Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, ozzy110 napisał:

Nie ma może chętnej osoby do sprawdzenia, kto w zeszłe lato wykorzystał Bi-Annuala?

Ja moge sprawdzic ale niech ktos jeszcze inny to zrobi dla pewnosci

Edit przejzalem 1 i 2 runde nie ma takich ofert. 3 runda byly ale zawodnicy tam nie poszli. Jeszcze 4 i 5 sprawdze

4 tura. knicks-walker i heat-osman obaj na BAE

5. Nic

Mi wyszlo Knicks i Heat wykorzystali BAE @ozzy110

 

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bogans2 napisał:

Ja moge sprawdzic ale niech ktos jeszcze inny to zrobi dla pewnosci

Edit przejzalem 1 i 2 runde nie ma takich ofert. 3 runda byly ale zawodnicy tam nie poszli. Jeszcze 4 i 5 sprawdze

4 tura. knicks-walker i heat-osman obaj na BAE

5. Nic

Mi wyszlo Knicks i Heat wykorzystali BAE @ozzy110

 

Dzięki

Moratorium nie jest jeszcze kompletne, ale myślę do piątku będzie kompletne. Jeśli ktoś chce to może już śmiało zrzucać cap holdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ozzy110 napisał:

Mmmm @Braveheart22 zdajesz sobie, że będziesz musiał zrzucić cap holdy wszystkich zawodników, żeby Butler przyszedł prawda?

Dobrze rozumiem, że po zrzuceniu cap holdów i wymianie, będzie przysługiwało mi room mle? 

I jeszcze jedno Ozzy. W arkuszu proszę zrób korektę, chodzi o picki z 2025 roku. Tam już nie ma warunku, bo robiliśmy z Marcusem dodatkowy deal. Ten pick Milwaukee 6-30 jest w Pels, a ten Heat/Clippers normalnie u mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Dobrze rozumiem, że po zrzuceniu cap holdów i wymianie, będzie przysługiwało mi room mle?

Zgadza się

5 minut temu, Braveheart22 napisał:

I jeszcze jedno Ozzy. W arkuszu proszę zrób korektę, chodzi o picki z 2025 roku. Tam już nie ma warunku, bo robiliśmy z Marcusem dodatkowy deal. Ten pick Milwaukee 6-30 jest w Pels, a ten Heat/Clippers normalnie u mnie. 

A mógłbyś mi podesłać ten deal na priv?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

@ozzy110 caphold rookies z 1st round to 120% salary? Bo znalazłem rookie scale i wartości inne niż te capholdy. Czyli jak podpisze się rookie już teraz to można zbić nieco tą kwotę, tak? 

Zawsze podpisujemy rookie z pierwszej rundy na 120% w rookie scale. Cap hold jest taki sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Czemu 120%? Bo nie ogarniam tego. Czyli u nas rookies zarabiają 120% tego co w realu? 

Nie do końca.

First round picks can sign for as much as 120% and as little as 80% of the rookie scale.

Zamiast się zastanawiać czy u nas by x podpisał za 100 czy 120% przyjęliśmy, już dawno, że dostają 120% by uprościć sprawę.

W realu część podpisuje na 120 a część może i 100. Można prześledzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RonnieArtestics temat wałkowany jest co rok. Jest możliwość podpisania rookie za mniej niż te 120%, ale w RL NBA chyba nie było sytuacji gdy procent był niższy i jest to u nas od początku przyjęte, że dajemy od góry 120%

1 godzinę temu, LAF napisał:

W którym wątku podpisujemy swoich prosów z draftu ? 

Wieczorem założę temat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.