Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

nie ma szans

Czemu? Da mu ktoś z was maxa za rok? A jak nie teraz to przy podjęciu opcji rzuciłbym mu supermaxa na 4+1, 8%, dodatkowy rok. Same plusy a podejmując opcję da szansę na wzmocnienie drużyny w lato 2024. Gość z wartościami rodzinnymi, spokój, zaufanie i to, że ani razu nie myślałem o oddaniu go nawet gdy mu nie szło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ozzy110 napisał:

Czemu? Da mu ktoś z was maxa za rok? A jak nie teraz to przy podjęciu opcji rzuciłbym mu supermaxa na 4+1, 8%, dodatkowy rok. Same plusy a podejmując opcję da szansę na wzmocnienie drużyny w lato 2024. Gość z wartościami rodzinnymi, spokój, zaufanie i to, że ani razu nie myślałem o oddaniu go nawet gdy mu nie szło. 

Zobacz jakie teraz kwoty idą także podejrzewam, że ktoś za rok Lauriemu bez problemu powinien dać maxa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Sylvinho. napisał:

Zobacz jakie teraz kwoty idą także podejrzewam, że ktoś za rok Lauriemu bez problemu powinien dać maxa. 

Realnie straciłby ok. 12 mln gdyby podjął opcję zamiast wejścia za rok na rynek. Czy to kwota, którą jest w stanie poświęcić? I tak i nie.

Też fakt, że przez pierwsze 5 lat kariery prawie nikt się nim nie interesował. a po rookie umowie nawet nikt nie złożył mu oferty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, MarcusCamby napisał:

O lol, czemu @LAF nie złożyłeś oferty mając 80 mln do wydania?

Bo jak widać jest mądrzejszy od Ciebie. 
 

Najgorsze co Laf mógłby zrobić w tym roku to wpakować się w jakieś kontrakty i walczyć o play-iny w stylu MarcusaCamby.

kręciliśmy z @Reikaibekę ze Laf z taka kasą pewnie zrobi coś szalonego, ale  jednak pokazał klasę. Brawo Laf, wyciągasz wreszcie jakieś wnioski, nie to co kolega wyżej , który Ci coś tam zarzuca. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Bo jak widać jest mądrzejszy od Ciebie. 
 

Najgorsze co Laf mógłby zrobić w tym roku to wpakować się w jakieś kontrakty i walczyć o play-iny w stylu MarcusaCamby.

kręciliśmy z @Reikaibekę ze Laf z taka kasą pewnie zrobi coś szalonego, ale  jednak pokazał klasę. Brawo Laf, wyciągasz wreszcie jakieś wnioski, nie to co kolega wyżej , który Ci coś tam zarzuca. 

Grzeczniej nie można?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ozzy110 napisał:

Czemu? Da mu ktoś z was maxa za rok? A jak nie teraz to przy podjęciu opcji rzuciłbym mu supermaxa na 4+1, 8%, dodatkowy rok. Same plusy a podejmując opcję da szansę na wzmocnienie drużyny w lato 2024. Gość z wartościami rodzinnymi, spokój, zaufanie i to, że ani razu nie myślałem o oddaniu go nawet gdy mu nie szło. 

A czemu miałby Ci robić ulgi 26 latek który wskoczył do top20-30 ligi i liczy na pierwszy max kontrakt ? To że w niego wierzyłeś to jest smieszny argument, dobrze wiesz że nie tak działa lojalność w NBA. 
 

Trafiles mega z Lauri, ale minus tego jest taki, ze teraz musisz za ten progress mu zapłacić, a nie ze jakieś ulgi Ci bedzie robic. Nie chce wspominać już nawet o takich sprawach jak ryzyko powaznej kontuzji podczas tego domniemanego roku który by podjął…. 

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Grzeczniej nie można?

A ty możesz ? Bo zacząłeś zdanie od „o lol!” Wyśmiewając lafa. :) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

A ty możesz ? Bo zacząłeś zdanie od „o lol!” Wyśmiewając lafa. :) 

Słucham? Ja się pytam, czemu LAF mając 80mln do wydania nie składa żadnych ofert, a ty kolejny raz rzucasz się jak prostak.

Kiedy ty nabierzesz, chociaż odrobiny kultury i ogłady?

Jak nie potrafisz normalnie dyskutować, to po prostu zostaw temat.

Decyzji LAF i tak nie rozumiem, ale z Tobą nie będę tego omawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Słucham? Ja się pytam, czemu LAF mając 80mln do wydania nie składa żadnych ofert, a ty kolejny raz rzucasz się jak prostak.

Kiedy ty nabierzesz, chociaż odrobiny kultury i ogłady?

Jak nie potrafisz normalnie dyskutować, to po prostu zostaw temat.

Decyzji LAF i tak nie rozumiem, ale z Tobą nie będę tego omawiał.

napisałeś „o lol!” Na początku swojego zdania, czy nie ? Wg mnie ma to nieprzyjemny wydźwięk, jakbyś patrzył na niego z góry i czuł się w czymś lepszy.  
 

A ja odpisałem  tylko ze widocznie jest mądrzejszy od Ciebie. gdzie widzisz w tym jakiś brak kultury? Wyrażam swoje zdanie, w kulturalny sposób. Nie nazwałem cie cymbałem, napisalem ze Laf jest mądrzejszy. Nie widzę w tym braku kultury. Jak chcesz atakować kogos lolami, to licz sie z tym ze możesz dostać ripostę, a nie ze najpierw zgrywasz smerfa ważniaka a później sie obrażasz jak ktoś ci odpowie w tym samym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Trafiles mega z Lauri, ale to znaczy tylko tyle ze teraz musisz za to mu zapłacić, a nie ze jakieś ulgi Ci bedzie robic. Nie chce wspominać już nawet o takich sprawach jak ryzyko powaznej kontuzji podczas tego domniemanego roku który by podjął…. 

Ale tu kontuzja nic do tego nie ma bo jeśli zdecyduje się skorzystać z tej opcji to od razu rzucam mu przedłużenie 5 letniego maksa tylko startującego od 25-26 a nie 24-25

Tu chodzi jedynie o to czy opóźni o sezon wejście maksa dla szansy na podpisanie zawodnika do pierwszej piątki za większe pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ozzy110 napisał:

Ale tu kontuzja nic do tego nie ma bo jeśli zdecyduje się skorzystać z tej opcji to od razu rzucam mu przedłużenie 5 letniego maksa tylko startującego od 25-26 a nie 24-25

Still, nie sadze żeby allstar zgodził się grac za 15 mln nawet jak wybudowałeś mu w międzyczasie dom z jacuzzi na przedmieściach Detroit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Decyzji LAF i tak nie rozumiem

a komu z tych nazwsk warto by było złożyć oferte na jego miejscu, ani w tej puli specjalni liderzy dla młodych, mało jest też mocno perspektywicznych, nie mówiąc już o tym jakie @LAF miałby szanse aby kogoś w ogole z nch wygrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Still, nie sadze żeby allstar zgodził się grac za 15 mln nawet jak wybudowałeś mu w międzyczasie dom z jacuzzi na przedmieściach Detroit.

Jeśli się nie zgodzi to trudno. Maks i tak na niego czeka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

a komu z tych nazwsk warto by było złożyć oferte na jego miejscu, ani w tej puli specjalni liderzy dla młodych, mało jest też mocno perspektywicznych, nie mówiąc już o tym jakie @LAF miałby szanse aby kogoś w ogole z nch wygrać

Nazwisk jest całkiem sporo i nawet, jeśli sam LAF nie widzi w żadnym z Nich potencjału do budowy drużyny, chociaż mamy liście tak uznane nazwiska jak Irving, Leonard, Zion, Brunson, Myles Turner, Randle, Porzignis itd to przecież podpis któregoś z Nich mógł posłużyć jako asset do wymiany. 

Przykładowo GM Pacers sam wykorzystał sześć slotów do złożenia oferty, więc ja tu widzę sprzeczność w podejściu do własnego klubu, a klubu kolegi. Nie bardzo wiem co zyskał LAF nie uderzając po absolutnie żadne nazwisko. Stracił nie tylko możliwość złożenia ofert jakichkolwiek, ale też szans na reoferty. Hornets byli największym graczem na rynku i nie zrobili nic. 

W sumie Hawks i @MMM2121 mający ponad 50mln też nie złożył ofert. Mnie to po prostu dziwi, ale może nie dostrzegam jakiejś większej myśli w tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MarcusCamby napisał:

Irving, Leonard, Zion, Brunson, Myles Turner, Randle, Porzignis

dla mnie to jest bardzo przeciętny zestaw właśnie

przepłacenie Randla i Leonarda to grzebnie w bombie, podobnie Porzingis

Zion wiadomo, że i tak zostanie w Mavs, a już na pewno nie pójdzie do drużyny w przebudowie, Irving i Turner też nie, Brunson jak widać też nigdzie się raczej nie wybiera

mamy w tym zestawie jednego w miarę młodego nawet nie superstara na dorobku, którego trzeba być może przepłacić chociaż w realu biega za tyle za ile u nas Grant, 3 mega flagi zdrowotne, jednego headcasea i k**** Randla

proszę ja Ciebie...

8 minut temu, january napisał:

Mi bardziej chodzi o możliwość wypaczenia wartości FA, jak team z 80 mln capspace postanowi olac salary floor - stąd pytałem o grubsze kary za takie coś.

Decyzji LAFa jako GMa nie oceniam, ale warto dodać, że Hornets mają swój pick tylko top4 protected, więc z próbą tanku bardzo łatwo mogą skończyć jak szulimowe jazz w 20/21.

wciąż wydaje się, że ma o wiele większe szanse na top4 niż chociażby wygranie kogoś w tej turze, co już wiemy po ofertach od Bulls

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.