Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Braveheart22 napisał:

Sixers zgarną Harrella, bo obstawiam raczej Drummonda w Bucks. W Bucks jeszcze pewniaki Barton i Fontecchio. Bledsoe Nets, Dragić, Vincent i Biyombo też raczej w Heat, Westbrook i raczej Ibaka w Bulls, bo Whiteside chyba Pels jednak. Bagley w Rockets. Zgadzam się z karpikiem co do Josepha i Jonesa. Olynyk ma sporo ofert to trzeba będzie mocniej pomyśleć. 

Sixers powinni wziąć Drummonda, bo to tam grał ostatni sezon. W tej sytuacji Bucks wzięliby Damiana Jonesa. Co do Bartona i Fontecchio zgoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

No już bez jaj, by Clarkson mając taką samą ofertę finansową od Lakers poszedł gdzieś indziej, gdy tu czeka na niego walka o tytuł i promocja pod kątem przyszłego sezonu przy Bronie, Kurze i Butlerze.

Clarkson się chyba swietnie czuje jako lider zespołu, widziałem że mu sie spodobała gra dla Filipin, i to jak rozdawał autografy kolegom z zespołu. 
narazie nie wiem na kogo będę głosował ale w Kings chyba ma jednak więcej minut wiec tez sie może promować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

New Orleans Hornets:

 

Hassan Whiteside - Myślisz Hassan, mówisz CambyGOAT. Była gwiazda Miami Heat dostawała od mnie atencje idącą daleko po za ramy BeGM, co może potwierdzić, chociażby @ely3. Hassan ma już 33 lata, jest obecnie w RL NBA bez kontraktu, a mimo to dostał dwuletni kontrakt od dumy Nowego Orleanu, gdzie ceni się veteran presence. Także, jeśli GMowie nie chcą popełnić błędu jaki zrobili już przy głosowaniu player option Dwighta Howarda, którego pozbawili 3mln tak i tu wybór Hassana powinien być oczywistością.

chciałoby sie rzec jaki wzór weterana, taka organizacja.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Ja już przeżyję, że paycutów nie dostałem mimo posiadania legendarnego teamu, ale jak mam przegrywać minimum vs minimum wysyłając na spotkania rekrutacyjne Brona, Kurę i Butlera to jest jakaś abstrakcja.

Przecież w Kings dostanie większą rolę, a siłą rzeczy zostając w Kings na trzeci rok, klub mając prawa Birda będzie miał większą elastyczność przy składaniu ofert. To jest dużo więcej warte niż te twoje rzekome promowanie. Clarkson u Nas zarobił przy dobrych wiatrach połowę tego co w RL NBA, więc jego interesuje kasa, bo to jego ostatni dzwonek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Ja już przeżyję, że paycutów nie dostałem mimo posiadania legendarnego teamu, ale jak mam przegrywać minimum vs minimum wysyłając na spotkania rekrutacyjne Brona, Kurę i Butlera to jest jakaś abstrakcja.

Trafia do mnie też twój argument ale Kings maja tez jakies argumenty po swojej stronie przecież.  grał dla nich, w dużej roli, może nie chcieć być jeszcze teraz ringchaserem. Ale zostawiam tą walkę shevcowi i się już nie mieszam a zdecyduje później. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, MarcusCamby napisał:

Sixers powinni wziąć Drummonda, bo to tam grał ostatni sezon. W tej sytuacji Bucks wzięliby Damiana Jonesa. Co do Bartona i Fontecchio zgoda.

Dlaczego Jones nie wolałby iść do Mavs? Podobna rola, gra w real contenderze, pewnie sporo meczów jako starter, bo Davis pewnie opuści 20+ gier. Nie wiem dlaczego za te same pieniądze (a nawet lepsze, bo w Texas nie zapłaci podatku) miałby wybrać gorsze miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, karpik napisał:

Dlaczego Jones nie wolałby iść do Mavs? Podobna rola, gra w real contenderze, pewnie sporo meczów jako starter, bo Davis pewnie opuści 20+ gier. Nie wiem dlaczego za te same pieniądze (a nawet lepsze, bo w Texas nie zapłaci podatku) miałby wybrać gorsze miejsce.

Usun to bo w świecie begm w każdym stanie są te same podatki, nie wierze ze taki weteran begm jak ty o tym zapomniał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, karpik napisał:

Dlaczego Jones nie wolałby iść do Mavs? Podobna rola, gra w real contenderze, pewnie sporo meczów jako starter, bo Davis pewnie opuści 20+ gier. Nie wiem dlaczego za te same pieniądze (a nawet lepsze, bo w Texas nie zapłaci podatku) miałby wybrać gorsze miejsce.

W Bucks widzę większą szanse na minuty.

Z tym Texasem to chyba żart, chociaż po cwanej rybce się można wszystkiego spodziewać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słusznie prawi @RonnieArtestics - akurat kwestia podatków nie ma żadnego znaczenia, jak i rynek

dla mnie jest 50/50 póki co - Drumm grał już z Giannisem - ale też grał w 76ers 

natomiast Jones - jeśli Drumm będzie szedł do 76ers raczej skłonie się ku Bux - więcej okazji na minuty i pokazanie się 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LAF napisał:

Ja jeszcze doprecyzuje to co pisałem poprzednio, że dla tacy gracze jak Goran z reguły podpisują już 1y i nie patrzą na to z kim grali tylko co jest dla niego najlepsze w danym momencie i to nie jest napewno Miami Heat

W realu nie chcial grac w zimnym Toronto, wiec na pewno nie moze sie doczekac gry za te same pieniadze w Socie. W kadrze tworzy swietny duet z Luka. W realu gral przez wiekszosc kariery w Miami. Jak go Miami nie chcialo w realu to poszedl do Duranta, ktory jeszcze gra do tego w BeGM Miami xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 minutę temu, tangiers napisał:

W realu nie chcial grac w zimnym Toronto, wiec na pewno nie moze sie doczekac gry za te same pieniadze w Socie. 

Usun to bo w świecie begm w każdym stanie jest taka sama pogoda, nie wierze ze taki weteran begm jak ty o tym zapomniał. 

 
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Usun to bo w świecie begm w każdym stanie są te same podatki, nie wierze ze taki weteran begm jak ty o tym zapomniał. 

Odkąd szkoły synów nie wszędzie są takie same, to nie mam pojęcia gdzie jest granica ;)

Zresztą wyraźnie to dałem tylko w nawias, bo przy minimalnej umowie, to nie jest żaden poważny argument.

Godzinę temu, Szulim napisał:

natomiast Jones - jeśli Drumm będzie szedł do 76ers raczej skłonie się ku Bux - więcej okazji na minuty i pokazanie się

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

W Bucks widzę większą szanse na minuty.

W Mavs będzie trzecim wysokim w rotacji za Davisem i Zionem. W Bucks będzie...trzecim wysokim w rotacji za Giannisem i Kleberem. Zdrowie Davisa i Ziona jest już legendarne, także nie zgodzę się, że u mnie będzie miał mniej minut, a tym bardziej szans na "pokazanie się", bo u mnie ma pewne PO i szansę na tytuł. Bucks są w rozsypce, przyszłość Giannisa niepewna, jeśli zdarzyłaby się potężnemu Grekowi jakaś kontuzja, to ta drużyna nie wejdzie nawet do play-in, bo poza Giannisem tam teraz nic nie ma. Nie chcę w tym momencie krytykować @evitacre, bo pomysł z wyczyszczeniem salary na przyszłe lato wydaje się, że może być najlepszym rozwiązaniem dla Milwaukee, ale dla Jonesa kompletnie nie ma znaczenia, bo on podpisuje roczną umowę i dla niego ważne jest w jakich warunkach będzie grał przez ten rok. Ja na 99% nie zrobię w tym sezonie już żadnej zmiany w składzie - po IV turze będę miał zamknięty skład i będę dokładnie o $1 poniżej luxury tax. Także to co Jones zastanie na training camp, to będzie jego zespół przez ten sezon. Warto też dodać, że jako wysoki grający sporo picków, lepiej je grać z Trae Youngiem i Jrue Holidayem aniżeli z Fultzem i Delonem Wrightem. Tu naprawdę nie ma porównania w kwestii "pokazania się" i wybór Jonesa dla mnie jest prosty.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.