Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

III i IV jak zwykle najlepsza. Nie wiadomo do konca jak warunki sie uloza ;]

Z ciekawszych propozycji to raczej jako agent Claxtona zgodze sie na to extension @january 

@MarcusCamby

Czemu Biyombo nie brales? Ladnie wygladal w tym sezonie w Suns, przy malej probce w adv bylo prawie DPOTY ;]. Ayton po takiej wyplacie moze czesto na L4 siedziec, a rotacje pod koszem maja waska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko patrząc to najśmieszniej wygląda w tej turze Gafford, który jako RFA właśnie dostał ofertę... extension od @kolader :)

Nie do końca też rozumiem o co chodzi z ofertami Sixers, bo tam nie ma żadnych warunków, a graczy do podpisu zdecydowanie za dużo. Nic nie przeoczyłeś @ozzy110?

W Mavs wstępnie witam Damiana Jonesa oraz Cory Josepha, czyli jest dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

@ozzy110 tak dla sprostowania, jak wiesz napisałem ci oferty minute przed końcem i zapomniałem dopisać ze barton tez warunkowy ale to powinno być oczywiste, skoro każdemu proponuje room MLE, mam nadzieje ze nie ma problemu ;)

nie nie nie. ja za takie cos dostalem srogie kary 3 lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

Wystarczy by dobrze uzupełnić skład. Jones to dobry backup bigman, a Joseph dobrze się nada w roli trzeciego PG. To są problemy pierwszego świata beGM, my nie musimy podpisywać Cedi Osmanów tego świata.

U mnie bedzie z 14 ludzi, ktorzy beda dostawac regularne minuty w realu. Natomiast zdrowych to bede mial jednoczesnie zapewne  10-11 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tangiers napisał:

U mnie bedzie z 14 ludzi, ktorzy beda dostawac regularne minuty w realu. Natomiast zdrowych to bede mial jednoczesnie zapewne  10-11 ;)

No u mnie będzie tak samo, zwłaszcza mając pod koszem parę Davis-Zion szykują się dobre minuty dla zmienników. Dlatego Damian Jones powinien być zadowolony z tego, że ze mną podpisze. Mike Muscala też byłby, ale zrozumiem jak zostanie w Cavs.

Oferty nielegalne:

Celtics Gabe Vincent

Nets Dean Wade

Pacers Jordan Poole

Jak ktoś coś więcej zauważy, to dawać znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Reikai napisał:

Przypomnę, że Warriors jako jedyni złożyli ofertę Drummondowi w zeszłej turze, co może mu zaimponować jak o niego zabiegają.

Clarkson wydymany na hajs, ale ma szansę na pierścień i za rok lepsza wypłatę. Lepiej to niż podpisać na kilka lat za bieda hajs.

Średnio bym powiedział. Ty masz Looneya, Williamsa. Drummond w Bucks ma na start S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja powalczę o shameta bo widzę ze bartona raczej przebili :

* Landry był naszym zawodnikiem, grał duże minuty w play offs. ( zarzucano mi nawet ze za duże). Osiągnął z nami drugą rundę jako ważny gracz w hierarchii i rotacji. Teraz może pozostać z nami i również przewidujemy sporą rolę, choć niczego nie obiecujemy bo to trener decyduje na podstawie dyspozycji i formy a nie management. 
 

otrzymał od nas ofertę: 

2022/23

$5,401,000

 

Konkurencja, New York Knicks proponuje: 

2022/23 $4,105,000
2023/24 $4,310,250
Total

$8,415,250


*Proponuje mu wiec o 1,3 mln więcej w tym roku. Nie dostał dwuletniej oferty ode mnie, ale gdy założymy podwyżkę salary w przyszłym sezonie i to ze bedzie miał po sezonie 22/23 5 lat experience, to nawet jesli nie dostanie więcej niż minimum w przyszłym roku to nie bedzie stratny więcej niż 0,5mln dolarów.

*Shametowi nie grozi raczej żaden wylot z ligi. Wiec powinien pozostać w Pacers. a Przy dobrym sezonie na pewno bedzie dalej w kręgu naszych zainteresowań. 

*Shamet biorac kontrakt od Pacers dostaje automatycznie no trade clause,
 

* Knicks udało się w to lato utrzymać swój skład i ustabilizować nieco, chwała im za to ale w przeszłości wiadomo jak z nimi było, no różnie ogolnie rzecz biorąc. co roku masa zmian i w trakcie sezonu 21/22 człowiek morza wymienił ponad 2/3 składu. Pamiętamy tez co stalo się np. z legendą klubu Carmelo (jak został wydymany przez GM Knicks). 
Landry powinien wiec wybrać spokojną posadę w Pacers gdzie nie musi się martwić o to czy poleci jako dodatek w jakiejś wymianie.


* Landry Shamet to typowy SG, awaryjnie może grac jako PG. Z typowych SG Pacers maja w tej chwili tylko vanVleeta, bo Holiday, Queen czy rookie Houstan to bardziej SF. Oczywiste jest wiec ze Shamet planowany jest u nas jako back-up SG na pełen etat. I tylko jakaś zapaść formy może mu to uniemożliwić. Jeśli chodzi o Pozycje PG to jako trzeci rozgrywający planowany jest młody Mac McClung który jest narazie sporą niewiadomą i jesli nie wypali to przy pauzującym Paulu ( na pewno jakieś mecze się zdarzą bo młodszy nie bedzie) pojawia się szansa na dodatkowe minuty jako PG.

 

*W knicks natomiast na pozycji SG jest spora lonlurencja i Shamet bedzie grał raczej ogony. Na 99% znajdzie się tam Jordan Poole, jest już DiVicenzo, jest też Bouknight. Nie sadze żeby człowiek morza cenił Shameta bardziej niż DiVicenzo, bo Dontemu zaproponował 32 mln a Shametowi tylko 8 z hakiem. Za bouknighta w transferze tez dał sporo, wiec sadze ze Shamet planowany jest jako benchwarmer i „emergency” guy a nie regularny gracz rotacji. 
 

wybor powinien być moim zdaniem oczywisty. Shamet zostaje w Pacers, dziękuje za uwagę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metu i Hassan już w drodze do Nowego Orleanu! 

7 godzin temu, january napisał:

Bux mi kradną Fontecchio :(

Ale Hauser, Burks i Clarkson idą do Lakers ❤️ 

Clarkson do kultury organizacji Kings. 

Do tego trzeci rok umowy. Kings go podpisując będą mieli do Niego pełne prawa Birda, będą mogli dać mu normalną umowę niż ciągle się bujać na rocznych kontraktach na coraz gorszych warunkach. 

@shevcu ciśnij tam z Jasiem! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, MarcusCamby napisał:

Metu i Hassan już w drodze do Nowego Orleanu! 

Clarkson do kultury organizacji Kings. 

Do tego trzeci rok umowy. Kings go podpisując będą mieli do Niego pełne prawa Birda, będą mogli dać mu normalną umowę niż ciągle się bujać na rocznych kontraktach na coraz gorszych warunkach. 

@shevcu ciśnij tam z Jasiem! 

Dzięki za wiarę ale może za rok reunit. W tym mogę dać mu tylko minimum a opcja minimum plus pierścień chyba fajniejsza. Jednak gdyby został to Kings będą szczęśliwi z jego powrotu i za rok mając gotówkę mogą mu zapłacić, chory system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.