Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, Sylvinho. napisał:

Nie, że coś Ronnie ale też go miałem już od jakiegoś czasu wypatrzonego ale chciałem mu złożyć ofertę w IV jak mi już Wall spadnie częściowo że swoim kontraktem. Ty mi po prostu pokrzyżowałeś szyki. 

Kto pierwszy ten lepszy 😁

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał:

@Qcin_69 był jeszcze argument, że dałem kontrę a pisałem przecież, że gdy mamy 6 slotów to to nie jest argument. Gdybyśmy mieli nieograniczona ilość to można by było dyskutować 

ta, ale przy innych graczach argumentem Tecu było ze miał ich wyżej w hierarchii a inni jako ostatnich na liście, gdy McDanielsa sam miał na samym końcu swojej listy i wtedy już to nie stanowiło problemu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Dalej to będziesz powtarzał licząc że ktoś poza Twoim masterem, ktoremu przydupujesz to kupi?

To że Wolves wygrali jakiekolwiek głosowanie na FA pol roku po zeszmaceniu Paula Georgea i Reggie Jacksona to skandal i żenada głosujących.

ty wygrałeś lebrona pol roku po zeszmaceniu marca gasola, wiec japa tam jak porownujesz wygranie Jalena McDanielsa po oddaniu Reggiego Jacksona, z pozyskaniem Lebrona Jamesa po oddaniu Marca Gasola.

Wiec skończ już pisać o tym Reggiem Jacksonie bo to nudne jak twoje płacze o paycuty dla wszystkich poza GMem w Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Nie sądziłem ze akurat Ty tak niskie zagrywki będziesz stosował i ze w ten sposób odejdziesz. Trudno. 

Nic nie wymuszam, na nic się nie skarżę, przyznałem tylko, że był to kamyczek przeważający i pokazujący też moje błędy, bo mogłem dać PO i mogłem usilniej walczyć o niego a nie czuję już zaangażowania i popełniam błędy. 

Ale to nie ma żadnego znaczenia, po prostu czuję się wypalony, nie rzucam łopatki z powodu niezadowolenia.

Jeżeli nie zasługuję na koniec na tekst - dzięki, miło było, to też świadczy o mnie, że się pogubiłem i tym bardziej dobrze, że odchodzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Qcin_69 napisał:

ta, ale przy innych graczach argumentem Tecu było ze miał ich wyżej w hierarchii a inni jako ostatnich na liście, gdy McDanielsa sam miał na samym końcu swojej listy i wtedy już to nie stanowiło problemu 

Nom, ja miałem go jako 6tego a Wy jako 7mego. Ja zgłosiłem się po niego od razu a Wy na doczepkę. I o tym pisałem.

To tak a propos manipulacji.

4 minuty temu, LAF napisał:

gdzie zaraz pojawi się nowy GM

Masz kogoś na moje zastępstwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Tecu napisał:

Nic nie wymuszam, na nic się nie skarżę, przyznałem tylko, że był to kamyczek przeważający i pokazujący też moje błędy, bo mogłem dać PO i mogłem usilniej walczyć o niego a nie czuję już zaangażowania i popełniam błędy. 

Ale to nie ma żadnego znaczenia, po prostu czuję się wypalony, nie rzucam łopatki z powodu niezadowolenia.

Jeżeli nie zasługuję na koniec na tekst - dzięki, miło było, to też świadczy o mnie, że się pogubiłem i tym bardziej dobrze, że odchodzę.

Oczywiście ze zasługujesz, tylko mnie wkurzylo ze sugerujesz ze ktoś tu głosował na wolves z powodu tego cudownego argumentu jaki zaserwował nam Laf. Chyba sam dobrze wiesz czemu poszły głosy na wolves i nie musisz sprowadzać dyskusji do takiego poziomu i pisać ze czytanie takich argumentów przeważyło szale twojej decyzji. Bo oboje wiemy ze chodzi o coś innego. 

FA prawie skończone i deal masz tez już dograny wiec po prostu ochłoń jeszcze z ta decyzja, kolejne gorące dyskusje dopiero po I trymestrze… ja  tam mam cie za jedna z wartosciowszych osób tutaj. Nie tylko jako gm ale tez jako osoba. Bo właśnie jako jeden z nielicznych tutaj umiesz przyznać sie do błędu.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, LAF napisał:

@Pablo81 @eMeS @kuba2419 @Ashigaru @Eryko
 

Zauważyłem, że nie oddaliście jeszcze głosu a kwestia Lylesa jest nie rozstrzygnięta do tej pory. Zadajcie sobie pytanie czy będąc na miejscu Lylesa idziecie do zespołu gdzie zaraz pojawi się nowy GM, który może mieć odmienna filozofię i może poleciec po 1/3 ? 

Nie to co Sota, gdzie kwestia GM jest jasna i klarowna:) 

Lyles powinien iść do Houston, gdzie jeśli nie pozyskamy żadnego PF-a (a póki co odzewu brak) to będzie się Bilbo S5 z Nancem jr, co przy łamliwości tego drugiego da mu naprawdę potężne minuty. 

Także polecam pod rozwagę i zmianę głosów na Houston. 

Edytowane przez Regis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

tylko mnie wkurzylo ze sugerujesz ze ktoś tu głosował na wolves z powodu tego cudownego argumentu jaki zaserwował nam Laf. Chyba sam dobrze wiesz czemu poszły głosy na wolves

No, jest to trochę śmieszne, że to był jedyny argument współGMa Wolves, powtórzony nawet dwa razy, oprócz tego PO, które naprawdę (wg mnie) nie jest dużo warte dla młodego zawodnika, na 99% by go i tak nie podjął. Takie argumenty budzą moje zażenowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tecu napisał:

No, jest to trochę śmieszne, że to był jedyny argument współGMa Wolves, powtórzony nawet dwa razy, oprócz tego PO, które naprawdę (wg mnie) nie jest dużo warte dla młodego zawodnika, na 99% by go i tak nie podjął. Takie argumenty budzą moje zażenowanie.

Ja ze swojej strony Ci odpisałem dlaczego moim zdaniem PO dla gracza tego formatu może być ważne i dlaczego tak zagłosowałem. Przy rownych ofertach wybrałbym sixers. 

zachecam Cie jeszcze raz do przemyślenia swojej decyzji w końcu jesteś jednym z nielicznych od początku tutaj ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, ignazz napisał:

A tak z innej beczki ponowię pytanie czemu @Qcin_69 w dalszym ciągu zajmujesz się interesami Minny? Aktywnie argumentujesz  lub kontrujesz oponentów Wilków jakbyś dalej był gm. Dlaczego?

bo gardzę hipokryzja :) 

No i nie przejmuj się, January nie odpowiedział na zadane 10 razy pytanie kim będzie handlował w przypadku nieuniknionego bankructwa, czy BiG3 czy rolsami i nie zapowiada się by padła odpowiedz na te pytanie w najbliższym czasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Reikai napisał:

Najlepiej jakby Qcin wzial Wolves, Laf Magic i po problemie, bo obecna sytuacja faktycznie jest niesmaczna.

coś by można było pomyśleć, bo LAF ewidentnie się w tej roli męczy, a szkoda chłopaka aby wszystko co napisał było negowane lub wręcz gnojone 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.