Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Laf jest GMem Wolves, ja już na emeryturze, nie mam zamiaru wracać :) trzymam kciuki za Lafa, jak widać po ruchach idzie mu od jakiegoś czasu znacznie lepiej i miło widzieć ze znowu Minnesota jest top2 zespołem ligi

Sam przyznałeś tym postem do pociągania za sznurki :)

Konfrontacja LAF - Qcin to byłoby coś :)

Cruyff vs Guardiola!

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

a kogo masz wyżej?

tu nie chodzi o sumę talentu tylko o fakt, że rotacja w Socie dalej jest marna i jeśli polamie się któryś z tych Lylesow to znowu jej siła będzie granie w 7miu 

no i RobWill, jak typa uwielbiam to nie chciałbym go póki co mieć na starting C w contenerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

tu nie chodzi o sumę talentu tylko o fakt, że rotacja w Socie dalej jest marna i jeśli polamie się któryś z tych Lylesow to znowu jej siła będzie granie w 7miu 

no i RobWill, jak typa uwielbiam to nie chciałbym go póki co mieć na starting C w contenerze

FA jeszcze się nie skończyło 

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

Sam przyznałeś tym postem do pociągania za sznurki :)

Konfrontacja LAF - Qcin to byłoby coś :)

Cruyff vs Guardiola!

za nic nie pociągam, Laf działa INDYWIDUALNIE, choć wiadomo, starej miłości się nie zapomina tak łatwo, wiec jak potrzeba mu pomoc to jeśli potrafię to oczywiście zawsze może na mnie liczyć, lepiej chyba żeby do mnie pisał niż do Szulima, co widać po wymianie Suns-Jazz :) 

Minnesota jest w dobrych i odpowiedzialnych rękach, cieszę się ze projekt nie został tak zmarnowany jak Cleveland w ramionach Rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

to prawda, ale talentu zbyt dużo nie zostało, co dobitnie pokazuje ile klubów gra o wynik

talentu Minnesota ma tyle w s5, ze mogłaby obdarować nim cała konferencje i jeszcze by coś zostało, tu teraz potrzeba rzemieślników a nie artystów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Qcin_69 napisał:

FA jeszcze się nie skończyło 

za nic nie pociągam, Laf działa INDYWIDUALNIE, choć wiadomo, starej miłości się nie zapomina tak łatwo, wiec jak potrzeba mu pomoc 

Dwa zdania które się wykluczają bo rozumiem ze już zaplanowałeś kolejne ruchy jexeli to nie koniec ;

Mi LAF jako GM kojarzy się tylko z jednym ruchem w tej grze czyli sprowadzenie CP3 w to lato do Minny / oh wait/

Mi pociąganie za sznurki Qcina z niczym się nie kojarzy a już najmniej z tym ze CP3 nie trafił do Minny / oh wait/ 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj @Qcin_69 z tego co wiem to projekt pt Middleton był przez ciebie uznany za niemożliwy do zrobienia, wiec @LAF poprosił mnie o pomoc

wiec może zamiast siedzieć na forum beGM zostaw to w rękach LAFa i po prostu nie pisz tu pierdół 

Moze dzięki temu zobaczymy na co go stać bo póki co to bardziej przeszkadzasz niż pomagasz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Dwa zdania które się wykluczają 

Mi LAF jako GM kojarzy się tylko z jednym ruchem w tej grze czyli sprowadzenie CP3 w to lato do Minny / oh wait/

Mi pociąganie za sznurki Qcina z niczym się nie kojarzy a już najmniej z tym ze CP3 nie trafił do Minny / oh wait/ 

po choku CP3 w serii z Mavs LAF od razu mówił, że się z tego wyleczył przecież

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

po choku CP3 w serii z Mavs LAF od razu mówił, że się z tego wyleczył przecież

Klasyczne - dostałem po łapkach. Dawny LAF by wykorzystał serie do zbijania ceny. Chyba nie czytałeś tych wszystkich rankingów all time plus obecnego PR rozgrywających. 

Autonomiczny GM by go wziął. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

Przecież to nie o twoje posty się tu rozchodzi. 

ciężko stwierdzić czasem, ja doskonale pamiętam ja LAF przeżywał te ostatnie mecze serii i jestem w stanie uwierzyć, że przytomnie stwierdził, że lepiej mieć LaMelo

a to, że z tych postów można wyczytać wszystko co się chce to akurat wiem doskonale

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ciężko stwierdzić czasem, ja doskonale pamiętam ja LAF przeżywał te ostatnie mecze serii i jestem w stanie uwierzyć, że przytomnie stwierdził, że lepiej mieć LaMelo

a to, że z tych postów można wyczytać wszystko co się chce to akurat wiem doskonale

Ale LAF tam glownie obwinial caly swiat, a nie CP3 a potem jeszcze wrzucal go do Top all time(nie pg, a graczy). Nie czuje sie przekonany, ze nie chcial tam CP3. Raczej zostal spacyfikowany znowu.

@LAF miej ze jaja i odetnij sie od tej relacji, bo duzo wiecej szacunku bedziesz mial jako najgorszy GM z ostatnia druzyna w lidze, niz wchodzac do WCF na nieswoich plecach.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał:

Ale LAF tam glownie obwinial caly swiat, a nie CP3 a potem jeszcze wrzucal go do Top all time(nie pg, a graczy). Nie czuje sie przekonany, ze nie chcial tam CP3. Raczej zostal spacyfikowany znowu.

no ja pamiętam to ciut inaczej,ale chyba nie ma sensu tego szukać, to jest właśnie ten problem, że każda choćby najmądrzejsza decyzja jest negowana

a sezon dopiero za 1.5 miecha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Szulim napisał:

Oj @Qcin_69 z tego co wiem to projekt pt Middleton był przez ciebie uznany za niemożliwy do zrobienia, wiec @LAF poprosił mnie o pomoc

wiec może zamiast siedzieć na forum beGM zostaw to w rękach LAFa i po prostu nie pisz tu pierdół 

Moze dzięki temu zobaczymy na co go stać bo póki co to bardziej przeszkadzasz niż pomagasz 

wiesz tylko tyle na ile chce Ci coś powiedzieć :) 

17 minut temu, Reikai napisał:

Z Horfordem chyba tez poszlo szybko sprowadzenie na glebe, bo pan zabronil?

a Ty masz własne zdanie czy najpierw January musi je wyrazić? 

 

19 minut temu, ignazz napisał:

Klasyczne - dostałem po łapkach. Dawny LAF by wykorzystał serie do zbijania ceny. Chyba nie czytałeś tych wszystkich rankingów all time plus obecnego PR rozgrywających. 

Autonomiczny GM by go wziął. 

a po co Minnesocie CP3 jak ma lepszego Lamelo? + tylko krowa nie zmienia opinii, cieszę się ze Laf w końcu zmądrzał i zaczął odróżniać nocne zmazy od realiów begm i nie myśli zbyt idealistycznie, nie grozi mu kariera Wertera dzięki temu

 

26 minut temu, ignazz napisał:

Dwa zdania które się wykluczają bo rozumiem ze już zaplanowałeś kolejne ruchy jexeli to nie koniec ;

Mi LAF jako GM kojarzy się tylko z jednym ruchem w tej grze czyli sprowadzenie CP3 w to lato do Minny / oh wait/

Mi pociąganie za sznurki Qcina z niczym się nie kojarzy a już najmniej z tym ze CP3 nie trafił do Minny / oh wait/ 

najbardziej to ze to bardzo nietrafiona opinia potwierdza fakt, ze jakbym „pociągał za sznurki” to celem Minnesoty byłby Durant (którego byśmy wzięli nawet bez snt prawdopodobnie) a Laf nawet nie złożył oferty, wiec teoria mylna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.