Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Tecu napisał:

To wszystko o czym piszemy nie ma żadnego znaczenia, bo większość graczy głosuje bezrefleksyjnie, łapie się na oklepane slogany, że PO jest takie ważne gdy 99% tak młodych graczy odrzuca i tak PO, łapie się na jakieś wrzutki @maca

Możesz mi wytłumaczyć o jakie moje wrzutki Ci chodzi?

Bo z tego co można sprawdzić:

http://e-nba.pl/profile/1473-mac/content/

Mój jedyny post z ostatniego tygodnia to:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, fluber napisał:

To nie jest ocena Twojej pracy, tylko wskazanie że oprócz pozytywów które wymieniles były też jakieś negatywy. 

Oceną mojej pracy jest przykładowo głosowanie na McDanielsa w Socie. Przy porównywalnej ofercie, mimo namów brata, możliwości większej walki o minuty, grze w barwach wicemistrza i tak przegrywam nawet takiego gracza. Bo Bridges, bo kogoś wymieniłem mimo, że w realu to samo zrobili, bo ośmieliłem się negocjować ze szklanym wtedy Joelem gdzie nie możemy dawać w kontraktach takich zabezpieczeń jak dostał w realu.

Ależ oczywiście, że były negatywy, jest ich coraz więcej, wynikają z braku czasu, braku chęci, braku odpowiedniego podejścia do gry. Dlatego odchodzę. Przy okazji dziękuję jeszcze raz za tytuł GMa roku, jeszcze raz udowadniam , że nie był zasłużony.

Sprawa McDanielsa niewiele znaczy, po prostu była kamyczkiem, który przeważył a tak naprawdę nie wynik a sama dyskusja, gdzie poziom argumentów uświadomił mi, że to już chyba nie dla mnie.

Nie obrażam się ani nic, po prostu podjąłem decyzję, którą już od długiego czasu była ze mną jako myśl. Rok temu chciałem po raz ostatni powalczyć i wydawało mi się, że zbudowałem świetny zespół,ale nie wszystko poszło tak jak powinno, częściowo z mojej, częściowo nie z mojej winy. Postawiłem wszystko na jedną kartę, złą, choć wcale nie było daleko. Teraz zostałem, bo nie chciałem zostawić drużyny z finansowym bałaganem, który stworzyłem sam. Odejść nie mogę z dnia na dzień, bo muszę odpowiedzialnie klepnąć jeszcze jeden deal, który naprostuje sytuację finansową i który jest klepnięty a ja staram się dotrzymywać słowa, choć raz nie dotrzymałem za co mi do tej pory głupio - przepraszam jeszcze raz @Principe.

Będzie mi brakowało pewnie samej gry i części z Was, choć uczciwie przyznam, że nie wszystkich, bo część z Was jest bardzo toksyczna i odetchnę z ulgą jak już nie będę musiał tego czytać.

Z pewnością nie byłem aniołkiem i nie umiem obiektywnie się ocenić, ale było sporo też fajnych chwil mimo toksyczności tej zabawy. Za te miłe chwile chciałbym podziękować, za niemiłe chciałbym przeprosić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, człowiek...morza napisał:

czyli drugi gm w to lato ktory zwija manatki w najtrudniesjzym momecnie dla organizacji

imo zarowno magic jak i sixers to bardzo trudne do poprowadzenia organizacje

No i co można odpowiedzieć na takie głupoty? Chyba powinno się przemilczeć,ale tak dla spokoju ducha:

- wszystkie picki - check

- perspektywiczna młodzież - check (zasadniczo prawie cały zespół wypełniony młodzieżą)

- stabilne finanse, brak luxury tax - check

- brak toksycznych kontraktów - check

Można wszystko zrobić z takim zespołem.

Ale i tak przyjdzie taki i pierdolnie takie bzdury. Śmiać się czy płakać?

9 godzin temu, Reikai napisał:

Begm niszczy psyche bardziej niz dragi widzę.

To nie beGM niszczy, ale niektórzy ludzie w nią grający a to spora różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tecu napisał:

No i co można odpowiedzieć na takie głupoty? Chyba powinno się przemilczeć,ale tak dla spokoju ducha:

- stabilne finanse, brak luxury tax - check

przeciez jestes na podatku.

do tego hardcap?

i chyba zle zintepretowales oc napisalem.

na szczycie jest najtrudniej. musisz na maksa kombinowac jak polaczyc kadre/finanse/zachowanie przyszlosci. to nie jest robota dla nowego

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.09.2022 o 07:43, RonnieArtestics napisał:

Lol, że o trevelin Queen trwa jeszcze walka też niezła beka. Złożyłem mu ofertę pierwszy, sylvinho się dokleił po prostu w kontrofertach z taką samą ofertą. Gdyby nie ja nie złożyłby mu więc nikt oferty w III turze. W realu trevelin podpisał z mocnym teamem, który odpadł na tym samym etapie co Pacers. U nas mysli o pójściu do potencjalnie „8-74 team”? Grał już przecież w gleague, pora na grę w prawdziwym zespole NBA. Przypomnę tylko że on ma 25 lat, to nie jest jakiś młodzieniaszek który chce sobie pykać w GLeague. Dajcie mu zagrać w poważnym zespole. Oferta od Pacers to dla niego życiowa okazja, on nie ma już masy czasu na zrobienie kariery. Ale jednak mając taką ofertę na stole zastanawia się widzę czy sobie nie pograć w Washington Winless? 
 

 

@evitacre @Szulim @LAF i inni wyżej ( nie chce mi się tyle aż scrollowac i szukać kto tam jeszcze) 

prosze o przemyślenie bo trevelina miałem zamiar podpisać od samego początku fa i wypatrzyłem go dość dawno temu, zanim podpisal z sixers w realu i bardzo mi na nim zależy. Gdyby nie moja oferta Sylvinho by nie miał możliwości zlozyc mu już oferty w III turze, co pokazuje komu bardziej zależy na nim. W realu podpisał z mocnym zespołem. Uważam ze wszystkie argumenty są na moją korzyść, Sylvinho nawet nie przedstawił ani jednego na swoją do tej pory. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Tecu napisał:

Oceną mojej pracy jest przykładowo głosowanie na McDanielsa w Socie. Przy porównywalnej ofercie, mimo namów brata, możliwości większej walki o minuty, grze w barwach wicemistrza i tak przegrywam nawet takiego gracza. Bo Bridges, bo kogoś wymieniłem mimo, że w realu to samo zrobili, bo ośmieliłem się negocjować ze szklanym wtedy Joelem gdzie nie możemy dawać w kontraktach takich zabezpieczeń jak dostał w realu.

Ależ oczywiście, że były negatywy, jest ich coraz więcej, wynikają z braku czasu, braku chęci, braku odpowiedniego podejścia do gry. Dlatego odchodzę. Przy okazji dziękuję jeszcze raz za tytuł GMa roku, jeszcze raz udowadniam , że nie był zasłużony.

Sprawa McDanielsa niewiele znaczy, po prostu była kamyczkiem, który przeważył a tak naprawdę nie wynik a sama dyskusja, gdzie poziom argumentów uświadomił mi, że to już chyba nie dla mnie.

Nie obrażam się ani nic, po prostu podjąłem decyzję, którą już od długiego czasu była ze mną jako myśl. Rok temu chciałem po raz ostatni powalczyć i wydawało mi się, że zbudowałem świetny zespół,ale nie wszystko poszło tak jak powinno, częściowo z mojej, częściowo nie z mojej winy. Postawiłem wszystko na jedną kartę, złą, choć wcale nie było daleko. Teraz zostałem, bo nie chciałem zostawić drużyny z finansowym bałaganem, który stworzyłem sam. Odejść nie mogę z dnia na dzień, bo muszę odpowiedzialnie klepnąć jeszcze jeden deal, który naprostuje sytuację finansową i który jest klepnięty a ja staram się dotrzymywać słowa, choć raz nie dotrzymałem za co mi do tej pory głupio - przepraszam jeszcze raz @Principe.

Będzie mi brakowało pewnie samej gry i części z Was, choć uczciwie przyznam, że nie wszystkich, bo część z Was jest bardzo toksyczna i odetchnę z ulgą jak już nie będę musiał tego czytać.

Z pewnością nie byłem aniołkiem i nie umiem obiektywnie się ocenić, ale było sporo też fajnych chwil mimo toksyczności tej zabawy. Za te miłe chwile chciałbym podziękować, za niemiłe chciałbym przeprosić.

Z mojej strony jesli chodzi o McDanielsa to piszesz jakieś banały - nie zagwarantowałes mu oficjalnie większych minut a piszesz jakby był to pewnik ze u ciebie dostanie więcej. Tego nie wiemy. Wymieniasz swoje argumenty i szanuje to ale ty tez uszanuj ze dla kogos te argumenty mogą nie wystarczyć i ktoś może mieć inne zdanie. Moim zdaniem Złożyłeś mu gorsza ofertę bo taki zawodnik jak McDaniels, który c***a tak naprawdę znaczy w hierarchii NBA może się w każdej chwili połamać i skończyć karierę w NBA. Chciałeś w tych fa po taniości kogos zgarnąć, widziałeś chyba już przed reofertami, że inni dali jakieś dłuższe/lepsze oferty dla tych graczy co ty reset, wiec nie wiem skąd to sknerstwo u Ciebie. Nie obrażaj się o utratę McDanielsa gdy dałeś mu wyraźnie gorsza ofertę niż ktoś inny. Błagam cie. Jesteś ponad tym. Z mojej strony gdybys dał równą ofertę to na pewno miałbym twój zespół wyżej niż Wolves. Chociażby ze wzgledu na to ze nie zonglujesz tak składem co Minnesota.

I teksty o tym ze boisz się o finanse i dlatego nie mogles dać drugiego roku nikomu z wytypowanych przez ciebie zawodnikow tez uważam za mega słabe- wiedziałeś przecież ze czeka cie reset i wystarczy być w tym roku na plus, żeby nie mieć już hardcapu za rok, co pewnie bedzie łatwe do wykonania z takim składem jaki masz.
mimo Zachowujesz się dokładnie tak jak Alonzo w tej chwili - nie dość ze jakieś marne tłumaczenia czemu nie mogles dać więcej kasy albo dluzszego kontraktu ( Alonzo nie mógł dać więcej lowryemu i powiedział mu wprost ze nie da mu więcej bo musi podpisać rayjona Tuckera, po to żeby go zwolnic) to jeszcze się obrażasz o przegrane głosowanie i odchodzisz. 
Nikt chyba na powaznie nie zabierał ci głosów z powodu złożenia oferty Bridgesowi, przynajmniej nie ja. Złożyłeś po prostu gorsze oferty niż inni i to jest fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, RonnieArtestics napisał:

@evitacre @Szulim @LAF i inni wyżej ( nie chce mi się tyle aż scrollowac i szukać kto tam jeszcze) 

prosze o przemyślenie bo trevelina miałem zamiar podpisać od samego początku fa i wypatrzyłem go dość dawno temu, zanim podpisal z sixers w realu i bardzo mi na nim zależy. Gdyby nie moja oferta Sylvinho by nie miał możliwości zlozyc mu już oferty w III turze, co pokazuje komu bardziej zależy na nim. W realu podpisał z mocnym zespołem. Uważam ze wszystkie argumenty są na moją korzyść, Sylvinho nawet nie przedstawił ani jednego na swoją do tej pory. 

A przymyślałeś Erica Gordona ? 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, RonnieArtestics napisał:

czemu nie mogles dać więcej kasy

Hardcap od właściciela.

Kasy dostaje tyle samo co Wolves, PO dla tak młodego gracza nie ma większego znaczenia. U mnie może powalczyć o s5, bo droga otwarta, plus brat, plus vicemistrz. Ale spoko, była to dużo gorsza oferta, bo jedyny argument przeciwnika, że Bridges (który nie podpisze) zabierze braci i zrobi im kuku, przeważył.

Serio, nie odchodzę przez McDanielsa, tłumaczyłem już, że to był tylko kamyczek, jestem wypalony i popełniam błędy (jak Bridges).

A bracia McDaniels

The brothers, who played together at Federal Way High School in Seattle's southern suburbs, don't hide the fact that they're close as siblings.

https://www.google.com/amp/s/www.si.com/college/washington/.amp/legends/mcdaniels-has-sentimental-week-with-brother-huskies

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, RonnieArtestics napisał:

@evitacre @Szulim @LAF i inni wyżej ( nie chce mi się tyle aż scrollowac i szukać kto tam jeszcze) 

prosze o przemyślenie bo trevelina miałem zamiar podpisać od samego początku fa i wypatrzyłem go dość dawno temu, zanim podpisal z sixers w realu i bardzo mi na nim zależy. Gdyby nie moja oferta Sylvinho by nie miał możliwości zlozyc mu już oferty w III turze, co pokazuje komu bardziej zależy na nim. W realu podpisał z mocnym zespołem. Uważam ze wszystkie argumenty są na moją korzyść, Sylvinho nawet nie przedstawił ani jednego na swoją do tej pory. 

Nie, że coś Ronnie ale też go miałem już od jakiegoś czasu wypatrzonego ale chciałem mu złożyć ofertę w IV jak mi już Wall spadnie częściowo że swoim kontraktem. Ty mi po prostu pokrzyżowałeś szyki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Tecu napisał:

Hardcap od właściciela.

Kasy dostaje tyle samo co Wolves, PO dla tak młodego gracza nie ma większego znaczenia. U mnie może powalczyć o s5, bo droga otwarta, plus brat, plus vicemistrz. Ale spoko, była to dużo gorsza oferta, bo jedyny argument przeciwnika, że Bridges (który nie podpisze) zabierze braci i zrobi im kuku, przeważył.

Serio, nie odchodzę przez McDanielsa, tłumaczyłem już, że to był tylko kamyczek, jestem wypalony i popełniam błędy (jak Bridges).

A bracia McDaniels

The brothers, who played together at Federal Way High School in Seattle's southern suburbs, don't hide the fact that they're close as siblings.

https://www.google.com/amp/s/www.si.com/college/washington/.amp/legends/mcdaniels-has-sentimental-week-with-brother-huskies

 

Naprawdę zachowujesz się w tej chwili dokładnie tak samo jak Alonzo. Jesli uważasz serio ze ktoś zagłosował na wolves bo Laf coś tam napisał o bridgesie ze zrobi im kuku to nie mamy serio o czym rozmawiać, bo nas obrażasz w tym momencie a ja mam dosyć bycia obrażanym tutaj, wiec end of story z mojej strony. 

Nie sądziłem ze akurat Ty tak niskie zagrywki będziesz stosował i ze w ten sposób odejdziesz. Trudno. 

Btw, jesli wg ciebie PO nie ma znaczenia dla młodych graczy to weź mi tylko jeszcze napisz ile średnio przeciętny gracz NBA spędza sezonów w lidze ? 2? 3? Jaka była srednia? Dobrze wiesz ze na jedno jego miejsce jest pięćdziesięciu innych młodych wyskakanych rownie utalentowany h wysokich. Jeden sezon przepadnie w rotacji przez urazy czy konflikt z trenerem, cokolwiek innego, i gościa być może nie ma w lidze, takie są fakty.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Tecu walisz hipokryzja. 

Twoje „argumenty” . McDanielsem to było:

”młody zespół z fajna atmosfera” 

„gra z bratem” 

„vicemistrz”

Same sztosy normalnie, zabrakło tylko żłobka dla syna Jalena i plakatu z Ervingiem w sypialni państwa McDanielsow.

Nie było pol argumenta za Philly który by miał zrobić roznice. Sota dała PO, Ty nie dałeś, koniec temat, to jedyny powód dla którego ludzie głosowali za Wilkami a nie 76ers, wiec nie wiem na co rozpamiętujesz te głosowanie, skoro byłeś do tej pory (wraz z Alonzo) największym beneficjentem takiej formy rozstrzygania w begm. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.