bardzo mocno zastanowił czy opłaca się wyrównać taką ofertę szczególnie, że pozostała trójka ich wolnych agentów już dostała bardzo wysokie oferty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.