Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, fluber napisał:

Dzięki, nie było mi łatwo go wyjąć w drafcie, ale na szczęście się udało

Nie ma za co. Pamiętam te nasze negocjacje w sprawie jego draft rights. Toczyły się tygodniami, byłeś jednak niezłomny. W końcu przekonały Cię 35-letnie zwłoki JJ Redicka. Miło też z Twojej strony, że dorzuciłeś wtedy gratis 2nd roundera, dzięki któremu wybrałem Herba Jonesa. To była dobra wymiana, jak to mawiają win-win.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

Tangiers spec? 

Ten od Iana Clarka i Semi Ojeleye? :P

I od duncana robinsona. Ogólnie idealny materiał do dymania

Zawsze wychodziłem zadowolony. Promocje ma świetne.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, karpik napisał:

Nie ma za co. Pamiętam te nasze negocjacje w sprawie jego draft rights. Toczyły się tygodniami, byłeś jednak niezłomny. W końcu przekonały Cię 35-letnie zwłoki JJ Redicka. Miło też z Twojej strony, że dorzuciłeś wtedy gratis 2nd roundera, dzięki któremu wybrałem Herba Jonesa. To była dobra wymiana, jak to mawiają win-win.

Przepraszam bardzo, ale pomijasz to że moim głównym celem było zrzucenie syfiastego kontraktu Milesa plumlee. 

Choć nie ukrywam że po tym co mi oddałeś za zhaire Smitha, zasłużyłeś na poola. Inaczej czułbym się do dziś jak złodziej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, MarcusCamby napisał:

A jak to sobie wyobrażasz?

Dopisanie oferty po otwarciu kopert?

Nie mamy powodu nie wierzyć kolader, ale taka praktyka otworzyłaby puszkę pandory.

tyle, że karpiu pisał, że oferta dla Vandera jest nieważna, bo dostał takie dwie, a to jakby nielegalne, nie mam pretensji co do ustaleń tylko chciałbym aby postanowienia były jasno tłumaczone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Wszystko wskazuje, że Fournier chce wziąć bardzo mało korzystną umowę z TO w drugim roku.

I to wiedząc, że za rok jest sporo gotówki, a czołowi wolni agenci wzięli już extension. W RL NBA zarabia 18mln na sezon, a tutaj 5mln z opcją zespołu?

Dziwnie pasywni w tej sprawie są tutaj @człowiek...morza i @Regis, bo to między Nimi powinna się rozegrać walka o Francuza.

No ja argumenty za Fournierem w Houston napisałem w odrębnym wątku, nic to widzę nie zmieniło i nadal wybiera gorsze oferty Atlanty i Indiany. Nie będę sam z sobą dyskutował, dałem mu jako jedyny ofertę (reszta to były kontry), jako jedyny o niego walczę, jako jedyny daje mu kontrakt bez żadnych warunków, rolę 6th mana i te ok. 30 min/mecz. Dałem mu tyle ile mogłem po tym jak większość MLE zdecydowałem się przeznaczyć na Wall'a, myślę że Evan widząc że mi na nim zależy i oferuje mu duże minuty w mocnym teamie czułby się doceniony, więc jestem zaskoczony i trochę rozczarowany dotychczasowym przebiegiem głosowania:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

@RonnieArtestics o ile de facto niestety Looney już jest rozstrzygnięty, o tyle jednak koryguję Cię że to Warriors nim handlowali kiedyś a nie Lakers;).

A pomysł, że przegrywam przy tych samych ofertach Browna z Wolves to żenada...

Mozliwe, ale wydawało mi się ze tez juz go miałeś przecież, wydawało mi się ze od ciebie go miałem kiedys za Theisa czy jakos tak. Jestem trochę myślami poza begm jeszcze kilka dni i nie mogłem się skupić na 100% wiec takie błędy mogłem popełnić. Dzięki za sprostowanie. 
 

Co do Browna napisałem chyba ze można mnie przekonać, jak taką metodę wybrałeś żeby to zrobić to słabo trochę. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS . Stanąłem w obronie człowieka morza choć z reguły za nim nie przepadam, imo warto przeczytać moja argumentacje: 

 

nie uważam żeby poole miał tutaj wybrzydzać, dopiero co pół ligi miało z niego podśmiec***ki jak cm wrzucał highlighty, a teraz nagle uważają go za maks playera bo wygrał mistrzostwo w realu w cieplarnianych warunkach. Zapominacie mocno ze u nas odpadł w playin i taki gracz by nie wymagał maksymalnego co do grosza kontraktu. Gdy odrzuci nie widzę dla niego lepszych możliwości w next turze, a biorac QO zbyt wiele ryzykuje. ” 

Kluczowe dla mnie jest to ze postrzegacie go w tym głosowaniu jako gracza który w realu zdobył mistrzostwo i z tego powodu stawiacie tutaj warunki, a u nas przecież odpadł w play in i taki zawodnik nie miałby prawa wybrzydzać i żądać maksa co do grosza. Jesli weźmie QO i zagra super sezon to mógłby na tym wyjść dobrze w przyszłości, ale ale…

dopiero co odrzuciliście ofertę pacers dla DFS - 24/1 i wybraliście ponad to ofertę 64/4 w obawie o kontuzje i tłumacząc to chęcią zabezpieczenia go  finansowo, wiec uważam ze odrzucenie 84mln żeby być może zgarnąć 10-20 więcej w przyszłości jest bardzo ryzykowną decyzją i trochę konsekwentni być musicie. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

PS . Stanąłem w obronie człowieka morza choć z reguły za nim nie przepadam, imo warto przeczytać moja argumentacje: 

 

nie uważam żeby poole miał tutaj wybrzydzać, dopiero co pół ligi miało z niego podśmiec***ki jak cm wrzucał highlighty, a teraz nagle uważają go za maks playera bo wygrał mistrzostwo w realu w cieplarnianych warunkach. Zapominacie mocno ze u nas odpadł w playin i taki gracz by nie wymagał maksymalnego co do grosza kontraktu. Gdy odrzuci nie widzę dla niego lepszych możliwości w next turze, a biorac QO zbyt wiele ryzykuje. ” 

Kluczowe dla mnie jest to ze postrzegacie go jako gracza który w realu zdobył mistrzostwo i z tego powodu stawiacie tutaj warunki, a u nas przecież odpadł w play in i taki zawodnik nie miałby prawa wybrzydzać i żądać maksa co do grosza. Jesli weźmie QO i zagra super sezon to mógłby na tym wyjść dobrze w przyszłości, ale ale…

dopiero co odrzuciliście ofertę pacers dla DFS - 24/1 i wybraliście ponad to ofertę 64/4 w obawie o kontuzje i tłumacząc to chęcią zabezpieczenia go  finansowo, wiec uważam ze odrzucenie 84mln żeby być może zgarnąć 10-20 więcej w przyszłości jest bardzo ryzykowną decyzją i trochę konsekwentni być musicie. 

A dlaczego NAW jest na nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, kuba2419 napisał:

A dlaczego NAW jest na nie?

Tak jak ktoś tu już napisał, nie ma przypadkow tak niskich extensions w realu. 
Moim zdaniem extension jest po to żeby zaklepać gracza którego jesteśmy pewni ze chcemy mu zapłacić, a nie zeby szukać za każdym razem okazji.  Ludzie chyba zapominają jak ciężko było u nas zawsze podpisać extension. Wspomniany Kennard odrzucił 40/4, było wiele takich przypadkow u nas. Ja  żeby dostać extension turnera w begm musiałem przepłacić o 25% względem jego realnego kontraktu, bo jak złożyłem ofertę 88/4 to została odrzucona. Także ja chce po prostu pozostać konsekwentny i klepać tylko no-brainer oferty. Skoro inni mieli ciężko podpisać extension to niech wszyscy mają ciezko, nie tylko wybrani. Byłem na nie przy Brogdonie z tego samego powodu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Kluczowe dla mnie jest to ze postrzegacie go w tym głosowaniu jako gracza który w realu zdobył mistrzostwo i z tego powodu stawiacie tutaj warunki, a u nas przecież odpadł w play in i taki zawodnik nie miałby prawa wybrzydzać i żądać maksa co do grosza. Jesli weźmie QO i zagra super sezon to mógłby na tym wyjść dobrze w przyszłości, ale ale…

dopiero co odrzuciliście ofertę pacers dla DFS - 24/1 i wybraliście ponad to ofertę 64/4 w obawie o kontuzje i tłumacząc to chęcią zabezpieczenia go  finansowo, wiec uważam ze odrzucenie 84mln żeby być może zgarnąć 10-20 więcej w przyszłości jest bardzo ryzykowną decyzją i trochę konsekwentni być musicie. 

Poole był u nas liderem play-in teamu. Case Garlanda czy Lamelo. Miał wszelkie możliwości by się wykazać, tak samo zresztą jak w Dubs, gdy Curry pod koniec RS leczył uraz. I Poole pokazał, że zasługuje na maxa. RJ Barrett właśnie podpisał w real 120/4, a Poole ma być zadowolony z 84/4 i to bez PO? No way.

Przykład DFS nietrafiony, bo to roles w okolicach 30-tki, Poole to młoda wschodząca gwiazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, MarcusCamby napisał:

A jak to sobie wyobrażasz?

Dopisanie oferty po otwarciu kopert?

Nie mamy powodu nie wierzyć kolader, ale taka praktyka otworzyłaby puszkę pandory.

Z Mannem zjebałem choć i tak nie miałbym na niego szans patrząc jakie oferty dostał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Tak jak ktoś tu już napisał, nie ma przypadkow tak niskich extensions w realu. 
Moim zdaniem extension jest po to żeby zaklepać gracza którego jesteśmy pewni ze chcemy mu zapłacić, a nie zeby szukać za każdym razem okazji.  Ludzie chyba zapominają jak ciężko było u nas zawsze podpisać extension. Wspomniany Kennard odrzucił 40/4, było wiele takich przypadkow u nas. Ja  żeby dostać extension turnera w begm musiałem przepłacić o 25% względem jego realnego kontraktu, bo jak złożyłem ofertę 88/4 to została odrzucona. Także ja chce po prostu pozostać konsekwentny i klepać tylko no-brainer oferty. Skoro inni mieli ciężko podpisać extension to niech wszyscy mają ciezko, nie tylko wybrani. Byłem na nie przy Brogdonie z tego samego powodu. 

Tylko problem w tym że w RLu wątpliwe aby dostał extension, Grizz daje mu czas na rozwój oraz PO w ostatnim roku. Zresztą już ktoś tutaj wspomniał że te extension i tak jest przepłacone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do portera jr imo dziwia mnie glosy na tak.

tym bardziej, ze ostatnio bylo info ze negocjuje z rockets.

powinnismy zaczekac jak tam sie skonczylo

i wkurwia mnie, ze kennard ma skonczyc na bieda dlugiej umowie w hornets. to jakas pomylka to glosowanie i domino efekt. wezcie ludzie sie zreflektujcie

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

własnego rozumu nie masz, by ocenić kontrakt?

nie uwazam sie za najmadrzejszego. 

wiec wole zaufac bardziej wymiernemu wyznacznikowi.

czy to oznacza, ze nie mam rozumu czy moze wlasnie nim sie kierowalem?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.