Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Po przemysleniu ten kontrakt jest tak glupio skonstruowany (ostatatnie 2 lata za 30+ baniek), ze to PO chyba nie powinno miec specjalnego znaczenia. 
 

Zakladajac, ze Poole bedzie all starem, to owszem bedzie troche underpaid, ale nie jakos drastycznie.

Przy innym scenariuszu, tzn. ze bedzie bardzo dobrym starterem to juz zaczyna byc fair.

Leap miedzy dobrym starterem, all starem nie jest tak prosty jak miedzy rolsem a dobrym starterem. Krzywa rozwoju juz takiego nachylenia nie ma. Im wyzej tym ciezej.

Ten max mysle, ze bym klepnal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tangiers napisał:

Po przemysleniu ten kontrakt jest tak glupio skonstruowany (ostatatnie 2 lata za 30+ baniek), ze to PO chyba nie powinno miec specjalnego znaczenia. 
 

Zakladajac, ze Poole bedzie all starem, to owszem bedzie troche underpaid, ale nie jakos drastycznie.

Przy innym scenariuszu, tzn. ze bedzie bardzo dobrym starterem to juz zaczyna byc fair.

Leap miedzy dobrym starterem, all starem nie jest tak prosty jak miedzy rolsem a dobrym starterem. Krzywa rozwoju juz takiego nachylenia nie ma. Im wyzej tym ciezej.

Ten max mysle, ze bym klepnal.

 

Godzinę temu, ignazz napisał:

Jestem na tak. 

Ale kolegę podpuszczacie po tym, co zrobił w negocjacjach w poprzednich 2 turach.  Nieładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

W RL NBA Poole podpisze pewnie 110 albo 120 za 4 lata, bo takie są ostatnie doniesienia. 

Still - ciężko porównywać Poole z rl NBA do naszego Poole

dla mnie tak jak pisałem przy głosowaniu - 84/4 3+1PO i jestem na tak

PO dla Poole to najlepsze rozwiazanie patrząc na konstrukcje kontraktu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Szulim napisał:

Still - ciężko porównywać Poole z rl NBA do naszego Poole

dla mnie tak jak pisałem przy głosowaniu - 84/4 3+1PO i jestem na tak

PO dla Poole to najlepsze rozwiazanie patrząc na konstrukcje kontraktu

Ja bym powiedział, że Poole u nas jest jeszcze większym kotem. W końcu dociągnął Knicks z Mikalem do Play inów i był pierwszą opcją. Więc u nas byłby nawet 22 PTS/G scorerem

Edytowane przez ozzy110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Szulim napisał:

Still - ciężko porównywać Poole z rl NBA do naszego Poole

dla mnie tak jak pisałem przy głosowaniu - 84/4 3+1PO i jestem na tak

PO dla Poole to najlepsze rozwiazanie patrząc na konstrukcje kontraktu

Ja będę miał na fa za rok jakieś 80 milionów do wydania. Masz propozycje na kogo powinienem je użyć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Ja będę miał na fa za rok jakieś 80 milionów do wydania. Masz propozycje na kogo powinienem je użyć? 

Głosujesz jako właściciel klubu czy agent?

Jako agent, nie możesz przewidzieć, ani dogadać się z innym klubem na dzisiaj, że to cap space zostanie. A za tampering są wysokie kary, również u nas ;) 

Jako agent, bierze kasę która jest na stole - co jeśli Poole dozna season ending injury za 2 mc? Wtedy po sezonie dostanie MLE zamiast dzisiejszego maxa jeśli będzie to coś poważnego? Chcesz ryzykować? ja jako 1/29 agenta, nie zamierzam

Jako właściciel klubu tez mógłbym powiedzieć, że za rok też mogę wygenerować ze 25mln capspace na umowę 

Ba, idąc tym tropem - Nets, Cavs, Indiana, Bux, Atlanta, Wizzards, PTB, Clippers, Phoenix, Kings - każdy z tych zespołów będzie miał wystarczająca capspace na maxa i co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Szulim napisał:

Głosujesz jako właściciel klubu czy agent?

Jako agent, nie możesz przewidzieć, ani dogadać się z innym klubem na dzisiaj, że to cap space zostanie. A za tampering są wysokie kary, również u nas ;) 

Jako agent, bierze kasę która jest na stole - co jeśli Poole dozna season ending injury za 2 mc? Wtedy po sezonie dostanie MLE zamiast dzisiejszego maxa jeśli będzie to coś poważnego? Chcesz ryzykować? ja jako 1/29 agenta, nie zamierzam

Jako właściciel klubu tez mógłbym powiedzieć, że za rok też mogę wygenerować ze 25mln capspace na umowę 

Ba, idąc tym tropem - Nets, Cavs, Indiana, Bux, Atlanta, Wizzards, PTB, Clippers, Phoenix, Kings - każdy z tych zespołów będzie miał wystarczająca capspace na maxa i co?

Jako agent każdy może zobaczyć kto będzie miał kasę i co może z nią zrobic.

Poole nawet przy Season ending injury też by dostał maxa za rok. 

Agent też wie że w ciągu ostatniego roku Knicks wywalili Davisa, Leonarda i Irvinga więc trudno o stabilizację w takim zespole. W imię czego ma zatem iść na ustępstwo. 

I powiedzmy sobie szczerze. 

Jeżeli Waszym jedynym argumentem jest: "a jak dostanie season ending injury... " to znaczy że tak naprawdę nie macie argumentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Szulim napisał:

 

Ba, idąc tym tropem - Nets, Cavs, Indiana, Bux, Atlanta, Wizzards, PTB, Clippers, Phoenix, Kings - każdy z tych zespołów będzie miał wystarczająca capspace na maxa i co?

No Bux będzie miało kasę na maxa, będzie miało Giannisa na granicy trade request pewnie z decydującym FA o jego przyszłości, a Poole jest z Milwaukee. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Szulim napisał:

Jako agent, bierze kasę która jest na stole - co jeśli Poole dozna season ending injury za 2 mc? Wtedy po sezonie dostanie MLE zamiast dzisiejszego maxa jeśli będzie to coś poważnego? Chcesz ryzykować? ja jako 1/29 agenta, nie zamierzam

Właśnie dlatego Poole powinien wynegocjować sobie PO w czwartym roku. To jest kompromis, który jest korzystny dla obu stron. Twoje podejście to brać cokolwiek mu rzucą Knicks, takie średnie raczej, wolałbym, żebyś nie był moim agentem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, karpik napisał:

Właśnie dlatego Poole powinien wynegocjować sobie PO w czwartym roku. To jest kompromis, który jest korzystny dla obu stron. Twoje podejście to brać cokolwiek mu rzucą Knicks, takie średnie raczej, wolałbym, żebyś nie był moim agentem ;)

Ale ja nie powiedziałem, żeby brał cokolwiek, tylko żeby dostał PO w 4 roku ;) dlatego też odrzuciłem poprzednią propozycje, bo jej nie zawierała

Edytowane przez Szulim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.